F+U Academy of Languages je jedna z největších jazykových škol v Německu. Jejich pobočka v Heidelbergu zve studenty do jednoho z kulturních center Německa, do města nejstarší univerzity v zemi. F+U Academy se 70 třídami, každoročně studenty ze 100 různých zemí a mezinárodním testovacím centrem jazyků nabízí úplně vše co si můžete pro své studium přát.

Název školy: F+U Academy Heidelberg - kurz pro juniory

Národnostní složení: Španělsko 11%, Rusko 7%, Itálie 7%, Japonsko 7%, Tunisko 7%, Čína 5=, USA%, Turecko 4%, Israel 4%, Mexiko 4%, Francie 3%

Nejnižší věk studenta: 6

Maximum studentů ve třídě: 10

Průměrně studentů ve třídě: 6

Délka lekce: 45 min.

GE levels: A1 - B2

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 24.72 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Richterová, e-mail: brno@alfa-agency.cz, telefon: +420 777 778 990


Kurz1 týden2 týdny3 týdny
Letní juniorský pobyt (6 - 17 let)
20 lekcí/týden, ubytování v hostitelské rodině se stravou
900 EUR
22 248 Kč
1 750 EUR
43 260 Kč
2 600 EUR
64 272 Kč

Ceny zahrnují: 20 lekcí němčiny týdně, ubytování v hostitelské rodině, polopenze v týdnu, plná penze o víkendu, volnočasový program

Ostatní možné příplatky: doprovod studenta na cestě do školy, prodloužený pobyt ve škole po vyučování s dohledem 

Kurz probíhá v letních měsících (červenec - srpen), konkrétní termíny na vyžádání. 

Pro studenty ve věku 6 - 17 let. Studenti jsou rozděleni dle věku a úrovně.

F+U Academy of Languages je v současné době největší jazyková škola v Německu, která má hlavní sídla v Berlíně a Heidelbergu. Každoročně se v ní učí jazyk kolem 10 000 studentů z více než 100 zemí světa. Kromě němčiny vyučuje škola i angličtinu a je zároveň akreditovaným centrem pro mnohé mezinárodní jazykové zkoušky. Škola kromě letních programů speciálně pro mladé studenty nabízí velkou škálu kurzů- od specializované jazykové přípravy pro studium na univerzitě v Německu až po večerní kurzy. 

Heidelberg v minulosti uchvátil mnoho umělců, spisovatelů, básníků a vědců. Je to jedno z nejkrásnějších míst Německa a studentům má mnoho co nabídnout. Toto krásné město na řece Neckar se pyšní mimo jiné světoznámou zříceninou impozantního hradu. Škola v průběhu kurzu vezme mladé studenty na mnohá krásná místa Heidelbergu a okolí- vyjížďka lodí po řece Neckar nebo grilování na jejím, břehu, jedinečná muzea Heidelbergu nebo třeba místní ZOO.

Junioři se tady nejen naučí německý jazyk, ale také se seznámí s německou kulturou a místním prostředím. F+U Academy je velmi kvalitní škola, která má propracovanou metodiku výuky a s německou přísností dbá na kvalitu. 

Jana Richterová

Jana Richterová
specialista na tento program

+420 777 778 990