Pokud hledáte kurz stím nejvřelejším přístupem a láskou k našim již nejmenším dětem, rodinná škola GV Malta vám vaši představu splní. Už od 4 let zde můžou děti pilovat své dovednosti v angličtině, a to v prostředí školy hned roh od pláže. Rodiče jsou také vítání, přidejte se na kurz pro dospělé či jen buďte dětem doprovod a prožijte úžasnou rodinnou dovolenou na slunné Maltě. A pro teenagery 10-17 let je připraven úžasný Summer Camp s bohatými zážitky na každý den!

Název školy: GV Malta - Junior kurzy

Národnostní složení: Německo, Rakousko, Francie, Španělsko, Polsko, Česká republika

Nejnižší věk studenta: 4

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 24.72 Kč

Zodpovědná osoba: Pavlína Vlčková, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ2 TÝDNY
Junior kurz, Summer Camp, 10-17 let ( 20 lekcí/t.)
Rezidence, sdílený pokoj - 20 lůžkový, plná penze, aktivity
1 130 EUR
27 934 Kč
Junior kurz, Summer Camp, 10-17 let ( 20 lekcí/t.)
Rezidence, sdílený pokoj 2- 3 lůžkový, plná penze, aktivity
1 350 EUR
33 372 Kč
Junior kurz, Summer Camp, 10-17 let ( 20 lekcí/t.)
Rezidence, samostatný pokoj, plná penze, aktivity
1 450 EUR
35 844 Kč
Rodinný pobyt ( 20 lekcí/t.) - dítě
Host. rodina, sdílený pokoj, snídaně
970 EUR
23 978 Kč
Rodinný pobyt ( 20 lekcí/t.) - dospělý
Host. rodina, sdílený pokoj, snídaně
970 EUR
23 978 Kč

Cena Summer Campu zahrnuje: 20 vyučovacích lekcí týdně, studijní materiály, rozřazovací test, certifikát, ubytování v rezidenci, plnou penzi, aktivity a letištní transfer (přílet v neděli, odlet v sobotu).

Cena rodinného pobytu zahrnuje: 20 vyučovacích lekcí týdně, studijní materiály, rozřazovací test, certifikát, ubytování v hostitelské rodině, snídani. 

Ceny nezahrnují: letenku, kapesné, pojištění

Letní sezóna: 25.6. - 24.8.2018

 

Ať už zvolíte program jen pro své teenagery a vyšlete je na rezidenční kurz nebo si vyrazíte na společnou dovolenou, škola GV Malta je tím nejvřelejším prostředím s přátelským a profesionálním přístupem. 

GV CAMP je ideální příležitostí pro chlapce a dívky ve věku 10 až 17, aby si procvičili angličtinu v jedinečném prostředí a spřátelili se s kamarády z celého světa.

Vyzkoušejte si na celou řadu sportů včetně vodních, podnikněte výlety a užijte si legraci na večerních aktivitách - bavte se!

Co je to GV Summer Camp?
Unikátní letní tábor a komplexní balíček se vším všudy - výuka angličtiny 20 lekcí týdně, ubytování v rezidenci a denních aktivity včetně sobot a nedělí, to všechno se koná "pod jednou střechou". Místní výlety vám umožní objevit další části Malty a jsou rovněž zahrnuty v tomto balíčku.
 
Ubytování: Studenti si mohou vybrat mezi dvoulůžkovými / třílůžkovými nebo jednolůžkovými ložnicemi s koupelnou nebo sprchou. Některé dvoulůžkové pokoje mohou mít také pohovku. Pokoje jsou útulné a moderní, vybavené novým nábytkem. V rámci rezidence si studenti mohou také vybrat bydlení v jedné z komfortních a moderních sdílených ložnic až pro 20 studentů. Každý student bude mít šatník a společné sociální zařízení. Chlapci a dívky jsou umístěny odděleně a po celou dobu pod dohledem zkušených koordinátorů.
 
Stravování: Studenti mají plnou penzi. V průběhu pobytu se těšte také na večerní grilování. Vegetariánská a speciální dietní strava je také možná.

A jaké aktivity a výlety na vás čekají?

Mrkněte na ukázku PROGRAMU ZDE 

 

Rodinné pobyty se těší čím dál větší popularitě, škola GV Malta s nimi má bohaté zkušenosti již od roku 2008 a velkou výhodou je jejich celoroční fungování!

Je to ideální volba pro rodiny, které chtějí cestovat společně a spojit příjemný kurz angličtiny s pohodovou dovolenou u moře.

A jak bude vypadat takový společný program? Ráno se nasnídáte a poté se budete každý věnovat svému kurzu.

Po výuce si můžete vybrat z široké škály aktivit určených právě pro rodiny s dětmi, které si chtějí vychutnat kouzelnou Maltu. Navíc se při atrakcích setkáte s dalšími  rodinami z jiných zemích a procvičíte si tak svou angličtinu zábavnou formou!

Pro více informací o možnostech programu se obraťte na naše kanceláře.

 

Pavlína Vlčková

Pavlína Vlčková
specialista na tento program

+420 777 778 990