Jeden z nejbáječnějších letních kempů s výukou angličtiny! To je ESL Camp Nova Scotia! Program kombinuje jazykové lekce se spoustou hlavně outdoorových aktivit v nádherné Kanadské přírodě Nového Skotska. Kemp je velmi populární mezi studenty z celého světa a každoročně se i nám z něj vracejí nadšení studenti!

Název školy: Nova Scotia Summer Camp - kurz pro juniory

Národnostní složení: Kanada, Brazílie, Čína, Česká republika, Německo, Japonsko, Mexiko, Saudská Arábie, Korea, Španělsko, Thajsko, Vietnam

Nejnižší věk studenta: 13

Maximum studentů ve třídě: 20

Průměrně studentů ve třídě: 15

Délka lekce: 60 min.

GE levels: 5

Měna: CAD

Aktuální kurz 1 CAD = 18,22 Kč

Zodpovědná osoba: Pavlína Vlčková, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


Kurz2 týdny
3 týdny
4 týdny
Junioři - individuální kurz 30.6.-26.8.
obecná angličtina
(15 lekcí/týd), ubytování v rezidenci, plná penze, aktivity, místní koordinátor
2 265 CAD
39 660 Kč
3 195 CAD
55 944 Kč
4 025 CAD
70 478 Kč

Výše uvedené ceny závisí na kapacitě školy a ubytování. Prosím ověřte si aktuální nabídku a termíny se zástupcem Alfa Agency.

 

Cena zahrnuje: jazykový kurz o 15 vyučovacích hodinách týdně, studijní materiály, rozřazovací test na začátku výuky, ubytování v rezidenci vč. plné penze, transfer z a na letiště v Halifaxu, zábavný program včteně výletů a sportovních aktivit, zdravotní pojištění

Nástupní termíny: každé pondělí v průběhu léta

Délka kempu: 2-8 týdnů

Sezóna kurzu: 30.6. - 26.8.2019

 

Tento kurz nabízí studentům kvalitní výuku angličtiny a k tomu to nejlepší z Nového Skotska. Je součástí Nova Scotia International Student Program, který se již mnoho let věnuje mezinárodním studentům na všechny způsoby. Na tento Summer Camp se sjíždí studenti z celého světa a někteří z nich ho využívají jako jazykovou přípravu pro školní rok na střední škole v Novém Skotsku. V programu se jim dostane 15 vyučovacích hodin o 60 minutách týdně a k tomu doprovodný program, který je outdoorově zaměřený a zavede tak studenty do přírody a na spoustu zajímavých míst Nového Skotska. 

Studenti bydlí v rezidenci místního univerzitního kampusu, který poskytuje tomuto programu své bohaté zázemí. Kromě ubytování zde mají studenti třídy, kde se učí, vnitřní i vnější sportoviště, posilovnu, kulečník, jídelnu, bazén a mnoho dalšího! Odtud vyrážejí poznávat Nové Skotsko, které je poloostrovem Kanady s podobným podnebím jako naše střední Evropa. A kromě toho nabízí táhlé písečné pláže a sklanatá pobřeží. Z kampusu ve městečku Truro je to jen kousek do Halifaxu- největšího města této provincie. Pokud chcete strávit léto mezi příjemnými Kanaďany a zažít dobrodružství jako je "mudsliding" neboli klouzání v blátě, či rafting apod., pak je tento letní jazykový kurz právě pro Vás!

Více informací najdete v brožuře zde.

Pavlína Vlčková

Pavlína Vlčková
specialista na tento program

+420 777 778 990