San Diego je perfektním prostředím, kde se učit angličtinu a současně poznávat kulturu amerického západního pobřeží. Fantastické počasí a uvolněná atmosféra, prostě ideální místo pro teenagery, kde si zlepšit svoji angličtinu ve světě hamburgerů a jeepů. Postavte hrad z písku na nejširších plážích, jaké jste kdy viděli, nebo se kolem nich projeďte na bruslích. Z aktivit se určitě těšte na návštěvu Hollywoodu a chodníku slávy ve filmovém Los Angeles, zábavný park Disneyland nebo akvárium Sea World. 

Název školy: Kaplan - Kurz pro juniory

Nejnižší věk studenta: 14

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Měna: USD

Aktuální kurz 1 USD = 22,76 Kč

Zodpovědná osoba: Pavlína Vlčková, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ2 TÝDNY
Junioři - individuální, letní sezóna, obecná angličtina (20 lekcí/týd.)
(20 lekcí/týden, hostitelská rodina, sdílený pokoj, polopenze, aktivity, místní koordinátor)
2 235 USD
50 645 Kč

Ceny zahrnují: 20 lekcí AJ týdně, studijní materiály, rozřazovací test, certifikát, ubytování v host. rodině, polopenzi, aktivity a exkurze, letištní transfery z/na letiště San Diego, pro přílety v Ne 7–18 h, odlety v So 11–22 h

Cena nezahrnuje: letenku, kapesné, pojištění

Nástupní termíny: jazykové kurzy začínají každé pondělí

Letní sezóna: 24.6. - 18.8.2018

Škola

San Diego, město ležící na západním pobřeží Ameriky, je perfektním prostředím pro výuku angličtiny. Studenti si v San Diegu mohou těšit na prostředí, kde mohou studovat a využívat svůj volný čas na písečné pláži. Výuka pro juniory probíhá v moderní budově společně s kurzy pro dospělé. Škola Kaplan má 20 nových vybavených učeben a multimediální laboratoř. Po výuce si studenti mohou odpočinout ve společné místnosti s TV nebo na venkovní terase.  

Ubytování 

Žijte s místní rodinou a procvičujte americkou angličtinu každý den. Budete trávit čas s ostatními studenty žijícími v rodině a brzy se naučíte více o místních zvycích, tradicích a budete si užívat jako pravý Američan. Ráno si společně pochutnáte na bohaté snídani a po celodenním programu ve škole si při večeři u velkého jídelního stolu porovnáte, jak je naše kultura odlišná od té americké. Rozhodně vás nemine karetní večer, Američané milují zábavu!

Aktivity

Sportovní aktivity, mini golf, bowling, jízda na kajaku, pláže, nakupování, baseballové zápasy, kino IMAX.

Exkurze

San Diego, Los Angeles, akvárium Sea World, Disneyland, Zoo, Safari Park, vý-let do Seaport Village, Universal Studios.

Více info o škole zde

 

 

  

Jiné školy ve stejné destinaci

Poslední navštívené školy

Pavlína Vlčková

Pavlína Vlčková
specialista na tento program

+420 777 778 990