Seznam nabízených jazykových kurzů podle města

Kaplan International English Soho, New York

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Budovy škol se nachází většinou v centru měst v příjemném prostředí vysokoškolských kampusů. Studium v New Yorku, v jedné z největších metropolí na světě, a výhled z Empire State Building, bude pro vás jistě nezapomenutelným zážitkem! 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English SohoNew York Language Center, New York

Low cost varianta studia v New Yorku! New York Language Center nabízí jazykové kurzy ve třech centrech v New Yorku. Dvě jsou umístněna na Manhattanu, další je ve čtvrti Queens. Tato jazyková škola je ideální pro dlouhodobější jazykové kurzy v délce od čtyř týdnů. Záleží jen na vás, kolik času budete chtít v New Yorku strávit. 

Přejít na podrobné informace o New York Language CenterKaplan International English Empire state, New York

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Budova škol se nachází většinou v centru měst v příjemném prostředí vysokoškolských kampusů. Studium v New Yorku, v jedné z největších metropolí na světě, a výhled z Empire State Building, bude pro vás jistě nezapomenutelným zážitkem! 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English Empire stateSprachcaffe, New York

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. New York představuje jedno z nejmodernějších měst na světě. Historii města představuje budova školy, která se nachází v  samém centru města, ve čtvrti Midtown - Manhattan. Ve volném čase Vám New York nabídne všechno, famozní mrakodrapy, restaurace, galerie, muzea, sportovní zápasy, diskotéky i klidný Central Park.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSAE Institute, New York

SAE Institute je mezinárodní síť odborných škol, která ve 28 zemích již od roku 1976 poskytuje špičkové vzdělání v moderních a tvůrčích oborech z oblasti animation, audio, design, film, games a web & mobile. SAE je synonymem pro pro kreativitu a uměleckou nezávistost v nových technologiích a médiích. V diploma a bachelor kurzech připravuje absolventy pro moderní průmysl a přibližuje je tak ke splnění jejich profesních snů. Kampus se nachází přímo v centru NY ve čtvrti Manhattan, které je centrum veškerého dění NY.

Přejít na podrobné informace o SAE Institute