Francouzština je jazykem básníků a romantiků, kde jinde ji studovat než právě na Azurovém pobřeží? Vydejte se do Nice, nejnavštěvovanějšího města z celé francouzské Riviéry. Postavte hrad z písku na pláži, vydejte se do nejbližšího četnického města St. Tropez nebo se projděte přístavem luxusních jachet ve filmovém Cannes. Další ráj objevíte za dalším rohem v blízkém Monacu, co víc si pro své léto ještě přát? 

Název školy: Kurz pro Juniory - International House

Národnostní složení: Rakousko, Rusko, Kazachstán, Itálie, Německo, Polsko, Latinská Amerika

Nejnižší věk studenta: 10

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 15

Délka lekce: 45 min.

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 25,05 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Priebojová, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ2 TÝDNY
Junioři - individuální, letní sezóna, obecná francouzština (20 lekcí/týd.)
(20 lekcí/týden, rezidence, plná penze, letišní transfer)
1 540 EUR
38 069 Kč
Junioři - individuální, letní sezóna, obecná angličtina (20 lekcí/týd.)
(20 lekcí/týden, rezidence, plná penze, letišní transfer)
1 540 EUR
38 069 Kč

Cena zahrnuje: 20 lekcí francouzštiny/angličtiny, ubytování v rezidenci - sdílený pokoj s plnou penzí, volnočasový program, pojištění, dohled a asistence školeného personálu, letištní transfer z letiště Nice (10-21 hod)

Nástupní termíny: každé pondělí v termínu 8.7. - 11.8.2018

 

NOVINKA! V Nice můžete nyní vyzkoušet studium nejen francouzštiny, ale také angličtiny! Cena za týdenní pobyt je stejná a během dvou týdnů můžete mít rovnou oba jazyky zároveň.

Pro více informací kontaktujte naše kanceláře.

Jetsli je francouzština váš oblíbený jazyk a chcete se ji naučit v pravém francouzském prostředí, Nice je ta nejlepší volba. Škola International House má pro naše mladší studenty ve věku 10 - 16 let  připraven skvělý letní kemp jen kousek od pláže, díky kterému si svůj pobyt užijete v inovativním a nové zařízeném kampusu. Dopoledne se věnujete výuce jazyka, ať už jste začátečníci nebo pokročilí. Odpoledne je pro vás připraven bohatý doprovodný program od sportovních aktivit přes kulturní i ty společenské. O víkendu se můžete těšit na celodenní exkurze po okolí a objevovat tak krásnu jižní Francie.

!NOVINKA! Kromě kurzu francouzštiny můžete také absolvovat kurz angličtiny! Ideální kombinace na dvoutýdenní pobyt - jeden týden bude vždy zaměřený na jeden jazyk a domů se vrátíte obohacení o znalosti s obou jazyků.

Kde budete ubytovaní?

Studenti jsou ubytování v nové rezidenci ve vybavených pokojích, které sdílí s dalšími 2-3 zahraničními studenty, součástí je také vlastní koupelna a záchod. Ve volném čase mohou ve společné místnosti sledovat filmy nebo hrát stolní tenis.

Jak vypadá výuka?

Každý student je přidělen do skupinky na základě vstupního testu a jeho adekvátní úrovně, výuka bude probíhat v maximálním počtu 15 studentů. V rámci výuky je kladen důraz zejména na aktivní a praktickou francouzštinu/angličtinu a zároveň je celý kurz veden v zábavném duchu díky profesionálním vyučujícím. Na závěr každý student obdrží certifikát o absolvovaném kurzu. 

Jaké aktivity jsou na programu?

každé odpoledne je připraven bohatý program, těšte se třeba na vodní a plážové sporty - plavání v moři či beachvolejbal jsou zaručenou zábavou. V rámci exkurzí se podíváte do filmového Cannes nebo kouzelného Monaca. 

 

 

Jana Priebojová

Jana Priebojová
specialista na tento program

+420 777 778 990