Entrepreneur Education je mladistvá škola s velmi inovativním a moderním přístupem k výuce. Pokud vás zajímá oblast entrepreneurship, leadership nebo design, tak tato škola je právě pro vás! Škola byla založena s cílem změnit přístup ke vzdělávání v Austrálii a my musíme pouze souhlasit - na této škole nezažijete klasické sezení v lavici a poslouchání nudné teorie. Věděli jste, že právě Gold Coast bývá označováno za australské Silicon Valley? Kde jinde proto nastartovat vaši kariéru?

Název školy: Entrepreneur Education

Národnostní složení: Jižní Amerika 46%, Evropa 35%, Asie 16%, Severní Amerika 2%, Blízký Východ 1%

Nejnižší věk studenta: 0

Maximum studentů ve třídě: 0

Průměrně studentů ve třídě: 0

Měna: AUD

Aktuální kurz 1 AUD = 16.48 KčEntrepreneur Education je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí konečně rozhýbat svoji kariéru tím správným směrem. Tato moderní a inovativní škola nahlíží na metodiku vzdělávání naprosto neotřelým způsobem. Pokud vás zajímá oblast entrepreneurship, leadership nebo design, tak toto je škola pro vás!

NOVINKA: ​NOVÝ KAMPUS V BYRON BAY

Škola věří, že v každém z nás jsou nápady, které potřebují pouze správné podněty, tak aby nezůstalo pouze u nápadů, ale mohl se z toho vyklubat další Facebook, Airbnb či Uber. Studenti jsou proto podporovány, aby své nápady a myšlenky konzultovali s ostatními studenty a mentory, kteří pomůžou z nápadu stvořit něco reálného.

Samotné motto školy mluví za vše: Your dream, Your passion, Your skills, Your future!

Co je také důležité při tvorbě něčeho nového, je prostředí, které vás k tomu bude stimulovat. A věřte tomu, že škola v budově Chevron Renaissance na slavné Surfers Paradise v Gold Coast, vás naprosto uchvátí. Gold Coast patří mezi nejrychleji se rozrůstající lokality v Austrálii, kde je navíc dostatek pracovních příležitostí. Gold Coast je proto často označován za australské Sillicon Valley.

Na škole může studovat na třech různých fakultách - Faculty of Entrepreneurship, Faculty of Leadership nebo Faculty of Design. Následně si můžete vybrat z několika různých certifikátů, např. Diploma of Graphic Design, Diploma of Project Management, Diploma of Leadership and Management, Diploma of Business nebo Certificate in Business Sales apod. Vybere si tedy opravdu každý!

Nově škola nabízí také možnost studia marketingu a designu. Můžete získat Certificate IV in Marketing and Communication nebo Diploma Marketing and Communication. 

Škola navíc využívá naprosto unikátní 360° metodu, což je holistický přístup k tvorbě struktury kurzu, mezipředmětové spolupráci a propojení studentů s praxí. V rámci školy fungují e/studio 101, the HUB, entrepreneurtank a who´s next?.

Při hledání práce vám pomůže místní student service officer, který je vám vždy k dispozici. Abyste se pří příjezdu do cizí a tak dalké země necítili opuštěně, tak na škole působí studentský ambasador - David, který organizuje volnočasové aktivitu a spravuje facebookové skupiny, kde studenti sdílejí rady, tipy a triky.

 

Od února 2018 se lze zapsat do dvou nových kurzů:

  • Certificate IV in Marketing and Communications - 30 týdnů 
  • Diploma of Marketing and Communications - 54 týdnů
Název kurzu Lekcí/t. Délka Cena Nástupní termíny
Certifikate IV in Business Sales 30 týdnů3600 AUD/kurz

Zápisné: 200 AUD

Materiály: 200 AUD

Diploma of Business 50 týdnů6000 AUD/kurz

Zápisné: 200 AUD

Studijní materiály: 200 AUD

Diploma of Leadership and Management 54 týdnů6480 AUD/kurz

Zápisné: 200 AUD

Studijní materiály: 200 AUD

Advanced Diploma of Leadership and Management 54 týdnů6480 AUD/kurz

Zápisné: 200 AUD

Studijní materiály: 200 AUD

Diploma of Project Management 54 týdnů6480 AUD/kurz

Zápisné: 200 AUD

Studijní materiály: 200 AUD

Diploma of Graphic Design 54 týdnů15000 AUD/kurz

Zápisné: 200 AUD

Studijní materiály: 200 AUD

Certificate IV in Marketing and Communications 30 týdnů0 AUD/--
Diploma of Marketing and Communications 54 týdnů0 AUD/--