Že je němčina nudná? Ve škole DID - Deutsch-Instit teda rozhodně ne! DID nabízí kvalitní péči o studenty a bohatý zábavný program pro volný čas. Objevte letní velkoměsto našeho německého souseda. V kouzelném Augsburgu si můžete zpestřit školní rok i v zimních měsících. Augsburg je historické a univerzitní město ležící na jihozápadě spolkového státu Bavorsko. 

Název školy: DID - Individuální kurz pro juniory

Nejnižší věk studenta: 14

Maximum studentů ve třídě: 12

Průměrně studentů ve třídě: 15

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 25.75 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Richterová, e-mail: brno@alfa-agency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ1 týden
2 týdny
3 týdny
4 týdny
Letní juniorský pobyt (14 - 17 let)
20 lekcí/týden, ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí
950 EUR
24 463 Kč
1 700 EUR
43 775 Kč
2 550 EUR
65 663 Kč
3 400 EUR
87 550 Kč

Ceny zahrnují: 20 lekcí němčiny týdně, studijní materiály, rozřazovací test, certifikát o zakončení kurzu, ubytování v hostitelské rodině, plnou penzi, aktivity (4x týdně, 1x celodenní exkurze o víkendu), místní kartička na městskou hromadnou dopravu.

Cena nezahrnuje: dopravu, kapesné, pojištění, vyzvednutí na letišti.

Kurzy probíhají přes léto (červenec a srpen). Konkrétní termíny na vyžádání. 

 

 

 

 

 

 

Augsburg se nachází zhruba 35 min. vlakem od Mnichova, nicméně Augsburg není tak maličké město jak se zdá, je třetím nejlidnějším městěm Bavorska. V tomto městě se rozhodně nudit nebudete, během léta je sídlem různých festivalů, karnevalu, v zimě zde můžete navštívit kouzelné Vánoční trhy. Životní styl je mnohem klidnější a méně hektický. Město je centrem umění, hudby a architektury, zejména té renesanční. V minulosti zde sídlil například Hans Holbein, který se ve městě přímo narodil nebo dokonce i Mozart. 

Aktivity 

Sportovní aktivity, bowling, karaoke, barbecue, tématické herní večery, diskotéka.

Exkurze

V letních měsících jsou pro juniory připraveny čtyřikrát v týdnu odpolední aktivity. O víkendu pak celodenní výlet mimo Augsburg. Navštíví historické památky, muzea, divadla, parky.

Jana Richterová

Jana Richterová
specialista na tento program

+420 777 778 990