Navitas patří právem mezi nejlepší školy v Perthu, má dlouholetou tradici, výborné zázemí a nachází se v kulturní čtvrti Norhtbridge, pouhý 1km od centra města. Škola pravidelně připravuje studenty na všechny úrovně zkoušek Cambridge i IELTS. Budovy Navitas jsou skvěle vybavené a školní club pořádá zábavný mimoškolní program pro studenty. Těm, kteří chtějí vyzkoušet studium ve dvou destinacích, nabízí škola tzv. „Navitas Air Link“ – program, kdy studentům zaplatí přelet mezi dvěma australskými městy.

 

Název školy: Navitas

Národnostní složení: Brazílie 20%, Korea 11%, Japonsko 11%, Švýcarsko 11%, Asie 18%, Evropa 10%, Jižní Amerika 10%, ČR 3%, ostatní 6%

Nejnižší věk studenta: 16

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 60

GE levels: 7

Měna: AUD

Aktuální kurz 1 AUD = 16,24 Kč

Zodpovědná osoba: Pavlina Vlckova, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990Navitas

Jazyková škola Navitas má rozeseté kampusy v pěti různých městech Austrálie. Můžete vybírat a především kombinovat! Jedná se o školu s dlouholetou tradicí a pevnou základnou. Navitas se snaží propojovat studenty ze všech koutů světa a přiravit Vás na studium na univerzitě v angličtině, na složení jazykové zkoušky, na sebevědomou komunikaci v anglickém jazyce v různých oborech, ať už zpět ve vaší rodné zemi či v zahraničí! Ve škole Navitas se rozhodně nestuduje jen v lavicích, nabízí různorodý program i po výuce, sportovní i kulturní aktivity. 

Z jazykových kurzů se dá vybrat: Obecná angličtina, Cambridské přípravné kurzy FCE, CAE a příprava IELTS a další. Kompletní nabídka kurzů je k dispozici na vyžádání nebo v našich kancelářich.  

Základní výdaje: doprava (letenka), povinné zdravotní pojištění OSHC - cca 50 AUD / měsíc, poplatek za studenstká víza - cca 550 AUD.
Další možné výdaje: ubytování, doprava z letiště, kapesné.
Poplatky školy: dle kurzů - na vyžádání.

What our students say about Navitas English

"When I came to Australia I had just basic English, Navitas helped me improve and now I will study at university."  Jan, Czech Republic

Jiné školy ve stejné destinaci

Poslední navštívené školy

Pavlina Vlckova

Pavlina Vlckova
specialista na tento program

+420 777 778 990