Pokud se rozhodnete poslat své děti na juniorský kurz do Anglie, je škola Centre of English Studies tou správnou volbou. V nabídce lze vybrat mezi individuálním kurzem pro juniory a máme také skupinový kurz pro nejmenší, s neustálým dohledem supervizora, a to již od 12 let věku! Oba typy kurzu kombinují výuku v rozsahu 20 vyučovacích hodin týdně i s odpoledními aktivitami, kterými například jsou různé sporty, talentová soutěž a jiné. V první části kladou lektoři důraz na gramatiku a psané dovednosti, v části druhé si studenti zlepšují poslech a mluvení v anglickém jazyce. 

Název školy: CES - Kurz pro Juniory

Nejnižší věk studenta: 12

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45 min.

GE levels: 6

Měna: GBP

Aktuální kurz 1 GBP = 30.9 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Richterová, e-mail: brno@alfa-agency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ2 týdny
3 týdny4 týdny
Letní juniorský pobyt (12 - 17 let)
20 lekcí/týden, ubytování v hostitelské rodině, plná penze
1 440 GBP
44 496 Kč
2 120 GBP
65 508 Kč
2 780 GBP
85 902 Kč

Letní jazykový kurz probíhá v červnu - srpnu, konkrétní termíny a více informací o programu na vyžádání. 

 

 

 

 

 

.

Pokud se rozhodnete poslat své děti na juniorský kurz do Anglie, je škola Centre of English Studies tou správnou volbou. Letní jazykový kurz kombinuje výuku v rozsahu 20 vyučovacích hodin týdně i s odpoledními aktivitami. V prvníčásti kladou lektoři důraz na gramatiku a psané dovednosti, v části druhé si studenti zlepšují poslech a mluvení v anglickém jazyce. Studenti jsou ubytovaní v hostitelských rodinách po dvou nebo po třech s dalšími mezinárodními studenty a mají tak možnost poznat jak místní, tak cizí kulturu.  

Worthing je kouzelné přímořské městečko, které spojuje jedinečný charakter Anglie a kouzlo moře. Je oblíbenou destinací pro samotné Angličany. Nachází se jen 20 minut od živého Brightonu. Co se týče aktivit a zážitků, má městečko opravdu co nabídnout a zároveň je dostatečně klidné a malé, abyste se tu snadno zabydleli. Proto je to i ideální místo pro Vaše děti, které si ho rozhodně užijí a zároveň budou v bezpečném prostředí.

Centre of English Studies je rodinná škola s dlouholetou tradicí a zcela oddaným personálem. Studentům se věnují s nadšením a pozorností, která se musí odrazit ve Vašem zážitku z jejich škol. Juniroský letní program se odehrává na místní Worthing College. Škola, která během roku funguje jako střední, hostí přes léto juniory z celého světa a poskytuje jim své bohaté zázemí. Kromě kurzů angličtiny tady CES pořádá aktivity a společenský program. Škola má nespočetná sportoviště (basketbal, fotbal, tenis..), stejně jako divadlo a taneční studio.

Doprovod se věnuje dětem od setkání na letišti až po opětovné předání rodičům po návratu. Studenti jsou ubytováni s dětmi z jiných zemí, aby pokud možno co nejvíce mluvili anglicky. Je tu ale vždy někdo, kdo jim na vše odpoví v češtině a na koho se mohou s čímkoliv obrátit.

 

 

 

Jazykový kurz pro juniory - individuální

Prázdniny strávené ve společnosti mezinárodních kamarádů a v prostředí přímořského anglického městečka? Ideální plán na letošní léto, jak si zdokonalit jazykové znalosti! Škola Centre of English Studies je rodinnou školou s dlouholetými zkušenostmi, kde se budou Vašim dětem věnovat s veškerou péčí. Dopoledne se děti zaměří na studium, odpoledne a navečer je pro ně připraveno spoustu nejrůznějších aktivit jako výlety do okolí, sportovní či kulturní aktivity a o víkendu jednodenní exkurze! Kurz je určen pro studenty ve věku 12 až 17 let. Základní balíček obsahuje 20 lekcí výuky angličtiny týdně (pondělí - pátek), studijní materiály, certifikát o zakončení kurzu, ubytování v hostitelské rodině po dvou nebo po třech s dalšími mezinárodními studenty, plná penze, vyzvednutí a odvoz na letiště a všechny registrační poplatky škole.

Podrobné info o ceně naleznete zde.

Jana Richterová

Jana Richterová
specialista na tento program

+420 777 778 990