Junior kempy na škole DID Deutsch-Institu patří přes léto k vlajkovým programům a  děti tak můžou propojit studium německého jazyka v celé škále dalších mezinárodních studentů o příjemné odpolední programy a víkendové výlety po pokolí. Škola vznikla již v roce 1970 a jejich přístup je tak vysoce profesionální.  Mnichov je ideální místo, kam vyrazit za studiem němčiny. Děti si užijí krásné město s příjemnou atmosférou a také spoustu aktivit a zážitků!

Název školy: DID - Kurz pro Juniory

Nejnižší věk studenta: 14

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45 min

GE levels: A1 - C1

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 25.75 Kč

Zodpovědná osoba: Pavlína Vlčková, e-mail: pavlina.vlckova@alfa-agency.cz, telefon: +420608561888


KURZ2 TÝDNY3 TÝDNY4 TÝDNY
Junioři - individuální, letní sezóna - obecná němčina (20 lekcí/týd.)
(ubytování v rezidenci, plná penze, studijní materiály, transfer z letiště)
1 520 EUR
39 140 Kč
2 220 EUR
57 165 Kč
2 920 EUR
75 190 Kč

Ceny zahrnují: daný jazykový kurz, zápisné, ubytování v rezidenci, plnou penzi, studijní materiály, rozřazovací test, odpolední program, certifikát a vyzvednutí na letišti

Nástupní termíny:  jazykové kurzy začínají každé pondělí během letní sezóny

Letní sezóna: 17.6. - 18.8.2018 

Odpolední program: výlety do okolí, sportovní a kulturní aktivity, jednodenní víkendová exkurze

 

Ostatní programy s ubytováním v rezidenci: Berlín, Frankfurt, Oberwesel, Hochst im Odenwald.

Kurz spojený s ubytováním v rezidenci je ideální volbou pro ty, kteří chtějí strávit co nejvíce času se svými kamarády a spolužáky. V tomto kompletním balíčku se můžete těšit na odpoledne plné sportovních a kulturních aktivit. Po celou dobu je přítomen místní koordinátor, který má přehled o dětech, dohlíží na ně a zároveň je jim oporou naprosto ve všem. Důležité pro něj vždy je, aby se student cítil jako doma a mohl si tak kromě studia jazyka užít i volné chvíle v cizí zemi. Zároveň tak samozřejmě načerpá spoustu nových místních zvyků a seznámí se mimo to i s kulturou svých mezinárodních spolužáků. Mnichov je také ideálním místem na denní výlety. Toto krásné město se spoustou památek je opravdu nezapomenutelné.

V čem je škola DID v Mnichově speciální a proč vyrazit právě sem?

Mnichov je nádherné město, které se pyšní svoji historií a kulturou. Škola DID v Mnichově nabízí zdokonalení v německém jazyce rychle a velice intenzivně. Navíc se zde určitě nebudete nudit! Čeká na Vás spousta aktivit a zážitků - jak ty sportovní, tak kulturní. Speciálně vyškolení lektoři vám se vším pomohou a učení zde probíhá velmi zábavnou formou. Navíc zde budete mít šanci poznat nové lidi a to z celého světa a rozšířit si svoje obzory.

Ubytování v rezidenci se nachází malý kousek od centra, což znamená, že budete mít šanci nakupování a objevování všeho nového na každém kroku. Navíc zde funguje veřejná doprava, která vás dostane naprosto kamkoliv a kdykoliv. Jelikož budete přímo v centru, můžete navštívit také světově známé turistické atrakce jako napříkad Neuschwanstein Castle nebo Andches Abbey.

Program kurzů si můžete prohlédnout zde

 

Pavlína Vlčková

Pavlína Vlčková
specialista na tento program

+420608561888