Academic summer je letní škola, která se soustředí na studium dětí a juniorů během letních měsíců. Nabízí kurzy pro děti již od 7 roků, avšak největší zastoupení na škole tvoří junioři ve věku od 13 do 18 roků. Studenti si mohou zdokonalit jazyk studiem pouze angličtiny pod zkratkou CLIL, nebo pro zdatnější a ambicióznější je možnost studovat kurzy s přípravou IELTS s možností zakončení zkouškou, nebo přípravu A-levels s možností volby předmětů. Předností Academic summer není pouze kvalita výuky, ale také možsnost volby destinace. Kromě Londýna si studenti mohou zvolit ještě z menších měst Cambridge a Bristol. 

Název školy: Academic summer

Nejnižší věk studenta: 7

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 10

Měna: GBP

Aktuální kurz 1 GBP = 29.87 Kč

Zodpovědná osoba: Pavlína Vlčková, e-mail: pavlina.vlckova@alfa-agency.cz, telefon: +420608561888


KURZ2 TÝDNY
Junioři - individuální, letní sezóna, pobyt v Bristol (30 lekcí/týd.)
(30 lekcí/týden, rezidence, plná penze)
2 160 GBP
64 519 Kč
Junioři - individuální, letní sezóna, pobyt v Cambridge (30 lekcí/týd.)
(30 lekcí/týden, rezidence, plná penze)
2 760 GBP
82 441 Kč
Junioři - individuální, letní sezóna, pobyt v Londýně (30 lekcí/týd.)
(30 lekcí/týden, rezidence, plná penze)
2 760 GBP
82 441 Kč

Ceny zahrnují: daný jazykový kurz (30 lekcí/týden), zápisné na školu, rozřazovací test, ubytování v rezidenci, plnou penzi, studijní materiály, pojištění, aktivity a víkendová exkurze, certifikát o zakončení kurzu a vyzvednutí na letišti.

Nástupní termíny: každou sobotu během letní sezóny

Letní sezóna: Bristol - 7.7.-25.8.2018, Cambridge a Londýn - 30.6.-25.8.2018

Vyzvednutí na letišti: Gatwick nebo Heathrow, přílety v sobotu mezi 06 - 18 hod, odlety v sobotu 08 - 20 hod. Ostatní letiště či jiné termíny za příplatek.

Možné varianty pobytu: medicínský program (40 lekcí/týden), příprava na zkoušky IELTS, sportovní programy (Business / Science / Psychology in Sport)

 

Speciální AKCE na léto 2018!!! První 2 studenti mohou získat slevu 540 GBP!!! 
Pro více info se na nás neváhejte obrátit.

 

/data/files/alfa_agency/Ucitele_info_letak_Erasmus%2B.pdf

Pokud hledáte něco víc než běžný jazykový kurz pro své děti a kromě angličtiny oceníte také výuku akademických předmětů, pak je Academic Summer to pravé. 

Academic Summer má celkem 3 školy a je tak i na Vaší volbě , zda si zvolíte pobyt v Londýně, Cambridge či Bristolu. A naprosto exkluzivní je kombinace více míst, co tak týden v Bristol a druhý týden v Londýně?

Nejen že si děti zdokonalí své jazykové schopnosti, ale také si mohou oživit své znalosti z předmětů jako biologie, chemie, historie, ale i třeba mediální studia, designe, business a mnohé další. Předměty si vyberete přesně podle svojí představy, a to online ještě před svým odjezdem do místa pobytu. Dopředu budete tak znát svůj denní rozvrh a dáme Vám tak nejlepší doporučení, která škola je pro Vás tou pravou.

Academic Summer PLUS

Medical Studies (Londýn) - pro nadšence medicíny ideální 2týdenní kurz se 40hod týdně

IELTS (Londýn) - ideální pro ty, co plánují zkoušku IELTS - intenzivní kurz zakončený zkouškou

Academic Sport (Bristol) - sportovci mohou proniknout do sportovního prostředí z hlediska Business, Science nebo Psychology

 

A jak bude vypadat Váš denní program? 

 

 

 

Pavlína Vlčková

Pavlína Vlčková
specialista na tento program

+420608561888