Znalost cizího jazyka je v dnešní době nepostradatelnou dovedností snad každého z nás. Studenti se nezřídka setkávají s literaturou v některém ze světových jazyků, s přednášejícími, jejichž rodným jazykem není čeština, využívají možnosti vycestovat na semestr do zahraničí, případně studují celý program v cizím jazyce. Své jazykové znalosti využijí následně i ve své profesní dráze, kdy je po nich častěji a častěji požadovaná znalost minimálně jednoho ze světových jazyků a zdokonalování se v dalších. S evropskou integrací se kladou vyšší nároky nejenom na zaměstnance ve státní správě, ale i na ty, kdo chtějí být ve sjednocené Evropě i v celém světě konkurenceschopní. Vedle profesních požadavků na jazykovou znalost i každý z nás, kdo kdy vycestoval do zahraničí, poznal, že dorozumět se ve světě česky není úplně reálné. 

I z těchto důvodů je zájem o jazykové kurzy v zahraničí rok od roku vyšší. Jazykový kurz v zahraničí je přínosem nejen s ohledem na intenzivní studium jazyka, ale i s ohledem na skutečnost, že student je několik týdnů či dokonce měsíců v prostředí, které na něj ze všech stran jazykově působí. A tak student někdy ani neví, že se například při konverzaci s hostitelskou rodinou při večeři vlastně také zdokonaluje. 


Již od roku 1996 pro vás Alfa Agency každoročně připravuje nabídku studijních, vzdělávacích a pracovních programů v zahraničí. V naší nabídce naleznete jazykové školy po celém světě, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, pravidelně je navštěvujeme a ohlasy našich klientů nám potvrzují jejich kvalitu. Tyto kurzy jsou vhodné pro všechny úrovně jazyka a téměř všechny věkové kategorie. Nabídnout vám můžeme i specializované kurzy pro manažery nebo učitele cizích jazyků.

  • Alfa Agency zastupuje několik desítek zahraničních jazykových škol, které pravidelně navštěvujeme. 
  • Tým Alfa Agency má s jazykovými kurzy v zahraničí osobní zkušenosti. Můžete se spolehnout na to, že vám vždy poskytnou dostatek důležitých a objektivních informací, které potřebujete pro výběr vhodného kurzu. 
  • Alfa Agency vám kompletně zajistí váš jazykový kurz, ubytování, vyzvednutí na letišti, případně další vámi požadované služby.
  • Ceny uvádíme v zahraniční měně a v přepočtu i v českých korunách. Studijní pobyt můžete zaplatit v zahraniční měně, ale také v Kč podle aktuálního devizového kurzu. 
  • Studijní pobyt budete mít smluvně zajištěn s právním subjektem v ČR/SR. Nemusíte tak posílat peníze do zahraničí.
  • Alfa Agency dodržuje oficiální ceníky škol. S mnohými školami máme dokonce dojednány výrazně nižší ceny. Naše náklady hradí školy, které reprezentujeme.
  • Pokud budete pro svoje studium potřebovat vízum, zdarma jej pro vás vyřídíme.
  • Zajistíme vám levné studentské letenky, případně autobusovou dopravu. 

1. V jakém předstihu je třeba studijní pobyt zařizovat?
Při pobytech, kde není třeba žádat o vízum, je ideální se vším začít alespoň tři až čtyři týdny před plánovaným odletem. U vízových destinací doporučujeme alespoň dva měsíce předem. Pokud plánujete vyrazit na jazykový kurz přes léto, doporučujeme také včasné objednání.

2. Jaký je minimální akceptovaný věk studentů?
Standardně zahraniční jazykové školy akceptují studenty od 17 let. Studenti mladšího věku mohou navštěvovat školy, které nabízí speciální kurzy pro juniory. Zde je věkové rozmezí cca 12–17 let. Tyto kurzy naleznete v našem katalogu pro středoškoláky.

3. Jak vypadá první den ve škole?
První den začíná škola zpravidla v 8.30–9.30, a to registrací a následným jazykovým rozřazovacím testem. Podle něj vás zařadí do příslušné jazykové úrovně. Školy mají standardně zhruba šest až osm různých úrovní – levelů, od úplných začátečníků až po pokročilé. Po testu již následuje normální výuka v jednotlivých studijních skupinách.

4. Jakou mají jazykové kurzy intenzitu? 
Záleží čistě na vás, jak intenzivní kurz si vyberete. Školy běžně nabízejí kurzy o 15, 20, 25 i 30 lekcích týdně. Tzn. že denně můžete studovat tři až šest lekcí. Délka jedné lekce se v závislosti na konkrétní škole pohybuje v rozmezí 45–60 min. 

5. Jaký typ ubytování je pro mě nejlepší?
Pokud chcete maximalizovat jazykový přínos z daného pobytu, potom doporučujeme ubytování v hostitelské rodině. To vám zaručí komunikaci v cizím jazyce i mimo školu a navíc se můžete dozvědět i něco více o kultuře, mentalitě a společenských zvycích daného národa. Zároveň jde o nejlevnější formu ubytování, která zpravidla obsahuje v ceně i polopenzi. Těm z vás, kdo se vydávají na delší jazykový pobyt, doporučujeme rezervovat ubytování v rodině jen na první měsíc až dva a následně jej na místě buď prodloužit nebo vyzkoušet i jinou formu ubytování.

6. Kolik studentů je standardně v jedné skupině?
Velikost jedné třídy je běžně 10–15 studentů, nicméně těm z vás, kteří chtějí osobnější přístup, můžeme doporučit výuku v tzv. „mini-groups“ (skupinky pro čtyři až pět studentů) nebo dokonce „One to One“ (individuální) výuku s lektorem.

7. Kdy jsou na školách nástupní termíny?
Pro kurzy typu obecná angličtina (obdobně i v jiných jazycích) se může začít prakticky každé pondělí! Pokud jedete studovat nějaký specifičtější kurz (např. přípravu na mezinárodní jazykové zkoušky), potom jsou nástupní termíny několikrát do roka. 

