Španělština, nádherná příroda a neskutečně přátelští lidé - to vše zažijete v Argentině! Pokud vás baví španělský jazyk a jsou vám blízké latinskoamerické kultury, tak v Argentině zažijete opravdu nezapomenutelný semestr či celý akademický rok. Můžete si vybrat z různých typů středních škol přesně podle vašeho akademického profilu. Ubytování v hostitelských rodinách vám navíc nabídne vhled do pravé argentinské domácnosti. Estudia en España!

PODMÍNKY PROGRAMU
Věk studenta 15 –18 let
Znalost angličtiny komunikativní znalost
Délka a termíny programu akademický rok/semestr
Uzávěrka přihlášek minimálně 3 měsíce před plánovaným odletem
Školní rok srpen - červenPro milovníky španělštiny, kteří chtějí zažít něco naprosto nového a vzrušujícího, je Argentina skvělou volbou. Střední školy mají různé zaměření - ekonomie, biologie, humanitní vědy a umění. Přátelství je pro Argentince velmi důležité, a proto od 8. ročníku studia jsou ve třídách se stejnými spolužáky. Ve výuce je také podporována spolupráce a týmové projekty. Školní den začíná v 7.45 a končí ve 13 hodin, dvakrát týdně je navíc odpolední výuka. Školní rok trvá od konce února do poloviny prosince.

Partnerská organizace navíc pořádá řadu výletů během letních prázdnin. Před nástupem do programu také doporučujeme využít čtyřdenního orientačního programu, který zahrnuje jak hodiny španělštiny, tak i workshopy a kulturní aktivity.

Ubytování je během programu zajištěno v dobrovolnických rodinách. Z 90 % mají tyto hostitelské rodiny také teenagery, kteří zpravidla navštěvují stejnou střední školu jako mezinárodní student. Studenti tak mají skvělou příležitost začlenit se přímo do chodu rodiny a stát se jedním z členů. 

Kontaktujte nás pro konkrétní cenovou nabídku.