Kingsway Institute has a fine reputation as an exciting and innovative centre of learning English and is conveniently located in the centre of Sydney CBD. Kingsway Institute staff members are specially selected for their experience, qualifications and demonstrated success with students to give students a practical and pleasant learning advantage. Kingsway Institute provides multi-level General English, IELTS Preparation and English for Academic Purposes (EAP) programs focused on tertiary studies, vocational, business and management courses for students wishing to be job-ready.

Název školy: Kingsway Institute

Nejnižší věk studenta: 18

Maximum studentů ve třídě: 16

Průměrně studentů ve třídě: 14

Délka lekce: 45

GE levels: 5

Měna: AUD

Aktuální kurz 1 AUD = 17,10 Kč

Zodpovědná osoba: Pavlina Vlckova, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990Kingsway Institute má vynikající pověst jako inovativní centrum učení angličtiny a má výhodnou polohu v centru Sydney CBD. Zaměstnanci Kingsway Institute jsou speciálně vybráni pro své zkušenosti, kvalifikaci a prokázali úspěch se studenty, aby poskytly studentům praktickou a příjemnou výukovou výhodu. Škola má přátelskou a příjemnou atmosféru s vynikajícími zařízeními, která podporují mnoha učebny a společenské zkušenosti s multikulturním globálním učením v uvolněném interkulturním prostředí se studenty ze všech částí světa. Učení v Kingsway Institute Centrum anglického jazyka může být velmi cenným a život měnícím se časem a je vynikající příprava na úspěch ve studiu.

Kingsway Institut je místem, které má být pro osvědčené dokonalosti ve výuce a učení a uvolněným vstupem do společenského, kulturního a ekonomického uvědomění a rozvoje.

Z jazykových kurzů se dá vybrat: Obecná angličtina, přípravu IELTS a programy angličtiny pro akademické účely (EAP) zaměřené na terciární studia, odborné, obchodní a manažerské kurzy pro studenty, kteří chtějí být připraveni na práci. Kompletní nabídka kurzů je k dispozici na vyžádání nebo v našich kancelářich.  

Základní výdaje: doprava (letenka), povinné zdravotní pojištění OSHC - cca 50 AUD / měsíc, poplatek za studenstká víza - cca 550 AUD.
Další možné výdaje: ubytování, doprava z letiště, kapesné.
Poplatky školy: dle kurzů - na vyžádání.

Jiné školy ve stejné destinaci

Poslední navštívené školy

Pavlina Vlckova

Pavlina Vlckova
specialista na tento program

+420 777 778 990