8. Kdy jsou na zahraničních jazykových školách prázdniny?
Zahraniční jazykové školy jsou otevřeny prakticky celý rok bez přestávky. Pouze přes Vánoce bývají školy na jeden až tři týdny zavřené. Během roku se nevyučuje ve dnech státních svátků. Pozor, tyto dny nebývají nijak nahrazeny.

9. Kolik týdnů zvolit?
Obecně samozřejmě platí čím více tím lépe. Během letních měsíců jezdí studenti na přibližně dva až čtyři týdny. Pokud si můžete dovolit vycestovat na čtyři týdny a déle, je to ideální. Ne každý si ale takto dlouhý kurz, zejména díky časové náročnosti, může dovolit. Nicméně velmi podstatná je i mimoškolní příprava, komunikace a vliv celého místního prostředí – mnohdy důležitější než samotná dopolední výuka!

10. Podle čeho vybrat ideální školu, ideální kurz?
Zaručený návod neexistuje! Ale abyste se nespálili, doporučujeme využít služeb některé z tuzemských jazykových agentur, kde vám podle vašich kritérií pomůžou vybrat to nejideálnější řešení. Agentury navíc se zahraničními jazykovými školami spolupracují dlouhodobě, sledují spokojenost svých klientů na těchto školách, pravidelně je navštěvují a jejich zaměstnanci mají s danou problematikou patřičné zkušenosti. Navíc veškerá komunikace při objednávání kurzu probíhá ve vašem rodném jazyce! A hlavně, celý pobyt vás nebude stát o nic více, než kdybyste si studium zařizovali sami, ba spíše naopak!

Seznam nabízených jazykových kurzů

F + U Academy of Languages, Německo - Heidelberg

V Heidelbergu naleznete úžasné historické centrum a v jeho okolí nádhernou krajinu plnou zalesněných kopců. Kromě toho je Heidelberg také vědeckým, obchodním a kulturním centrem. Pokud hledáte skutečné studentské místo pro studium němčiny, je Heidelberg a F+U Academy of Languages tou správnou volbou.

Přejít na podrobné informace o F + U Academy of LanguagesCentre of English Studies, V. Británie - Worthing

Centre of English studies (CES) byla založena v roce 1979 a patří mezi nejprestižnější školy v Evropě. V roce 2014 byla vyhlášena školou roku a má několik akreditací. Worthing je přímořské městečko s 8 km promenádou, molem a množstvím atrakcí. CES sídlí ve viktoriánské budově, pár minut od centra a pobřeží. Worthing je známý pro nejslunnější podnebí ve Velké Británii, ideállní k prázdninovému studiu!

Přejít na podrobné informace o Centre of English StudiesCentre of English Studies, Irsko - Dublin

Škola Centre of English Studies s tradicí od roku 1979 nabízí v centru Dublinu jazykové kurzy ve dvou budovách, které jsou jen pár minut vzdálené od Trinity College či Dublin Castle. Čeká na vás kvalitní výuka, příjemný personál a výborné vybavení školy s dlouholetou tradicí.  V okolí naleznete nesčetné množství historických památek, obchodů, restaurací a kulturních atrakcí. Dublin je moderním multikulturním městem, ve kterém se rozhodně nebudete nudit..

Přejít na podrobné informace o Centre of English StudiesKaplan International English Manly, Austrálie - Sydney

Kaplan je mezinárodní síť škol s  výborným vybavením, příjemnými prostory a pečlivou organizaci kurzů angličtiny. Výhodou studia na Kaplanu je i ta skutečnost, že organizace má své sesterské školy v Perthu, Brisbane, Melbourne, Adelaide a Cairns. Studenti tak mohou v průběhu svého pobytu v Austrálii pohodlně změnit svou studijní destinaci! Budova školy se nachází přímo u pláže a také s výbornou dopravní dostupností! Sydney je největší město Austrálie a současně jedno z nejkosmopolitnějších měst na světě.

 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English ManlyCentre of English Studies, V. Británie - Leeds

Centre of English studies (CES) byla založena v roce 1979 a patří mezi nejprestižnější školy v Evropě. V roce 2014 byla vyhlášena  školou roku a má několik akreditací. Leeds je živé studentské město obklopeno překrásnou krajinou. Pokud vás láká pobřeží severní Anglie, vydejte se do Leedsu, příjemně vás překvapí. Leeds je dostatečně velký na spousty zábavy ve volném čase a přitom ne až tak velký, aby se člověk snadno a rychle zorientoval.  

Přejít na podrobné informace o Centre of English StudiesCentre of English Studies, V. Británie - Londýn

Centre of English studies (CES) byla založena v roce 1979 a patří mezi nejprestižnější školy v Evropě. Má akreditaci British Council a English UK. Budova školy je 20 minut od centra a nachází se ve Wimbledonu, který je domovem světoznámého tenisového klubu a jedením z nejlukrativnějších míst v Londýně. Ve volném čase můžete navštívit Buckinghamský palác a Hyde Park nebo jít na nákupy na slavnou londýnskskou Oxford Street. V Londýně se nikdy nebudete nudit!

Přejít na podrobné informace o Centre of English StudiesCentre of English Studies, V. Británie - Oxford

Centre of English studies (CES) byla založena v roce 1979 a patří mezi nejprestižnější školy v Evropě. Má akreditaci British Council a English UK. CES Oxford je sympatická menší škola se zázemím v nádherné historické budově  obklopené zahradou na klidném vesnici Wheatley na předměstí. Oxford je studentské město, které se pyšní nejstarší anglickou univerzitou, což je ideální prostředí pro studium anglického jazyka! Dokonalý mix tradičního vesnického život a studentských nocí ve městě! 

Přejít na podrobné informace o Centre of English StudiesKaplan International English - Covent Garden, V. Británie - Londýn

Síť škol Kaplan International English patří mezi špičku v oblasti výuky cizých jazyků. Obě londýnské školy jsou výborně situovány. Modernější na Leicester najdete v bezprostřední blízkosti Trafalgar Square. Škola na Covent Garden sídlí v budově z 18. století uprostřed umělecké čtvrti stejného názvu. Kaplan používá vlastní učebnice a neustále investuje do nových technologií. Londýn je historické a zároveň kosmopolitní město ve kterém si užijete každý krok!

