Pobyt na Kypru, třetím největším ostrově ve Středozemním moři, vám zajistí nevšední atmosféru pro studium jazyka. Škola Sunny school nabízí programy nejen pro naše nejmladší, ale také je atraktivním místem právě pro celé rodiny, Ideální spojení výuky jazyka a dovolené u moře, kdy můžete poznat řeckou kulturu a tamní život. 

Název školy: English Sunny School of Cyprus

Nejnižší věk studenta: 16

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

GE levels: 6

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 25,05 Kč

Zodpovědná osoba: Pavlína Vlčková, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990Ceny kurzů pro juniory zahrnují: daný jazykový kurz, zápisné na školu, ubytování v hotelu - sdílený pokoj, plnu penzi, volnočasové aktivity, studijní materiály a vyzvednutí na letišti.                                            

Ostatní možné poplatky: kurzy s přípravou na IELTS.

Nástupní termíny:  jazykové kurzy začínají každé pondělí.

Letní sezóna: 16.6. - 19.8.2018.

Rodinné programy: cena zahrnuje jazykový kurz, zápisné, ubytování v hotelu - sdílený pokoj, polopenzi a studijní materiály. Je možné cestovat také s dětmi mladšími 5 let - škola poskytuje i hlídání.

Další typy kurzů a podrobné informace na vyžádání v kanceláři Alfa Agency - pro dospělé různé varianty kurzů. 

 

Angličtina jinak a exoticky - to vám splní pobyt ve škole English Sunny School of cyprus na řeckém ostrově Kypr. V druhém největším městečku Limassol objevíte krásu spojení britských a řeckých kultur a užijete si úžasné slunné léto a průzračných plážích!  

Škola má připraveny Summer Camp programy pro děti už od 6 let věku, které doprovází jejich rodiče. Následně je připraven program pro teenagery ve věku 11 - 18 let a díky kreativní výukové technologií bude angličtina zábavou. Děti se můžou zapojit do tvorby školního časopisu ať už nějakým psaným textem nebo třeba fotkami posbíranými během pobytu. Všechny balíčky pro juniory zajišťují kompletní pobyt - výuku 20 lekcí týdně, ubytování v hotelu s dalšími studenty na pokoji, plnu penzi a doprovodný program ve volném čase.

Kromě běžné výuky angličtiny mají děti možnost si zvolit také speciální dvoutýdenní kurz s přípravou na zkoušky IELTS, začátky kurzu jsou 1. a 15.7. 

A pro ty, kteří by preferovali spíše kratší pobyt a více zábavy škola připravila jedinečný 10denní program pouze s 25 lekcemi. Výuka probíhá zábavnou formou a některé hodiny jsou mimo školní prostory, kdy je kladen důraz na komunikaci a slovní zásobu. Volný čas je pak trávený převážně u vody - na pláži či u bazénu a v zábavním parku. Pobyt je určen dětem ve věku 13-18 let, nástupní termíny nutno ověřit. 

Rodinné programy

Angličtinu si mohou zdokonalovat také dospělí a můžete tak vyrazit na svůj pobyt rovnou všichni členové rodiny. Škola nabízí kurzy všeobecné angličtiny pro dospělé, ale také lze zaměřit výuku intenzivněji se soukromými lekcemi nebo třeba zkusit Business English. A volný čas pak můžete trávit všichni společně poznáváním okolí či radovánkami na pláži.

Sice máte rádi zimu, ale raději byste na chvilku do tepla? Na Kypru je pro Vás připraveno příjemní zimní zpestření!

Vydejte se na tento ostrov koncem ledna v týdnu 20.-28. ledna a užijte si trošku jinou zimu.

Program můžou absolovat všichni, rovnou celá rodina!

Děti 8-11 let za 450 EUR, junioři 11-18 let za 715 EUR a dospělí od 520 EUR za týden.

Můžete se těšit na bohatý doprovodný program - výlet za plameňáky, jízdu na velbloudovi nebo pro děvčata MakeUp seminář.

Pavlína Vlčková

Pavlína Vlčková
specialista na tento program

+420 777 778 990