Avondale College vyniká vysokou úrovní vzdělání, a řadí se tak mezi největší a nejkvalitnější střední školy na Novém Zélandu. Akademický úspěch studentů je  pro Avondale College klíčový a je podporován sportovními, společenskými  a kulturními  událostmi. Studenti se pravidelně umisťují na předních příčkách v mezinárodních soutěžích v oborech jako je IT, biologie či zeměpis. Škola se nachází nedaleko samotného centra Aucklandu.

PODMÍNKY PROGRAMU
Věk studenta 14 –18 let
Znalost angličtiny komunikativní znalost
Délka a termíny programu Term 1: 4.2. - 12.4. Term 2: 29.4. - 5.7. Term 3: 22.7. - 27.9. Term 4: 14.10. - 1.11. (13.12.)
Uzávěrka přihlášek minimálně 3 měsíce před plánovaným odletem
Školní rok únor–prosinec

Zodpovědná osoba: Pavlína Vlčková, e-mail: pavlina.vlckova@alfa-agency.cz, telefon: +420608561888Avondale College vyniká vysokou úrovní vzdělání, a řadí se tak mezi největší a nejkvalitnější střední školy na Novém Zélandu. Akademický úspěch studentů je  pro Avondale College klíčový a je podporován sportovními, společenskými  a kulturními  událostmi. Studenti se pravidelně umisťují na předních příčkách v mezinárodních soutěžích v oborech jako je IT, biologie či zeměpis. Škola se nachází nedaleko samotného centra Aucklandu a v posledních letech prošla velmi nákladnou rekonstrukcí, a může se tak chlubit nádherným moderním areálem, který nabízí veškeré možné vybavení pro studenty. Studenti jsou povinni nosit uniformu, což doplňuje a zvyšuje celkový zážitek ze studia v zahraničí.

Nabídka vyučovacích předmětů

Studenti si mohou vybrat z široké nabídky předmětů, tak aby to nejvíce odpovídalo jejich zájmům a akademickému zaměření. V závislosti na ročníku si studenti vybírají daný počet předmětů, přičemž základem vždy bývá angličtina a matematika. Mohou si vybírat předměty z přírodních věd (biologie, chemie, fyzika, lidská biologie...), umění (tanec, drama, hudba, kresba, fotografování..), technologie (móda, IT, food technology, hospitality, catering, digitální média, automotive engineering...) ale i společenské vědy (historie, psychologie, cestovní ruch) a jazyky (francouzština, latina, japonština, španělština, maori).

Velký důraz se také klade na sportovní vyžití studentů,  v rámci školy je řada sportovních klubu, které dosahují velkých úspěchů. Studenti si mohou vybírat jak z klasických sportů (např. atletika, basketbal, golf, tenis) tak i z těch méně obvyklých (curling, rugby, triatlon, ultimate frisbee, yachting, parkur, lacrosse, kilikiti).

Mezinárodní studenti

Mezinárodní studenti jsou zapisovány do ročníků 9 až 13. Z celkového počtu 2 600 studentů na Avondale College je zhruba 150 mezinárodních. Škola vždy klade velký důraz na to, aby mezinárodní studenti byli z vyváženého národnostního mixu, díky čemuž studenti získají přátele opravdu z celého světa. V současné době na škole naleznete studenty z Itálie, Ruska, Německa, Číny, Vietnamu, Japonska či z Mexika.

Znalost angličtiny

Studenti by měli ovládat angličtinu na komunikativní úrovni, aby byli schopni studovat v cizím jazyce. Z našich zkušeností se ovšem na místě studenti vždy tzv. "rozmluví" a nemají žádný problém. Před začátkem školního roku je možné zlepšit jazykové schopnosti na jazykové škole, kterou vám rádi na přání pomůžeme vybrat.

Naše hodnocení

Avondale College je opravdu velmi kvalitní škola, která klade velký důraz na akademickou stránku vzdělání. Studenti navíc využívají velmi moderní a luxusně vybavený areál, který nabízí veškeré zázemí pro výuku, sporty a další volnočasové aktivity. Atraktivní je také poloha v blízkosti centra Aucklandu.

Ceny pro školní rok 2019/2020

 

DÉLKA PROGRAMUCena
Term (cca 3 měsíce)9 850 NZD
Semestr (5-6 měsíců)17 090 NZD
Školní rok (cca 10 měsíců)31 750 NZD
VÍZOVÉ POPLATKYCena
Studijní víza270 NZD
ZápisnéCena
Poplatek za zprostředkování2 000 Kč

Cena zahrnuje

 • umístění na škole Avondale College Auckland
 • ubytování v hostitelské rodině (13/25/50 týdnů)
 • plnou penzi
 • poplatek za nalezení ubytování
 • vyzvednutí na letišti
 • zdravotní pojištění po celou dobu pobytu
 • podklady pro vyřízení víza
 • asistenci Alfa Agency při realizaci programu

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku do Aucklandu
 • vízové poplatky
 • kapesné během pobytu (doporučujeme 200–250 NZD/měsíc)
 • studijní materiály (cca 50 - 100 NZD za předmět)
 • poplatek za školní uniformu (cca 300–400 NZD)
 • městská hromadná doprava (cca 30 - 50 NZD/týden)

 

 

Jiné školy ve stejné destinaci

Auckland - Long Bay College

Auckland - Long Bay College

Cena za rok od: 34 580 NZD/

Cena za semestr od: 17 790 NZD

Detail školy

Mount Maunganui College

Mount Maunganui College

Cena za rok od: 29 550 NZD/

Cena za semestr od: 16 450 NZD

Detail školy

Poslední navštívené školy

Auckland - Avondale College

Auckland - Avondale College

Cena za rok od: 31 750 NZD/

Cena za semestr od: 17 090 NZD

Detail školy

Pavlína Vlčková

Pavlína Vlčková
specialista na tento program

+420608561888