Seznam novinek

Jazykové pobyty pro mládež s doprovodem 2020

Na léto 2020 jsme připravili opět celou řadu jazykových pobytů pro mládež v zahraničí. Do nejvíce atraktivních destinací pořádáme skupinové pobyty s naším česky mluvícím doprovodem. V nabídce jsou Anglie, Skotsko, Malta, Irsko, Španělsko a další země!      

Celý článekWork & Holiday víza jsou tady!

Konečně oficiální vyjádření! O tom, že Česká republika jedná s Austrálií o Work & Holiday vízech, se ví řadu let. Konečně však padlo definitivní rozhodnutí ministerstva zahraničních věcí! Češi můžou od 1.3.2018 žádat o Work & Holiday víza! Rozdáno bude celkem 500 víz. O tom, co jsou Work & Holiday víza zač a jaké podmínky musíte splňovat pro jejich získání, se dozvíte více v tomto článku.   

Celý článekAustralské Dny 2019 | 14.5. BRNO

Chtěli byste si vyzkoušet život hlavou dolů nebo se dozvědet jen něco nového o Austrálii či Novém Zélandu? Přijďte! BRNO | Út 14.5. 15:00 - 18:00 | Alfa Agency  

Celý článekWork & Travel USA - Last minute ! + Přednáška

Potkejte se s námi osobně! Vezmi své kamarády a přijď si pro více informací na nezávaznou schůzku ohledně programu Work and Travel USA 2019. Kdy a kde? Brno Pátek 8.3.2019 od 15:00 v kanceláři Alfa Agency na Nám. Svobody 12, Brno. Stay Tuned! Přihlaste se na naši FB událost zde. registrace do 15.3.2019 - poslední místa!!! ​Stále možnosť možnost vybírat z pozic dle tvých preferenci - stát, město, barista, housekeeper, server, busser, receptionist ...

Celý článekPřijďte na setkání s představiteli středních škol ze zahraničí! Setkání proběhne v Praze i v Brně 30. října

Jelikož se blíží náš veletrh ASTE, přijíždějí za námi naši zahraniční partneři a chtějí studentům a rodičům představit střední školy v zahraničí a programy s nimi spojené. A jelikož si myslíme, že je nejlepší slyšet veškeré informace přímo od zdroje, zorganizovali jsme pro vás setkání u nás v kancelářích Alfa Agency! Takže určitě přijďte, budete se moci na cokoliv zeptat zástupců škol a programů, kteří o tom vědí opravdu nejvíce! Setkání se budou týkat studia na středních školách v zahraničí. Více informací v článku.

Celý článekALFA TIP - oblíbené pracovní pozice pro program WORK & TRAVEL USA

Program Work & Travel USA je stále jedním z nejoblíbenějších způsobů cestování a práce pro vysokoškoláky. Přes léto můžete pracovat i cestovat v Americe a pak se vrátit zpátky do školy. Možností programu a pracovním nabídech je spousta, a tak se Alfa tým rozhodl Vám představit ty nejvíce populární pracovní pozice a hlavně typ programu, u kterého se setkáte přímo s americkým zaměstnavatelem u nás v ČR! Počet míst je omezen a datum setkání se zaměstnavatelem se blíží, tak neváhejte a kliněte pro více info!

Celý článekPravidelná setkání a akce Alfa Agency pro širokou veřejnost

Přijďte se dozvědět více o možnosti studia a práce v zahraničí! Pravidelně pořádáme setkání pro širokou veřejnost. Vstup je vždy ZDARMA a dobrá nálada zaručena. Setkání je vždy tématicky zaměřeno a koná se jak v Praze, tak v Brně.  Blíží se také 13. ročník Australských dnů (9-11. května 2018)! Stay Tuned na Facebooku a sledujte aktuální informace! Pro více informací otevřete celý článek. Budeme se na Vás těšit! 

Celý článekJedinečný sportovní zážitek a studium v Austrálii!

Východoaustralské Gold Coast pořádá příští rok v dubnu již XXI. ročník Commonwealth Games. Tato jedinečná akce je největší sportovní událostí světa! Zažijte neopakovatelnou atmosféru a spojte studium v Austrálii s něčím jedinečným.

Celý článekWork and Travel USA! POSLEDNÍ volné pozice!