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English - Covent GardenKaplan International English, V. Británie - Bournemouth

Síť škol Kaplan International English patří mezi špičku v oblasti výuky cizých jazyků. Moderní budova školy se nachází pouhých 10 minut od centra a pláže. Škola disponuje výborným personálním obsazením, pestrým doprovodným programem a širokou nabídku ubytování. Samotný Bournemouth, označovaný někdy jako stínový Londýn, je klidnější verzí s výbornými klimatickými podmínkami. Druhou přezdívkou je pro Bournemouth také anglické Miami. Přímořské letovisko s 16 km dlouhou písečnou pláži přímo vybízí nejen k letním studijním prázdninám.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English, V. Británie - Edinburgh

Síť škol Kaplan International English patří mezi špičku v oblasti výuky cizých jazyků. Budova  školy se nachází v elegantní georgiánské budově, má vynikající moderní vybavení a nachází pouze pár minut od známé Princess Street. Město Edinburgh vás pohltí svým bohatým kulturním životem, architekturou a jedinečnou atmosférou. Stejně jako v ostatních městech, kde má škola Kaplan zázemí, i zde vás čeká velmi kvalitní výuka, tak neváhejte s pojďte s námi studovat do hlavní skotské metropole!

 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English, V. Británie - Oxford

Síť škol Kaplan International English patří mezi špičku v oblasti výuky cizých jazyků. Budova školy je výborně situovaná, pouhých 10 minut od centra města. Oxford je snad nejslavnější univerzitní město na světě, které doslova přetéká historií. Pyšní se nejstarší anglickou univerzitou, což je ideální prostředí pro studium anglického jazyka! Bohatá historie města je zárukou, že se rozhodně nebudete ve volném čase nudit. Uvolněná atmosféra Oxfordu vás zavede do starých knihkupectví, tradičních anglických hospod a do parků, kde se pořádají nedělní pikniky.

 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English, V. Británie - Cambridge

Síť škol Kaplan International English patří mezi špičku v oblasti výuky cizých jazyků. Budova školy se nachází v klidné rezidenční čtvrti Newnham, jen 10 minut jízdy autobusem od centra města.V Cambridge vás čeká kromě kvalitní výuky také zajímavý program mimo studium. Bohatá historie města je zárukou, že se rozhodně nebudete ve volném čase nudit! Na školách Kaplan panuje obecně velmi přátelská atmosféra a to platí i pro tuto školu.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English, V. Británie - Torquay

Síť škol Kaplan International English patří mezi špičku v oblasti výuky cizých jazyků. Další campus naleznete v malebném městečku Torquay v oblasit Devon, které je nazýváno díky svému klimatu anglická riviéra, ale je proslaveno i jako rodiště Agathy Christie. Celá oblast Devon je přátelské a bezpečné místo, známé pro krásné pláže, útesy a živé přístavy. Škola mimo kvalitní výuky a zázemí disponuje krásnou zahradou a terasou s bazénem, kde se učení stává skutečně příjemným zážitkem. 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishInternational House, V. Británie - Newcastle

Výborná škola zastřešená organizací International House. Nabízí širokou individualizovanou nabídku pro studenty obecné angličtiny, ale také Teaching Training program pro učitele, či zajímavý Internship program pro pokročilejší studenty. V Newcastelu najdete jedny z nejlepších divadel a uměleckých galerií ve Velké Británii, ale na své si zde přijdou i milovníci nočního života. Škola ani město vás nezklame.  Škola nabízí i mnoho sportovních kurzů.

Přejít na podrobné informace o International HouseInternational House, V. Británie - Bristol

Škola IH Bristol si za svou téměř třicetiletou historii vybudovala výborné renomé, které před několika lety zpečetila zařazením mezi školy International House. Nebojí se nabídnout svým studentům i mnohé navíc. Oblíbené jsou například extra konverzační hodiny v odpoledním čase. Bristol je přátelské, bezpečné a atraktivní město. Z Prahy je dostupné přímým leteckým spojem. Pojďte studovat do jednoho z nejteplejších a nejkulturnějších měst Velké Británie.

Přejít na podrobné informace o International HouseLive Language, V. Británie - Glasgow

Tato škola nabízí výborný poměr mezi kvalitou a cenou, také byla akreditována British Councilem  Historická budova školy se nachází blízko centra hned vedle univezity West End. Součástí areálu je krásná zahrada a kavárna kde můžete trávit odpolední samostudium. V okolí se také nachází spousta muzeí, obchodů, restaurací a barů. Glasgow je největší skotské město, které vás jistě uchvátí.

Přejít na podrobné informace o Live LanguageGateway School of English, Malta - San Gwann

Gateway School of English je malá, rodinná škola, a proto si můžete být jisti individuálním přístupem a dokonalou péčí v průběhu vašeho jazykového pobytu. Tato moderní škola je společně s rezidencí, ve které budete ubytováni, umístěna ve vilové čtvrti San Gwann, asi 20 minut od malebného Spinola Bay. 

Přejít na podrobné informace o Gateway School of EnglishClubclass Residential Language School, Malta - St. Julian's

Clubclass je menší nezávislá škola, která byla založena v roce 1999. Škola působí kromě Malty také přímo v Londýně. Svými moderními dává prostor pro vytvoření výborné atmosféry pro výuku anglického jazyka. Motto školy je kvalitní výuka angličtiny s přátelským přístupem lektorů a zábavným stylem výuky. Škola je umístěna přímo v centru oblasti Swiegi v St. Julian's.

