Seznam nabízených jazykových kurzů podle města

Kaplan International English Westwood, Los Angeles

Kaplan International Colleges zaručuje kvalitu svých služeb více jak 35letými zkušenostmi. Škola nabízí širokou škálu kurzů od úplných začátečníků po pokročilé. V případě USA si můžete vybrat hned z několika destinací, kam byste se chtěli podívat, a spojit tak studium s poznávací cestou či pobytem u moře. Škola se nachází v univerzitní čtvrti Westwood se spoustou obchodů, kin, restaurací a je v dostahu slavné Rodeo Drive v Beverly Hills. LA je ideálním místem pro spojení studia a zábavy!

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English WestwoodKaplan International English Whittier College, Los Angeles

Kaplan International Colleges zaručuje kvalitu svých služeb více jak 35letými zkušenostmi. Škola nabízí širokou škálu kurzů od úplných začátečníků po pokročilé. V případě USA si můžete vybrat hned z několika destinací, kam byste se chtěli podívat, a spojit tak studium s poznávací cestou či pobytem u moře. Škola se nachází v kampusu americké univerzity Whittier College. Škola kromě kvalitní výuky a vybavení nabízí také výborné sportní zázemí a hřiště. LA je ideálním místem pro spojení studia a zábavy!

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English Whittier CollegeKaplan International English Golden West College, Los Angeles

Kaplan International Colleges zaručuje kvalitu svých služeb více jak 35letými zkušenostmi. Škola nabízí širokou škálu kurzů od úplných začátečníků po pokročilé. V případě USA si můžete vybrat hned z několika destinací, kam byste se chtěli podívat, a spojit tak studium s poznávací cestou či pobytem u moře. Škola se nachází v areálu americké vysoké školy Golden West, můžete si tak vyzkoušet život přímo v kampusu a využít i plně její vybavení a veškeré aktivity. 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English Golden West CollegeSprachcaffe, Los Angeles

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Kampus se nachází v krásném přímořském předměstí jen 30 minut od centra města a v blízkosti krásných pláží Santa Monici. V okolí školy můžete navštívit nákupní centra, mnoho restaurací a kaváren. Los Angeles nabízí nespočet zábavních aktivit,  zavítejte do Hollywoodu, Beverly Hills, Hermosa Beach, Laguna Beach, Rodeo Drive, Melrose Avenue nebo třeba Disneyland!

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSAE Institute, Los Angeles

SAE Institute je mezinárodní síť odborných škol, která ve 28 zemích již od roku 1976 poskytuje špičkové vzdělání v moderních a tvůrčích oborech z oblasti animation, audio, design, film, games a web & mobile. SAE je synonymem pro pro kreativitu a uměleckou nezávistost v nových technologiích a médiích. V diploma a bachelor kurzech připravuje absolventy pro moderní průmysl a přibližuje je tak ke splnění jejich profesních snů. Kampus v Los Angeles je filmovou a hudební mekou. Nachází  v Santa Monice a zabírá až 42 000 m2.

Přejít na podrobné informace o SAE Institute