Seznam nabízených jazykových kurzů podle země

International House, Florencie

Studujte italšťinu ve městě, jehož uličkami se procházeli velikáni jako Michelangelo Buonarroti či Giovanni Boccaccio. At' prozkoumáváte památky nebo bloudíte jen tak bez cíle florentskými uličkami, všude narazíte na kus historie. Škola Centro Fiorenza se pyšní přátelskou atmosférou a výborným lektorským týmem. Nebuďte ve Florencii jen turisty, vytěžte ze své návštěvy maximum!

Přejít na podrobné informace o International HouseSprachcaffe, Florencie

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Budova školy se nachází v samém srdci historického centra Florencie, nabízí klimatizované učebny, moderní vybavení a střešní terasu. Nedaleko školy se nachází krásné náměstí s katedrálou Duomo a mnoho dalších historických staveb. Studium a romantické večerní procházky s příjemným posezením v italských restauracích se pro Vás stanou jistě nezapomenutelnými zážitky.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Kalábrie

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Škola se nachází v klasické italské vile s dechberoucím výhledem na moře v půvabné vesničce Santa Domenica. Výuka probíhá i ve stínu zahrady na čistém přímořském vzduchu, mezi studenty velmi oblíbené. V pěší vzdálenosti 10-ti minut se nachází krásná písečná pláž, celá oblast je velmi klidná a obklopená zahradami s olivovníky a oleandry. Italský venkov si jistě užijete!

Přejít na podrobné informace o Sprachcaffe