 

Přejít na podrobné informace o Clubclass Residential Language SchoolSprachcaffe, Malta - St. Julian's

Sprachcaffe vám nabízí studium v jedné z nejkrásnějších škol na Maltě. Škola byla vybudována jako komplex prostorných pískovcových budov, které nesou prvky řecké architektury. Sprachcaffe Malta se nachází v klidné části St. Julian's Bay, kousek od rušného St. Julian‘s. Kampus školy je unikátní v tom, že nabízí studentům  vše v jednom komplexu, včetně velkého bazénu a diskotéky s barem. Malta je krásná středomořeská země, kde pro Vás bude studium nezapomenutelným zážitkem!

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeInlingua, Malta - Sliema

Inligu School of Languages se nachází ve městě Sliema, obchodním a rezidenčním městečku. Škola je velmi moderně vybavená stejně jako její rezidence. Inlingua se může pochlubit svým osobitým způsobem výuky, individuálním přístupem a rozmanitou nabídkou kurzů a ubytování pro mládež, dospělé a rodiny s dětmi. 

Přejít na podrobné informace o InlinguaKaplan International Englis, Irsko - Dublin

Síť škol Kaplan Inertnational English patří mezi špičku v oblasti výuky cizých jazyků. Budova Dublinského kampusu je postavená v klasickém gregoriánském stylu a původně sloužila jako klášter. Samotná poloha budovy je velmi lukrativní, neboť je v těsné blízkosti řekly Liffey a současně nedaleko hlavní turistické čtvrti Temple bar. Dublin nabízí mnoho kulturního vyžití a ze školy v pěší vzdálenosi se nachází řada významných památek, muzeí, galerií a klasických kaváren.

 

 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglisGalway Cultural Institute, Irsko - Galway

Od roku 1989 poskytuje Galway Cultural Institute jazykové programy studentům z celého světa. Kromě výborného vybavení nabízí škola také vynikající zákaznický servis. Učebny jsou umístěny v budově, ze které je výhled na Atlantský oceán a Galway Bay. Budova školy byla vystavěna speciálně za účelem kombinace high-tech vybavení a ideálního místa pro studium a relaxaci. Škola pořádá také studium třetího věku. Školu navštěvují také místní studenti, tak můžete využít konverzaci s rodilými mluvčími i mimo výuku.

Přejít na podrobné informace o Galway Cultural InstituteCork English College, Irsko - Cork

 Cork je považován za kulturní, obchodní a politické centrum jižního Irska. V centru tohoto města najdete rodinnou školu Cork English College s přátelskou a vlídnou atmosférou a profesionálním přístupem k výuce jazyka, která je vedena kvalifikovanými lektory s několikaletou praxí. Budova školy se nachází v krásné historické budově v blízkosti nábřeží. Vybrat si můžete z kurzů obecné nebo obchodní angličtiny, v nabídce má škola ovšem také přípravné kurzy FCE, CAE atd.

Přejít na podrobné informace o Cork English CollegeInternational House, Francie - Nice

Škola v Nice patří do celosvětové organizace jazykových škol International House, která je v oblasti jazykového vzdělávání zárukou vysoké kvality. Budova školy se nachází v centru nedaleko starého města a pláže. Nice je přímořské město, ležící v průhybu andělského zálivu. Zvolíte-li školu IH Nice, užijete si nejenom kvalitní studijní pobyt, ale také nádherné francouzské azurové pobřeží. 

Přejít na podrobné informace o International HouseDID Deutsch - Institut, Německo - Mnichov

DID nabízí kurzy německého jazyka ve čtyřech významných německých městech, a sice v Berlíně, Frankfurtu, Hamburgu a Mnichově. Od roku 1970 se tato jazyková škola věnuje studentům a poskytuje jim vzdělání v oblasti jazyka i německé kultury. Spojte studium s cestováním po Německu a nakombinujte si kurzy třeba ve všech čtyřech nabízených městech!

Přejít na podrobné informace o DID Deutsch - InstitutInternational House, Austrálie - Sydney

Předností IH Sydney je bezesporu její akademická úroveň, nabídka Cambridge kurzů a také speciálních kurzů pro učitele “Teacher Training“. Studenti zajisté ocení i moderní zázemí školy – prostorné, klimatizované učebny s nejnovější multimediální technikou, přístup na internet, WIFI připojení, dobře vybavená studovna, velká společenská místnost ... Navíc díky velmi atraktivní ceně, kterou jsme pro naše studenty vyjednali, můžeme IH Sydney považovat za jednu z nejvýhodnějších nabídek na trhu jazykových škol v Sydney.

 

Přejít na podrobné informace o International HouseDiscover English, Austrálie - Melbourne

Discover English nabízí širokou škálu jazykových kurzů – od všeobecné angličtiny, obchodní angličtiny až po přípravu na zkoušky Cambridge či IELTS. Škola používá velmi moderní a pokrokové způsoby výuky, vše podpořeno vysoce kvalifikovanými a pečlivě vybranými učiteli AJ s bohatými pedagogickými zkušenostmi. Škola sídli v centru města a může se pochlubit velmi moderním vybavením a pěknou terasou s výhledem do okolí. Přijďte studovat do tenisového Melbourne a užijte si více než studium!

 

 

 

Přejít na podrobné informace o Discover EnglishNavitas City, Austrálie - Sydney

Navitas je akreditovaná škola s dlouholetou tradicí a patří mezi špičku, také proto může v Sydney nabídnout hned 3 kampusy s moderním vybavením a vysokou kvalitou výuky. Škola pravidelně připravuje studenty na všechny úrovně zkoušek Cambridge i IELTS. Školní club pořádá až několikrát týdně zábavný mimoškolní program pro studenty. Těm, kteří chtějí vyzkoušet studium ve dvou destinacích, nabízí škola tzv. „Navitas Air Link“ – program, kdy studentům zaplatí přelet mezi dvěma australskými městy!

 

Přejít na podrobné informace o Navitas CityNavitas, Austrálie - Perth

Navitas patří právem mezi nejlepší školy v Perthu, má dlouholetou tradici, výborné zázemí a nachází se v kulturní čtvrti Norhtbridge, pouhý 1km od centra města. Škola pravidelně připravuje studenty na všechny úrovně zkoušek Cambridge i IELTS. Budovy Navitas jsou skvěle vybavené a školní club pořádá zábavný mimoškolní program pro studenty. Těm, kteří chtějí vyzkoušet studium ve dvou destinacích, nabízí škola tzv. „Navitas Air Link“ – program, kdy studentům zaplatí přelet mezi dvěma australskými městy.

