Seznam novinek

Last minute sleva 40 % na jazykové kurzy v Manchesteru!

Chcete se toto léto na vaší dovolené konečně domluvit anglicky? Ještě je stále čas! Navíc na kurzy v dubnu a  v květnu na jazykové škole International House Manchester sleva 40%!

Celý článekZvažuješ studium a práci v Austrálii? Přijď si pro informace na naše australské setkání!

Potkejte se s námi osobně! Pokud zvažujete cestu do Austrálie, protože chcete vyzkoušet australský styl života, určitě budete před cestou potřebovat dostatek informací ohledně možností studia, práce, bydlení, dopravy, typy na cestování a mnoho dalšího :)  Přijďte na naše australské setkání, ať už do Brna či Prahy, budeme se těšit! Nejbližší setkání již v úterý 23.5. 2017 v 15hod na PEF Mendelu v Brně nebo 30.5. 2017 v 16 hod v pražské kanceláři Alfa Agency, Zlatnická 7!  

Celý článekHOT NEWS in ALFA - Nový katalog pobytů pro juniory je tu!

Letní prázdniny jsou za dveřmi, právě teď je nejvyšší čas naplánovat dětem nezapomenutelnou dovolenou! S radostí představujeme náš NOVÝ KATALOG pro teenagery - Jazykové kurzy pro mládež 2017/18, spousta destinací po celém světě!

Více informacíWork and Travel USA! POSLEDNÍ volné pozice!

Stále přemýšlíš, co budeš dělat toto léto? Už se blíží uzávěrky přihlášek na program Work and Travel v USA! A co můžeš od tohoto programu očekávat? - nezapomenutelné léto plné zážitků, nových zkušeností, kamarádů a zlepšení angličtiny. Kdy jindy, když ne teď? 

Celý článekAustralský a Novozélandský Den 2017!

Láká vás daleká Austrálie a Nový Zéland? Potřebujete ale rady a tipy, jak si vše zařídit, jaké koupit letenky apod.? Chystáte se letos žádat o Working Holiday víza na Nový Zéland? Pomůžeme vám vše zařídit! Přijďte 22. února v Brně nebo 23. února v Praze na Australský a Novozélandský Den!

Celý článekSlavíme již 20 let na trhu!

V rámci oslav nabízíme rok na střední škole v zahraničí za jedinečné ceny!

Celý článekČtěte aktuální občasník Alfa Agency

13.6.2016 / Objevte Maltu, stejně jako Alfa! Přijďte na setkání studentů již tento týden! Krásné odpoledne přeji všem cestovatelům,  minulý týden se tým Alfa Agency vydal na Maltu. Rádi bychom vám předali naše získané zkušenosti, rady, tipy a doporučení nejen ze škol, které jsme na Maltě navštívili.

Celý článekAustrálie - zásadní změny ve vízovém procesu (studentská víza).

Austrálie zavádí k 1.7.2016 zásadní změny a novinky ve vízovém procesu. Těm z Vás, kteří přemýšlí o studiu v Austrálii v dohledné době, doporučujeme podat žádost před výše uvedeným datem.

Celý článekPlánujš pobyt v Austrálii? Staň se naším AMBASADOREM u protinožců!

Plánujete v dohledné době pobyt v Austrálii? Jste kreativní, akční, samostatní? Chcete s Alfa Agency aktivně spolupracovat při svém pobytu v Austrálii? Teď máte možnost. Napište nám nebo zavolejte

Celý článekAlfa tým objevoval Austrálii!

Alfa tým ve složení Aleš a Pavlína pro Vás objevovali Austrálii! A co pro Vás zjistili? Čtěte dále!

Celý článek