Seznam nabízených jazykových kurzů podle města

English Centres, Montreal

Jedná se o jazykovou školu s více než 45letou zkušeností s výukou angličtiny a francouzštiny. Montreal je navíc nádherné město s evropským šarmem. Všude se domluvíte jak anglicky, tak francouzsky. Kombinací jazykových kurzů zde můžete využít studium obou jazyků současně.

Přejít na podrobné informace o English CentresSprachcaffe, Montreal

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Škola se nachází v moderní výškové budově s krásným výhledem na město, díky výborné poloze v centru města můžeta každé odpoledne trávit procházkami po městě, navštívit některou s výborných restaurací nebo blízké muzeum výtvarných umění, obchodní dům Holt Renfrew či městské lázně St.James.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeILSC, Montreal

Školy ILSC mají více než dvacetiletou tradici ve výuce angličtiny, která si pyšní nejedním oceněním za kvalitu a inovativní metody výuky. Díky širokové nabídce kurzů můžete začít studovat obecnou angličtinu, Cambridge kurzy nebo některý z odborných kurzů. Budova školy se nachází v centru starého Montrealu, v blízkosti přístavu, metra, basiliky Notre Dame a mnoha restaurací a obchodů. Ve volném čase můžete navštívit třeba proslulý hokejový zápas nebo jeden ze stovky historických kostelů.

Přejít na podrobné informace o ILSC