 

Přejít na podrobné informace o NavitasNavitas, Austrálie - Brisbane

Navitas Brisbane má zastoupení také subtropickém Brisbane, nabízí výborné klima a kvalitní výuka na akreditované škole. Škole. Kampus se nachází v samém srdci Brisbane nedaleko řeky, nabízí kvalitní výuku, moderní vybavení a výbordnou dopravní dostupnost. Školní club pořádá až čtyřikrát týdně mimoškolní program pro studenty. Těm, kteří chtějí vyzkoušet studium ve dvou destinacích, nabízí škola tzv. „Navitas Air Link“ – program, kdy studentům zaplatí přelet mezi dvěma australskými městy!

Přejít na podrobné informace o NavitasNavitas, Austrálie - Darwin

Navitas v Darwinu patří mezi nejlepší  místní školy, nespornou výhodou je, že se nachází přímo v kampusu univerzity Charlese Darwina. Studenti mohou plně využívat univerzitní zařízení a také využít možnosti konverzace s místními studenty. Těm, kteří chtějí vyzkoušet studium ve dvou destinacích, nabízí škola tzv. „Navitas Air Link“ – program, kdy studentům zaplatí přelet mezi dvěma australskými městy. Darwin je město s přátelskou atmosférou a nabízí velmi dobré pracovní příležitosti.

 

Přejít na podrobné informace o NavitasKaplan International English, Austrálie - Brisbane

Kaplan je mezinárodní síť škol s  výborným vybavením, příjemnými prostory a pečlivou organizaci kurzů angličtiny. Výhodou studia na Kaplanu je i ta skutečnost, že organizace má své sesterské školy v Perthu, Brisbane, Melbourne, Adelaide a Cairns. Studenti tak mohou v průběhu svého pobytu v Austrálii pohodlně změnit svou studijní destinaci! Budova školy je v centru města, v pěší dostupnosti kaváren, restaurací, autobusové zastávky i dokonce krásně řeky. Díky rychlému růstu nabízí i výborné pracovní příležitosti!

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English, Austrálie - Perth

Kaplan je mezinárodní síť škol s  výborným vybavením, příjemnými prostory a pečlivou organizaci kurzů angličtiny. Výhodou studia na Kaplanu je i ta skutečnost, že organizace má své sesterské školy v Perthu, Brisbane, Melbourne, Adelaide a Cairns. Studenti tak mohou v průběhu svého pobytu v Austrálii pohodlně změnit svou studijní destinaci! Silnou stránkou školy Kaplan je vysoká akademická úroveň v přípravných kurzech Cambridge. Budova školy se nachází v pěším dosahu centra. 

 

 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishFCE příprava CAE příprava Intenzivní kurz Obecný kurz

Lexis English, Austrálie - Brisbane

Lexis English je akreditovaná škola, která klade důraz na akademickou kvalitu svých jazykových kurzů, nicméně si zároveň uchovává velmi osobní a vstřícný přístup. Moderní budova školy se nachází v centru města Brisbane s krásným výhledem na radnici ze střešní terasy, kde studenti rádi tráví volný čas. Lexis pořádá také mnoho mimoškolních aktivit a vyniká zejména špičkovou úrovni služeb pro studenty. Díky výborné dopravní dostupnosti se můžete vydat  po okolí města nebo do nedalého D'Aguilar národního parku  či na pláž. 

 

 

Přejít na podrobné informace o Lexis EnglishLexis English, Austrálie - Byron Bay

Lexis English je akreditovaná škola, která klade důraz na akademickou kvalitu svých jazykových kurzů, nicméně si zároveň uchovává velmi osobní a vstřícný přístup. Pokud hledáte pohodové prostředí, přátelský a individuální přístup pak je pro vás škola v Byron bay to pravé! Oblast na nejvýchodnějším cípu Austrálie je skutečným přírodním skvostem, který nabízí ty nejlepší podmínky pro surfování a další sportovní aktivity. Ze školy se na pláž dostanete za pouhých 5 minut. Byron Bay patří je mstěo s nejpohodovější atmostéfou!

Přejít na podrobné informace o Lexis EnglishLexis English, Austrálie - Noosa

Lexis English je akreditovaná škola, která klade důraz na akademickou kvalitu svých jazykových kurzů, nicméně si zároveň uchovává velmi osobní a vstřícný přístup. Kampus Noosa se nachází na severo-východním pobřeží, kde již panuje tropické klima a Koala se vyskutuje volně v přírodě! Škola má moderní klimatizované učebny a atrium, kde studenti tráví break time. Noosa je obklopena úchvatnou přírodu,  nedaleko můžete navštívit národní park, nádherné pláže nebo zajít za zábavou do centra města.

Přejít na podrobné informace o Lexis EnglishLexis English - Sunshine Coast, Austrálie - Sunshine Coast

Lexis English je akreditovaná škola, která klade důraz na akademickou kvalitu svých jazykových kurzů, nicméně si zároveň uchovává velmi osobní a vstřícný přístup. Kampus Sunshine Coast je poměrně nový, nicméně Lexis Sunshine Coast je dokonale umístěn v centru Maroochydore, oblasti blízko Korálového moře a nejkrásnějších. Škola se nachází jen kousek od pláže, ze třetího patra má krásný výhled na oceán. Kromě kvalití výuku nabízí nová studijní destinace také pracovní příležitosti a levnější ubytování.

Přejít na podrobné informace o Lexis English - Sunshine CoastLexis English, Austrálie - Perth

Lexis English je akreditovaná škola, která klade důraz na akademickou kvalitu svých jazykových kurzů, nicméně si zároveň uchovává velmi osobní a vstřícný přístup. Jako jedinná ze všech škol v Perthu se nachází přímo na největší pláži Scarborough Beach a pouhých 20 minut od centra. Ohlasy našich studentů nám ukazují, že tuto školu můžeme jen doporučit. Perth je největší město západní Austrálie a tak nabízí mnoho pracovních příležitostí a díky stále slunečnému počasí Vás jistě bude i bavit!

