Přátelé, 

jsme tu s Vámi a pro Vás, již dlouhých 20 let. Já sám jsem strávil pracovní rok zahraničí v roce 1996, ve Velké Británii, v době, kdy jsme nebyli ještě členy EU a kdy nebylo jednoduché se na "západ" za zkušenostmi dostat. Prakticky od svého návratu, od roku 1997/1998, se snažíme umožnit vycestovat do zahraničí každým rokem desítkám a stovkám mladých (a nejenom mladých) lidí. Za tu dobu již s námi vycestovalo několik tisíc studentů a cestovatelů. Je to něco, co mě a můj tým nabíjí, něco co mě drží stále na "mladické" vlně. Je úžasné vidět vás všechny růst a posouvat se vpřed, a to právě i díky vašim / našim zahraničním zkušenostem. 


Pro ty z Vás, co by chtěli vyzkoušet některý z našich stěžejních programů, ať již studium a práci v Austrálii, N.Zélandu nebo v Kanadě, nebo například Work and Travel USA, pak vězte, že tyto programy Vám rádi, srdečně, kvalitně a s plným nasazením zařídíme, tak jako stovkám dalších spokojených studentů. Ale co nezařizujeme, je přímo nalezení práce. To jsme přímo nikdy nedělali. Ale více než dobře to dělají naši zahraniční partneři, jejichž jsme jakýmsi prodlouženým ramenem. Oni se o Vás více než dobře postarají a se vším Vám pomohou. Včetně „work placementu“ např. u programu WAT USA!


Proč mimo jiné toto sdělení a svěření se? Inu, jsme národ český, středoevropský ... ;-) A ač, jak jsem psal, práci v zahraničí nezprostředkováváme, ale některé programy Vám v zahraničí pracovat umožňují, tak se označení „STUDIUM A PRÁCE“ tu a tam v našich materiálech objevuje. A to asi někomu vadilo. Nebo spíše jsme někomu (nějaké konkurenci) vadili my! Takže vedle času, který věnujeme každý den Vám a přípravě programů na další sezonu pro Vás, musíme trávit i spoustu času komunikací a vysvětlováním s našimi úřady. Česko a EU má na vše svou jedinečnou a absurdní legislativu.


Tak jako tak, těšíme se na sezonu 2018, máme pro Vás připravenu jedinečnou nabídku na WAT USA, na Austrálii a středoškolské programy a na další a další pobyty, které v Alfě zařizujeme. Už celých 20 let!
Mrkněte na www.AustralskeDny.cz , na www.HighSchoolDays.cz a na www.AlfaAgency.cz/WAT/ 

Za Alfa Agency 
Aleš Bárta, zakladatel  ales.barta@alfa-agency.cz

https://www.facebook.com/AlfaAgency/photos/a.179911858698406.36127.108879869134939/1574996759189902