Stále přemýšlíš, co budeš dělat toto léto? Už se blíží uzávěrky přihlášek na program Work and Travel v USA! A co můžeš od tohoto programu očekávat? - nezapomenutelné léto plné zážitků, nových zkušeností, kamarádů a zlepšení angličtiny. Kdy jindy, když ne teď? 

Celý článekSlavíme již 20 let na trhu!

V rámci oslav nabízíme rok na střední škole v zahraničí za jedinečné ceny!

Celý článekHOT NEWS in ALFA - Nový katalog pobytů pro juniory je tu!

Letní prázdniny jsou za dveřmi, právě teď je nejvyšší čas naplánovat dětem nezapomenutelnou dovolenou! S radostí představujeme náš NOVÝ KATALOG pro teenagery - Jazykové kurzy pro mládež 2017/18, spousta destinací po celém světě!

Více informacíČtěte aktuální občasník Alfa Agency

13.6.2016 / Objevte Maltu, stejně jako Alfa! Přijďte na setkání studentů již tento týden! Krásné odpoledne přeji všem cestovatelům,  minulý týden se tým Alfa Agency vydal na Maltu. Rádi bychom vám předali naše získané zkušenosti, rady, tipy a doporučení nejen ze škol, které jsme na Maltě navštívili.

Celý článekAustrálie - zásadní změny ve vízovém procesu (studentská víza).

Austrálie zavádí k 1.7.2016 zásadní změny a novinky ve vízovém procesu. Těm z Vás, kteří přemýšlí o studiu v Austrálii v dohledné době, doporučujeme podat žádost před výše uvedeným datem.

Celý článekPlánujš pobyt v Austrálii? Staň se naším AMBASADOREM u protinožců!

Plánujete v dohledné době pobyt v Austrálii? Jste kreativní, akční, samostatní? Chcete s Alfa Agency aktivně spolupracovat při svém pobytu v Austrálii? Teď máte možnost. Napište nám nebo zavolejte

Celý článekAlfa tým objevoval Austrálii!

Alfa tým ve složení Aleš a Pavlína pro Vás objevovali Austrálii! A co pro Vás zjistili? Čtěte dále!

Celý článekOtvírací doba během vánočních svátků

Tímto bychom chtěli poděkovat všem za úspěšný rok 2018 a doufáme, že do nového vkročíme stejně dobře, jako do toho letošního. Také bychom všem chtěli popřát hezké Vánoce plné pohody strávené ve společnosti těch nejbližších.  Otvírací doba během Vánočních svátků: Pá 21.12. 9:00 - 17:00    OTEVŘENO So 22.12. až Ne 6.1.       ZAVŘENO Po 7.1. 9:00 - 18:00        OTEVŘENO a dále již dle standardní otvírací doby  

Celý článekAlfa tým navštívil jazykové školy v jižním Španělsku!

Alfa tým se vydal na konferenci do jižního Španělska, konkrétně do Malagy, kde pro Vás čerpal inspiraci a vybíral školy, kde byste se mohli v létě učit španělsky! Představte si, jaké by asi bylo spojit výuku španělštiny s příjemnou dovolenou v Malaze? Kde už teď jsou stromy obalené pomeranči a kde na Vás dýchá pohodová atmosféra Španělska. Na výuku španělštiny můžete vyjet jak Vy, tak Vaše ratolesti a spojit to s velmi příjemnou dovolenou. Více informací o kurzech a možnostech studia v Malaze najdete v článku. 

Celý článekAlfa Agency na rádiu Signál - inspirace pro letní dovolenou

Zakladatel Alfa Agency Aleš Bárta a naše kolegyňka Lea Ratajská povídali na rádiu Signál v sobotu o tom, jaké možnosti máte, co se týče jazykových kurzů, rodinných pobytů a dovolených pro nadcházejí léto. Tak si poslechněte jejich rozhovor se Savanou na rádiu Signál a nechte se také inspirovat! Možností je spousta. Chcete, aby se Vaše děti zdokonalili v angličtině? Nebo byste chtěli výuku cizího jazyka dopoledne a zbytek dne mít pro cestování nebo odpočinek na pláži? Odkaz na rozhovor najdete v článku. 

Celý článek