 

 

Přejít na podrobné informace o Lexis EnglishLangports English College, Austrálie - Sydney

Škola si zakládá na vysoké kvalitě výuky, vyváženém národnostním mixu, individuálním přístupu a také na moderním a na soukromou školu až ojedinělým vybavením. Kampus se nachází ve čtvrti Pyrmont s výbornou dopravní dostupností a výbornými příležitostmi k práci a bydlení. Škola kromě kvalitní výuky disponuje moderními a prostornými učebnami, společenskou místnostní s TV, kuchyňkou s lednicí, mikrovlnkami. V pěší vzdálenosti můžete navštívit například Darling Harbour nebo Town Hall.

 

Přejít na podrobné informace o Langports English CollegeLangports English College, Austrálie - Brisbane

Škola si zakládá na vysoké kvalitě výuky, vyváženém národnostním mixu, individuálním přístupu a také na moderním a na soukromou školu až ojedinělým vybavením s bazénem s posilovnou ZDARMA! Na základě hodnocení studentů byla v roce 2014 vyhlášena za nejlepší jazykovou školu Austrálie! Kampus se nachází v blízkosti autobusového nádraží, nákupního centra a mnoha kavárnami. Vše nasvědčuje, že Langport Brisbane je výbornou volbou!
 

 

Přejít na podrobné informace o Langports English CollegeLangports English College, Austrálie - Gold Coast

Škola si zakládá na vysoké kvalitě výuky, vyváženém národnostním mixu, individuálním přístupu a také na moderním a na soukromou školu až ojedinělým vybavením a to v nejlepší lokalitě Gold Coastu zvaném Surfing Paradise. Škola kromě velmi  kvalitní výuky obecné angličtiny a Cambridge kurzů nabízí také speciální učitelské kurzy TOEIC. Díky velmi dobré organizaci školních aktivit a kvalitní výuky, můžeme školu jen doporučit!

 

 

Přejít na podrobné informace o Langports English CollegeMilner International College of English, Austrálie - Perth

Milner College byla založena před více než 30 lety panem Warrenem Milnerem a je nejstarší jazykovou školou v Perthu a jednou z nejstarších v celé Austrálii. Škola nabízí přípravné kurzy na všechny úrovně Cambridge zkoušek, včetně Business English Cambridge Exam. Jako jedna z mála pravidelně otevírá třídu přípravy na Cambridge Proficiency Exam. Dále zde můžete studovat a připravovat se na zkoušky TOEFL a IELTS. Díky velmi vysoké úspěšnosti studentů u zkoušek můžeme tuto kvalitní školu jen doporučit!

Přejít na podrobné informace o Milner International College of EnglishKaplan International English, Austrálie - Melbourne

Kaplan je mezinárodní síť škol s  výborným vybavením, příjemnými prostory a pečlivou organizaci kurzů angličtiny. Výhodou studia na Kaplanu je i ta skutečnost, že organizace má své sesterské školy v Perthu, Brisbane, Melbourne, Adelaide a Cairns. Studenti tak mohou v průběhu svého pobytu v Austrálii pohodlně změnit svou studijní destinaci!. Moderní budova školy se nachází v širším centru s výbornou dopravní dostupností. Kosmopolitní život v krásném přioceánském Melbour e Vás jistě pohltí.

 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English, Austrálie - Adelaide

Předností je bezesporu vysoká kvalita výuky a rozsah kurzů, které školy nabízejí. V Melburne naleznete přípravné kurzy na zkoušky Cambridge (FCE, CAE), Adelaide však tyto kurzy nevyučuje, místo nich můžete složit mezvinárodně uznávané zkoušky IELTS. Budova školy se nachází přímo v srdci Adelaide ve výborné dopravní dostupnosti. Adelaide je centrem umění celé země, panuje zde poklidné životní tempo a díky rozsáhlé zeleni patří k nejčistějším městům na světě.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishImpact English College, Austrálie - Melbourne

Impact English College sídlí v centru Melbourne a nabízí širokou škálu jazykových kurzů – obecnou angličtinu, obchodní angličtiny, Cambridge kurzy, IELTS, ale také specializované Barista/Café English kurzy, které ocení ti, kteří plánují nalézt práci v této oblasti pracovního trhu. Škola používá velmi moderní a pokrokové způsoby výuky, vše podpořeno vysoce kvalifikovanými a pečlivě vybranými učiteli AJ s bohatými pedagogickými zkušenostmi.

Přejít na podrobné informace o Impact English CollegeKaplan International English Highline college, USA - Seattle

Kaplan International Colleges zaručuje kvalitu svých služeb více jak 35letými zkušenostmi. Škola nabízí širokou škálu kurzů od úplných začátečníků po pokročilé. V případě USA si můžete vybrat hned z několika destinací, kam byste se chtěli podívat, a spojit tak studium s poznávací cestou či pobytem u moře. Budova školy se nachází v univerzitní části v pěším dosahu zálivu. Okolní krajina je nádherná, navíc můžete zažít výlety do divočiny či horské lyžování!

