Cairns College of English and Business je vyšší doborná škola vhodná pro mladé a aktivní studenty. Škola má pouze jeden kampus, proto si studenti mohou být jisti příjemným prostředím, moderním vybavením, Wi-Fi ve všech prostorách a kvalitním a osobním přístupem učitelů. Mimo výuku si každý může vybrat ze široké nabídky mimoškolních aktivit. 

Název školy: Cairns College of English and Business

Nejnižší věk studenta: 0

Maximum studentů ve třídě: 0

Průměrně studentů ve třídě: 0

Měna: AUD

Aktuální kurz 1 AUD = 16,03 KčNově nabízíme vyšší odbornou školu s jazykovými a odbornými kurzy v centru Cairns. Je vhodná pro ty, kteří nemají rádi velká města a davy lidí, naopak pro ty co vyhledávají spíše klid a co se rádi potápí, protože velký bariérový útes je co by kamenem dohodil. 
Cairns College of English and Business nabízí širokou škálu kurzů angličtiny, včetně přípravy na zkoušky Cambridge a IELTS, všeobecné angličtiny a studijních programů. Vysoká škola také organizuje studentské aktivity a ubytovací služby pro místní i zahraniční studenty.


10 důvodů, proč Cairns College of English:
-Skvělá lokalita
-Strict English Only Policies
-Akreditované kurzy - zaručují kvalitu našich služeb a kurzů
-Velká směsice národností
-Kavárna / přepážka s turistickými informacemi ve škole
-Rozmanitost aktivit
-Pracovní zkušenosti prostřednictvím kurzu zákaznického servisu
-Osobní studijní osnovy
-Kvalifikovaní a zkušení učitelé a trenéři
-Nabídka kurzů angličtiny i odborného vzdělávání

 

Z jazykových kurzů se dá vybrat: Obecná angličtina, Camridské kurzy FCE, CAE a příprava IELTS. Ceny kurzů jsou k dispozici na vyžádání, nebo v našich kancelářich.  

Základní výdaje: doprava (letenka), povinné zdravotní pojištění OSHC - cca 50 AUD / měsíc, poplatek za studenstká víza - cca 570 AUD.
Další možné výdaje: ubytování,  doprava z letiště 
Poplatky školy: zápisné 195 AUD, školní materiály dle kurzů - na vyžádání.

">

Jiné školy ve stejné destinaci

Poslední navštívené školy