More Than English je tradiční internátní škola, která přes léto nabízí mladým studentům ve věku 11 až 16 let kvalitní výuku angličtiny. Kampus je situován v anglickém hrabství Shropshire kousek od středověkého městečka Ludlow, jehož dominantou je překrásná zřícenina hradu. Výuka je doprovázena řadou sportovních a kulturních aktivit, díky kterým budou žáci v kontaktu s angličtinou od rána do večera. V programu je také zahrnuta návštěva některé z top destinací Anglie. 

Název školy: More Than English

Nejnižší věk studenta: 11

Maximum studentů ve třídě: 0

Průměrně studentů ve třídě: 0

Délka lekce: 60 min

Měna: GBP

Aktuální kurz 1 GBP = 28.84 Kč

Zodpovědná osoba: Leona Ratajska, e-mail: leona.ratajska@alfa-agency.cz, telefon: +420773263444


KURZ2 TÝDNY3 TÝDNY4 TÝDNY
Junioři - letní sezóna, obecná angličtina (15 lekcí/týd.) + 9 extra lekcí/týd.
(ubytování v rezidenci, plná penze)
1 990 GBP
57 392 Kč
2 925 GBP
84 357 Kč
3 800 GBP
109 592 Kč

Ceny zahrnují: daný jazykový kurz, rozřazovací test, ubytování v rezidenci, plnou penzi, aktivity a exkurze, certifikát o zakončení kurzu a letištní transfery na Birmingham Airport pro přílety v 11-16h,  odlety v 12-17h

Ostatní možné poplatky: transfer z jiného letiště (ceny na vyžádání), extra aktivity (Harry Potter, jízda na koni, kanoistika)

Nástupní termíny:  8.7., 15.7. a 22.7.2018

 

Škola nabízí 5% slevu pro sourozence, kteří jedou ve stejném termínu.

 

Proč strávit léto na internátní škole More Than English?

  • Mezinárodní prostředí - škola dbá na to, aby se kurzu účastnili studenti různých zemí a nestalo se tak, že na kurzu budou studenti převážně z jedné země. Zároveň škola zajišťuje britské studenty, kteří se účastní aktivit.
  • Volba - každý žák má jiné jazykové znalosti i záliby, škola proto nabízí částečnou možnost volby akademického programu, exkurzí i ubytování.
  • Bezpečnost - bezpečnosti dětí je pro školu hlavní prioritou. Protože se jedná o malý kampus, učitelé mají na děti čas a můžou se jim důkladně věnovat.
  • Místo - kampus se nachází kousek od středověkého městečka Ludlow, žáci tak tráví léto v malebném prostředí na venkově.
  • Aktivity - nabídka aktivit je opravdu bohatá. Ze sportovního programu se jedná např. o tenis, golf, fotbal nebo kriket. 

 

Třídy jsou rozdělené podle věku, úrovně a mateřského jazyka. Kromě 20 lekcí týdně škola nabízí 9 extra lekcí týdně - tzv. program Get Ahead. Tento program se zaměřuje zejména na jazykové znalosti, které si chtějí rozvíjet sami žáci.

Vybírají si ze tří programů:

- intenzivní angličtina - příprava na PET, FCE a IELTS zkoušky

- profesionální sportovní trénink - tenis, fotbal nebo golf - studenti rozvíjí své sportovní dovednosti a zároveň zapojují angličtinu, kterou můžou využít v reálních situacích

- leadership - model OSN (práce v týmu, studenti debatují na mezinárodní témata) nebo Business (management, účast na obchodních projektech)

- umění - taneční choreografie, drama, film

- kreativní psaní - Shakespeare, analýza literárních povídek

 

A na jaké aktivity se můžete těšit? 

 

 

Leona Ratajska

Leona Ratajska
specialista na tento program

+420773263444