Pobyt na Kypru, třetím největším ostrově ve Středozemním moři, vám zajistí nevšední atmosféru pro studium jazyka. Škola Sunny school nabízí programy nejen pro naše nejmladší, ale také je atraktivním místem právě pro celé rodiny, Ideální spojení výuky jazyka a dovolené u moře, kdy můžete poznat řeckou kulturu a tamní život. 

Název školy: English Sunny School of Cyprus

Nejnižší věk studenta: 6

Maximum studentů ve třídě: 8

Průměrně studentů ve třídě: 6

Délka lekce: 50

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 24.72 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Richterová, e-mail: brno@alfa-agency.cz, telefon: +420 777 778 990Ceny kurzů a podrobné informace na vyžádání.

 

Angličtina jinak a exoticky - to vám splní pobyt ve škole English Sunny School of Cyprus na řeckém ostrově Kypr. V druhém největším městečku Limassol objevíte krásu spojení britských a řeckých kultur a užijete si úžasné slunné léto a průzračných plážích!  

Škola má připraveny Summer Camp programy pro děti už od 6 let věku, které doprovází jejich rodiče. Následně je připraven program pro teenagery ve věku 11 - 18 let a díky kreativní výukové technologií bude angličtina zábavou. Děti se můžou zapojit do tvorby školního časopisu ať už nějakým psaným textem nebo třeba fotkami posbíranými během pobytu. Všechny balíčky pro juniory zajišťují kompletní pobyt - výuku 20 lekcí týdně, ubytování v hotelu s dalšími studenty na pokoji, plnu penzi a doprovodný program ve volném čase.

Kromě běžné výuky angličtiny mají děti možnost si zvolit také speciální dvoutýdenní kurz s přípravou na zkoušky IELTS.

Rodinné programy

Angličtinu si mohou zdokonalovat také dospělí a můžete tak vyrazit na svůj pobyt rovnou všichni členové rodiny. Škola nabízí kurzy všeobecné angličtiny pro dospělé, ale také lze zaměřit výuku intenzivněji se soukromými lekcemi nebo třeba zkusit Business English. A volný čas pak můžete trávit všichni společně poznáváním okolí či radovánkami na pláži.

 

Jana Richterová

Jana Richterová
specialista na tento program

+420 777 778 990