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English Highline collegeKaplan International English, USA - Berkeley

Kaplan International Colleges zaručuje kvalitu svých služeb více jak 35letými zkušenostmi. Škola nabízí širokou škálu kurzů od úplných začátečníků po pokročilé. V případě USA si můžete vybrat hned z několika destinací, kam byste se chtěli podívat, a spojit tak studium s poznávací cestou či pobytem u moře. Budova školy se nachází přímo v centru Berkeley, jen jeden blok od věhlasné university. Berkeley je město ve státě Kalifornia, které nabízí nejen příjemné přímořské podnebí, ale také kulturní život.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English, USA - San Francisco

Kaplan International Colleges zaručuje kvalitu svých služeb více jak 35-letými zkušenostmi. Škola nabízí širokou škálu kurzů od úplných začátečníků po pokročilé. V případě USA si můžete vybrat hned z několika destinací, kam byste se chtěli podívat, a spojit tak studium s poznávací cestou či pobytem u moře. Město jedno z nejkrásnějších měst na světě, proslulo zejména svými strmými kopci mezi kterými jezdí lanová tramvaj. Most Golden Gate Bridge, který patří k světovým architektovnickým unikátům. 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English Westwood, USA - Los Angeles

Kaplan International Colleges zaručuje kvalitu svých služeb více jak 35letými zkušenostmi. Škola nabízí širokou škálu kurzů od úplných začátečníků po pokročilé. V případě USA si můžete vybrat hned z několika destinací, kam byste se chtěli podívat, a spojit tak studium s poznávací cestou či pobytem u moře. Škola se nachází v univerzitní čtvrti Westwood se spoustou obchodů, kin, restaurací a je v dostahu slavné Rodeo Drive v Beverly Hills. LA je ideálním místem pro spojení studia a zábavy!

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English WestwoodKaplan International English, USA - San Diego

Kaplan International Colleges zaručuje kvalitu svých služeb více jak 35letými zkušenostmi. Škola nabízí širokou škálu kurzů od úplných začátečníků po pokročilé. V případě USA si můžete vybrat hned z několika destinací, kam byste se chtěli podívat, a spojit tak studium s poznávací cestou či pobytem u moře. Budova školy se nachází v centru města  a má k dispozici nádhernou venkovní terasu. San Diego má příjemné přímořské podnebí a nachází se zde množství pláží. S průměrnou teplotou 18 °C patří k nejteplejším destinacím.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English, USA - Chicago

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Budovy škol se nachází většinou v centru měst v příjemném prostředí vysokoškolských kampusů. V porovnání s New Yorkem nebo Los Angeles je Chicago mnohem čistší a zelenější. Díky velkému množství parků se městu přezdívá City in a Garden.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English, USA - Philadelphia

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Budovy škol se nachází většinou v centru měst v příjemném prostředí vysokoškolských kampusů. Philadelphia je středně velké historické město nedaleko New Yorku. Město oplývá kulturními, kulinářskými, uměleckými a etnickými poklady. Říká se mu město života, svobody a hledání štěstí.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English Soho, USA - New York

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Budovy škol se nachází většinou v centru měst v příjemném prostředí vysokoškolských kampusů. Studium v New Yorku, v jedné z největších metropolí na světě, a výhled z Empire State Building, bude pro vás jistě nezapomenutelným zážitkem! 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English SohoKaplan International English Fenway, USA - Boston

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Budovy škol se nachází většinou v centru měst v příjemném prostředí vysokoškolských kampusů. Boston leží na východním pobřeží USA a je to jedno z nejstarších a kulturně nejvýznamnějších měst Spojených států, středisko vysokoškolského vzdělávání, zdravotnictví a kulturního života.  

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English FenwayInternational House, USA - Boston

Zdokonalte se v jazyce obchodu a v tématech jako jsou finance, marketing či právo, a přidejte k tomu zlepšení v obchodních komunikačních dovednostech při mítinzích, na prezentacích, při jednáních apod. To vše, ale také klasické kurzy obecné angličtiny, vám nabízí IH Boston. Váš lektor vám navrhne program, který bude odpovídat přímo vašim jazykovým potřebám.

Přejít na podrobné informace o International HouseKaplan International English, USA - Miami

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Budovy škol se nachází většinou v centru měst v příjemném prostředí vysokoškolských kampusů. Pokud vyhledáváte teplejší lokality, je Miami pro vás tou pravou volbou, je to slunečné město plné zábavy a příjemných teplot během celého roku.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishGlobal Village, USA - Honolulu

Global Village patří do sítě mezinárodních škol s velmi dlouhou tradicí a řadou hodnocení. Studium na havajském ostrově Oahu nabízí studentům prožití nezapomenutelných chvil , zvláště pak na vyhlášených místních plážích. Škola nabízí kromě kvalitní výuky také širokou škálu aktvit, o které nebudete mít na havajském ostrově uprostřed Tichého oceánu opravdu nouzi. Můžete si i zvolit kombinaci angličtina + surfing, tanec Hula atd. Budova školy se nachází v moderní budově centra města, nedaleko slavné pláže Waikiki. 

Přejít na podrobné informace o Global VillageNew York Language Center, USA - New York

Low cost varianta studia v New Yorku! New York Language Center nabízí jazykové kurzy ve třech centrech v New Yorku. Dvě jsou umístněna na Manhattanu, další je ve čtvrti Queens. Tato jazyková škola je ideální pro dlouhodobější jazykové kurzy v délce od čtyř týdnů. Záleží jen na vás, kolik času budete chtít v New Yorku strávit. 

Přejít na podrobné informace o New York Language CenterOpen hearts language academy, USA - Miami

Open Hearts Language Academy se nachází přímo v srdci Miami, které nabízí svým studentům jedinečnou příležitost nechat se unést nezapomenutelným multikulturním prostředím a zároveň využít studia angličtiny. Škola se nachází přímo v areálu The Four Ambassadors přímo u moře. Miami má opravdu něco pro každého, a to jak nespočet restaurací, kaváren, muzeí, tak i překrásné pláže a s tím spojené bohaté sportovní vyžití. 

Přejít na podrobné informace o Open hearts language academyGlobal Village, Kanada - Calgary

Pod školním názvem „Serious Learning, Serious Fun“ se skrývá kvalitní výuka s velkým množstvím zábavy, právě tak, aby si studenti odnesli co nejvíce a co nejefektivněji. Ať už se rozhodnete pro jedno z nejkrásnějších měst na světe Vancouver, pro květinové město Victoria, pro rychle se rozrůstající město Calgary nebo konferenční a obchodní Toronto, jistě budete spokojení jak s prostředím, tak s výukou.

