Avondale College vyniká vysokou úrovní vzdělání, a řadí se tak mezi největší a nejkvalitnější střední školy na Novém Zélandu. Akademický úspěch studentů je  pro Avondale College klíčový a je podporován sportovními, společenskými  a kulturními  událostmi. Studenti se pravidelně umisťují na předních příčkách v mezinárodních soutěžích v oborech jako je IT, biologie či zeměpis. Škola se nachází nedaleko samotného centra Aucklandu.

PODMÍNKY PROGRAMU
Věk studenta 14 –18 let
Znalost angličtiny komunikativní znalost
Délka a termíny programu Term 1: 4.2. - 12.4. Term 2: 29.4. - 5.7. Term 3: 22.7. - 27.9. Term 4: 14.10. - 1.11. (13.12.)
Uzávěrka přihlášek minimálně 3 měsíce před plánovaným odletem
Školní rok únor–prosinec

Zodpovědná osoba: Ales Barta, e-mail: ales.barta@alfa-agency.cz, telefon: +420 777 778 990Avondale College vyniká vysokou úrovní vzdělání, a řadí se tak mezi největší a nejkvalitnější střední školy na Novém Zélandu. Akademický úspěch studentů je  pro Avondale College klíčový a je podporován sportovními, společenskými  a kulturními  událostmi. Studenti se pravidelně umisťují na předních příčkách v mezinárodních soutěžích v oborech jako je IT, biologie či zeměpis. Škola se nachází nedaleko samotného centra Aucklandu a v posledních letech prošla velmi nákladnou rekonstrukcí, a může se tak chlubit nádherným moderním areálem, který nabízí veškeré možné vybavení pro studenty. Studenti jsou povinni nosit uniformu, což doplňuje a zvyšuje celkový zážitek ze studia v zahraničí.

Nabídka vyučovacích předmětů

Studenti si mohou vybrat z široké nabídky předmětů, tak aby to nejvíce odpovídalo jejich zájmům a akademickému zaměření. Počet předmětů závisí na ročníku studia, základem vždy bývá angličtina a matematika. Mohou si vybírat předměty z přírodních věd (biologie, chemie, fyzika, lidská biologie...), umění (tanec, drama, hudba, kresba, fotografování..), technologie (móda, IT, food technology, hospitality, catering, digitální média, automotive engineering...) ale i společenské vědy (historie, psychologie, cestovní ruch) a jazyky (francouzština, latina, japonština, španělština, maori).

Velký důraz se také klade na sportovní vyžití studentů, v rámci školy je řada sportovních klubu, které dosahují velkých úspěchů. Studenti si mohou vybírat jak z klasických sportů (např. atletika, basketbal, golf, tenis), tak i z těch u nás méně obvyklých (curling, rugby, triatlon, ultimate frisbee, yachting, parkur, lacrosse, kilikiti).

Mezinárodní studenti

Mezinárodní studenti jsou zapisovány do ročníků 9 až 13. Z celkového počtu 2 600 studentů na Avondale College je zhruba 150 mezinárodních. Škola vždy klade velký důraz na to, aby mezinárodní studenti byli z vyváženého národnostního mixu, díky čemuž studenti získají přátele opravdu z celého světa. V současné době na škole naleznete studenty z Itálie, Ruska, Německa, Číny, Vietnamu, Japonska či z Mexika.

Znalost angličtiny

Studenti by měli ovládat angličtinu na komunikativní úrovni, aby byli schopni studovat v cizím jazyce. Z našich zkušeností se ovšem na místě studenti vždy tzv. "rozmluví" a nemají žádný problém. Před začátkem školního roku je možné zlepšit jazykové schopnosti na jazykové škole, kterou vám rádi na přání pomůžeme vybrat.

Naše hodnocení

Avondale College je opravdu velmi kvalitní škola, která klade velký důraz na akademickou stránku vzdělání. Studenti navíc využívají velmi moderní a luxusně vybavený areál, který nabízí veškeré zázemí pro výuku, sporty a další volnočasové aktivity. Atraktivní je také poloha v blízkosti centra Aucklandu.

Kontaktujte nás pro konkrétní cenovou nabídku. 

 

Ales Barta

Ales Barta
specialista na tento program

+420 777 778 990