Každý jistě zná Nový Zéland, a to nejen díky světově populární trilogii Pána prstenů, která byla natáčena právě zde. Určitě si všichni vybavíme nádherné a malebné scenérie, jako jsou rozsáhlé zelené pastviny, průzračná blankytná jezera, zasněžené vrcholky hor nebo doutnající sopečná láva. Nový Zéland je právem nazýván jako země ledu a ohně. Na Jižním ostrově, jehož nejbližší pevnina je Antarktida, se setkáme s chladnějším klimatem a vysokými horami. Na Severním ostrově se naopak v nejsevernější části setkáme se subtropickým klimatem a můžeme zde také obdivovat sopky. Nejbližší pevninou tomuto ostrovu je například ostrov Fidži. Od Austrálie je Nový Zéland vzdálený téměř 2000 km.Díky této jedinečné poloze souostroví se Nový Zéland pyšní několika zvláštnostmi. Například zde nejsou žádní hadi nebo jedovatí živočichové a žije zde, jako na jediném místě na světě, nelétavý pták Kivi. Tak neváhejte a pojeďte s námi do této daleké a pohádkové země a navštivte mimo jiné i domov Froda Pytlíka, království Elfů a doly trpaslíků.


Seznam nabízených jazykových kurzů podle země

Kaplan International English, Auckland

Síť škol Kaplan International Colleges funguje již více jak pětatřicet let. Nabízí kvalitní studium v mnoha anglicky mluvících destinacích, včetně jedné z nejkrásnějších zemí světa – Novém Zélandu. S Kaplanem zde můžete studovat na Severním ostrově ve městě Aukland. Toto centrum je akreditováné vládou a je členem English New Zealand. Budova školy se nachází v elegantní historické budově mezi dvěma krásnými přístavy, Waitemata a Manukau na hranicích malebného veřejného parku. 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishNew Horizon College of English, Napier

New Horizon je malá butique škola s osobní, jedi- nečnou atmosférou. Školu si oblíbili studenti z mnoha koutů světa – z Asie, stř. Východu, z Evropy i Jižní Ameriky. O všechny studenty je zde excelentně postaráno, tak aby se cítili jako doma. Pozitivní zpětné vazby našich studentů tento fakt jen potvrzují. Budova školy se nachází v centru města v moderních prostorách a v blízkosti veškerým obchodům, restauracím a kavárnám. Napier je ideální místo pro relaxaci a outdoorové aktivity.

Přejít na podrobné informace o New Horizon College of EnglishSouthern Lakes English College, Queenstown

Southern Lakes English College (SLEC) představuje poměrně malou, exkluzivní jazykovou školu na Jižním ostrově ve městě Christchurch. Škola je akreditována u „New Zealand Qualification Authority“ a zároveň je členem profesní jazykové asociace „English New Zealand“. Budova školy se nachází v centru Queenstownu, který leží u velkého jezera a je obklopeno alpským masivem. Proslulé lyžařské středisko Coronet Peak je vzdálené pouhých 20 minut jízdy. 

Přejít na podrobné informace o Southern Lakes English CollegeUnique New Zealand, Auckland - Browns Bay

Unique New Zealand byla založena v roce 1989 je akreditovaná kategorií NZQA Category 1, což umožňuje studentům pracovat 20 hodin týdně při studiu. Škola se nachází na krásném rekreačním předměstí Browns Bay, pouhých 25 minut od Aucklandu. Škola má dva kampusy (vzdálené cca 2 minuty od sebe), oba jsou naproti pláži a v blízkosti obchodů a restaurací. Škola nabízí také zajímavé mimoškolní aktivity jako lekce surfingu, rafting, jízdu na horských kolech a tour po krásách Zealandu.

Přejít na podrobné informace o Unique New ZealandNZLC, Auckland

New Zealand Language Centres byla založena již v roce 1984, je  akreditace novozélandskou vládou a spadá do kategorie 1, což umožňuje studentům při jazykovém kurzu delším než 12 týdnů pracovat až 20 hodin týdně. Budova školy se nachází v modernizovaném komplexu v centru města, nedaleko nákupní čtvrti Queen Street a pár minut od malebného nábřeží. Díky výborné dopravní dostupnosti se dostanete do všech koutů fascinujícho Aucklandu.

Přejít na podrobné informace o NZLCNZLC, Wellington

New Zealand Language Centres byla založena již v roce 1984, je  akreditace novozélandskou vládou a spadá do kategorie 1, což umožňuje studentům při jazykovém kurzu delším než 12 týdnů pracovat až 20 hodin týdně. Kampus se nachází v centru města,  nabízí rodinnou atmosféru a individuální přístup, který jistě oceníte.Ve volném čase můžete navštívit Národní Novozélandské Muzeum Te Papa nebo některé z dalších muzeí či galerií. Wellington můžete příjemnou procházkou obejít, neboť má na délku pouhé 2 km.

Přejít na podrobné informace o NZLCCCEL College of English, Auckland

Základním motem školy je kvalitní vzdělávání + inspirace.
CCEL je jednou z předních anglických jazykových škol na Novém Zélandu s kampusy ve dvou nejvýznamnějších místech na Novém Zélandu: Aucklandu a Christchurch. Škola nabízí řada kurzů, z nichž si můžete vybrat ten pravý. Tisíce studentů z celého světa studují na škole CCEL od roku 1991.

Přejít na podrobné informace o CCEL College of EnglishCCEL College of English, Christchurch

Základním motem školy je kvalitní vzdělávání + inspirace.
CCEL je jednou z předních anglických jazykových škol na Novém Zélandu s kampusy ve dvou nejvýznamnějších místech na Novém Zélandu: Aucklandu a Christchurch. Škola nabízí řada kurzů, z nichž si můžete vybrat ten pravý. Tisíce studentů z celého světa studují na škole CCEL od roku 1991.

Přejít na podrobné informace o CCEL College of EnglishKIWI English Academy, Auckland

Vítejte na anglické akademii Kiwi English, specializované jazykové škole, která byla založena v roce 1991 nabízí kvalitní výuku angličtiny jak mladým, tak dospělým. Již více než 25 let pomáhá Kiwi tisícům studentů z celého světa dosáhnout cílů anglického jazyka. Zveme vás, abyste se připojili k naší mezinárodní rodině a studovali angličtinu v srdci Newmarketu v Aucklandu.

Přejít na podrobné informace o KIWI English Academy