13.6.2016

Image

Krásné odpoledne přeji všem cestovatelům, 

minulý týden se tým Alfa Agency vydal na Maltu. Jedná se o krásný, slunný ostrov ve Středozemním moři, který nás nadchnul! Rádi bychom vám předali naše získané zkušenosti, rady, tipy a doporučení nejen ze škol, které jsme na Maltě navštívili. Podělíme se také o naše osobní zážitky, zajímavé informace a pohledem týmu Alfa Agency vám přiblížíme tuto zajímavou turistickou destinaci.

Image

Dechberoucí zátoka St. Peter´s Pool

 

Určitě nevynechejte výlet na jih ostrova... Krystalově průzračná voda ve skalnatém prostředí, parádní pro plavce i skokany! Ideální místo k pohodovému odpočinku mimo město či tip na šnorchlování. Stačí si jen vybrat z široké nabídky jazykových škol a pak už se jen odhodlat a skočit!

Image

Setkání studentů

 

Zveme Vás na přátelské povídání o studiu v zahraničí na jazykových a středních školách! Kam vyrazit a jak na to vám rádi poradíme v úterý 14.6. v 16h v Praze a ve středu 15.6. v 16h v Brně. Přijďte se pobavit, poradit, inspirovat se a jeďte studovat třeba právě na Maltu, opravdu to stojí za to!

Už se na vás všechny moc těšíme.

Vyberte si střední školu zde...

Image

Rodinná škola Gateway

 

Pokud byste rádi svoji dovolenou s angličtinou strávili v menší škole, kde vás vyzvedne na letišti tatínek majitele školy Charles, ubytuje Vás sám majitel Karl a snídaně i obědy navaří maminka Marisa, pak je pro Vás škola Gateway jasnou volbou! Osobní přístup, útulné prostředí a rodinná atmosféra na Vás dýchá ze všech stran!

Více informací naleznete zde...

Image

Akční škola Sprachcaffe

 

Zažijte bláznivé léto na škole Sprachcaffe. Pokud chcete strávit aktivní dovolenou spojenou s výukou angličtiny, během přestávky skočit do bazénu, po škole se věnovat sportovním, kulturním, společenským a dalším volnočasovým aktivitám, tento moderní komplex je pro Vás tím pravým místem!

Čtěte více zde...

Alfa Agency Praha

Zlatnická 7, 110 00 Praha 1

praha@alfa-agency.cz  T: 222 360 511

Alfa Agency Brno

Nám Svobody 12, 602 00 Brno

brno@alfa-agency.cz T: 511 110 662

Facebook
YouTube
Instagram
Jazykové kurzy pro mládež
Střední školy v zahraničí
Studium a práce v Austrálii a na NZ
Jazykové kurzy pro dospělé a manažery