Seznam nabízených kurzů pro juniory podle města

CES - Kurz pro juniory

Chtějí si Vaše děti zlepšit angličtinu již v útlém věku a zároveň zažít i báječné léto v prostředí Irska? Dublin je tím pravým místem! Letos máme v nabídce rovnou dvě varianty - individuální kurz nebo speciální skupinový kurz pro děti již od 12 let, a to i se zajištěným doprovodem naší společnosti. Bohaté hlavní město Dublin na Vás dýchne příjemnou a přátelskou atmosférou na každém kroku. Kromě poznávání kultury a studia se lze zaměřit i na sportovní aktivity jako jsou rugby (4 odpoledne týdně) nebo golf (3 odpoledne týdně).

Přejít na podrobné informace o CES - Kurz pro junioryAtlas Language School - Individuální kurz pro juniory

Už jste navštívili Británii a rádi byste změnu, přitom je pro vás angličtina stále tím jediným jazykem? Pojeďte do Irska, kde poznáte stále vřelé a pozitivní místní obyvatele. Zatančíte si irský tanec, zahrajete si na dudy a vyzkoušíte si pravý galský fotbal! Těšte se na výuku v prostorách střední školy s krásnou zahradou pro sportovní aktivity. Program probíhá formou Zig-Zag, kdy se střídá dopolední a odpolední výuka. Ve škole Atlas se zaručeně nudit nebudete. 

Přejít na podrobné informace o Atlas Language School - Individuální kurz pro junioryDublin Cultural Institute - Kurz pro juniory

Pokud mají vaše děti rády techniku, počítače, programování, nebo roboty, tak je tento program přesně pro ně. Škola, která se nachází v Dublinu, je ideálním místem, kde děti zažijí nezapomenutelný zážitek. Nejen že si zlepší angličtinu, ale také zažijí spoustu zábavy, poznají nové kamarády z celého světa a budou se moci věnovat tomu, co je opravdu baví! 

Přejít na podrobné informace o Dublin Cultural Institute - Kurz pro juniory