Fusion English je poměrně mladá a dynamicá škola, která nabízí akreditované kurzy na špičkové úrovni. Velkou výhodou jsou třídy o menším počtu žáků a individuálním přístupem profesionálních lektorů. Škola má výbornou reputaci také díky studentům, kteří úspěšně pokračují ve studiu na australských universitách. Další výhodou jsou kampusy v centru Brisbane a také Melbourne. Oba jsou ve výborné dopravní dostupnosti, obklopeny řadou restaurací a obchodů, které Vám poskytnou pracovní příležitosti.

Název školy: Fusion English

Národnostní složení: Zejména: Brazílie, Argentina, Columbie, Chile, Turecko, Thajsko, Španělsko, Korea, Venezuela., Francie, Řecko, Itálie, Mexico, Saudská Arábie, východní Evropa z 10%

Nejnižší věk studenta: 16

Maximum studentů ve třídě: 14

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45

GE levels: 6

Měna: AUD

Aktuální kurz 1 AUD = 16,33 Kč

Zodpovědná osoba: Pavlina Vlckova, e-mail: pavlina.vlckova@alfa-agency.cz, telefon: +420608561888Typy kurzů: kurzy obecné (General English), kurzy zkouškové, obchodní kurzy, jazyk + aktivity, odborné kurzy 

Ceny zahrnují: daný kurz, ubytování v Hostitelské rodině na 4 týdny, polopenze, studijní materiály a veškeré reg. poplatky školy.

Není zahrnuta: doprava (letenka), povinné zdravotní pojištění OSHC - cca 50 AUD / měsíc, poplatek za studenstká víza - cca 550 AUD.

Ostatní možné poplatky: vyzvednutí na letišti – ceny na vyžádání, poplatky za zkoušku IELTS cca 350 AUD, FCE cca 325 AUD.

Nástupní termíny: každé pondělí, pro kurzy IELTS a FCE naleznete v sekci nabídka kurzů.

Další typy kurzů a druhy ubytování na vyžádání v kanceláři.

Jiné školy ve stejné destinaci

Poslední navštívené školy

Pavlina Vlckova

Pavlina Vlckova
specialista na tento program

+420608561888