Přejít na podrobné informace o Global VillageGlobal Village, Kanada - Toronto

Pod školním názvem „Serious Learning, Serious Fun“ se skrývá kvalitní výuka s velkým množstvím zábavy, právě tak, aby si studenti odnesli co nejvíce a co nejefektivněji.

Přejít na podrobné informace o Global VillageGlobal Village, Kanada - Vancouver

Global Village má stejnou filozofii a stejné závazky k prvotřídní kvalitě výuky, ubytování a mimoškolním aktivitám. GV vám nabízí čtyři města, ve kterých má zastoupení svých škol. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete pro Vancouver, Victorii, Toronto nebo Calgary.

Přejít na podrobné informace o Global VillageGlobal Village, Kanada - Victoria

Global Village má stejnou filozofii a stejné závazky k prvotřídní kvalitě výuky, ubytování a mimoškolním aktivitám. GV vám nabízí čtyři města, ve kterých má zastoupení svých škol. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete pro Vancouver, Victorii, Toronto nebo Calgary.

Přejít na podrobné informace o Global VillageInternational House, Kanada - Whistler

IH Whistler se nachází 123 km severně od Vancouveru v krásných horách západní Kanady. IH Whistler je menší škola spadající do řetězce škol International House, která má zastoupení po celém světe. IH Whistler vám umožňuje využít studium angličtiny ve spojení s vysokohorskou turistikou, lyžováním či snowboardingem. Je možnost udělat si i kurz na instruktora lyžování/snowboardingu.

Přejít na podrobné informace o International HouseEnglish Centres, Kanada - Montreal

Jedná se o jazykovou školu s více než 45letou zkušeností s výukou angličtiny a francouzštiny. Montreal je navíc nádherné město s evropským šarmem. Všude se domluvíte jak anglicky, tak francouzsky. Kombinací jazykových kurzů zde můžete využít studium obou jazyků současně.

Přejít na podrobné informace o English CentresKaplan International English, V. Británie - Salisbury

Síť škol Kaplan International English patří mezi špičku v oblasti výuky cizých jazyků. Budova školy se nachází v elegantním viktoriánském domě v samém srdci tohoto historického městečka, které je však v dosahu velkýn měst jako Oxford, Londýn či Bath. Kromě toho, že škola disponuje velmi dobrou výukou a kvalitní výbavou, také vám nabídne slunečnou terasu s výhledem na majestátnou katerdrálu. Pokud hledáte klidné místo pro studium angličtiny, je Salisbury právě pro Vás!

 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English, V. Británie - Bath

Síť škol Kaplan International English patří mezi špičku v oblasti výuky cizých jazyků. Kaplan má své zastoupení také v překrásném historickém městě Bath, kde jsou všechny budovy v centru z tzv. Bath Stone a právem je centrum na seznamu UNESCO. Bath je známé jako lázeňské město, pyšní se jak historickými termály, tak i nejnovějšími spa. Škola se nachází v historické budově s moderním vybavením v centru města a nabízí klidné zahrady ve vnitrobloku, ideální pro práci na čerstvém vzduchu. Kavárny, obchody a restaurace jsou doslova za rohem a zpříjemní vám jistě každé volné odpoledne. 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English, V. Británie - Liverpool

Síť škol Kaplan International English patří mezi špičku v oblasti výuky cizých jazyků. Škola se nachází ve druhém patře English Heritage v památkově chráněné budově, jen kousek od mnoha turistických atrakcí, včetně legendární Cavern Club, kde hrávali populární Beatles. Liverpoolu není jen kulturním centrem, ale další fotbalová metropole, anglický fotbalový zápas ve vás určitě zanechá další nezapomenutelný zážitek!

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English, V. Británie - Manchester

Síť škol Kaplan International English patří mezi špičku v oblasti výuky cizých jazyků. Mimo to, že škola nabízí kvalitní výuku a výborné vybavení, je také skvěle situovaná přímo v centru Manchesteru.
Manchester nabízí mnoho aktivit od historických památek přes nakupování k věhlasnému fotbalu! Užijte si fotbalový zápas, piknik v Heaton Parku nebo výlet do malebných anglických vesniček.

 

 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishCentre of English Studies, V. Británie - Harrogate

Centre of English studies (CES) byla založena v roce 1979 a patří mezi nejprestižnější školy v Evropě. V roce 2014 byla vyhlášena  školou roku a má několik akreditací. Budova školy se nachází přímo v centru města, v blízkosti všech hlavních turistických atrakcí, včetně světově proslulé Tea Room Betty. Harrogate je krásné lázeňské město, které se nachází v nejjižnějším bodě Yorkshire Dales. V roce 2013 bylo město vyhodnoceno jako nejlepší místo k životu. 

Přejít na podrobné informace o Centre of English StudiesGood Hope Studies, JAR - Kapské město

Obě pobočky Good Hope Studies jsou v atraktivních lokalitách Kapského města. Jednu naleznete v bezpečné rezidenční čtvrti Newlands, druhou pak více v centru. Obě budovy jsou moderně vybaveny, osloví vás velmi přátelskou atmosférou, malými studijními skupinkami a zajímavými stmelovacími aktivitami pro studenty. Jihoafrická republika patří k nejvyspělejším státům Afriky a nabízí mix moderního města, exotické přírody a kultury.

Přejít na podrobné informace o Good Hope StudiesSprachcaffe, Francie - Paříž

Síť škol Sprachcaffe vám nabízí více jak 15 let zkušeností s výúkou cizích jazyků. Během dopoledne vás čeká kvalitní výuka francouzštiny a hned odpoledne se můžete vydat na prohlídku města. Paříž je jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Volné chvíle si můžete zpříjemnit návštěvou historických památek, muzeí a galerií nebo využít výletů organizovaných přímo školou.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeDID Deutsch - institut, Německo - Hamburg

DID nabízí kurzy německého jazyka ve čtyřech významných německých městech, a sice v Berlíně, Frankfurtu, Hamburgu a Mnichově. Od roku 1970 se tato jazyková škola věnuje studentům a poskytuje jim vzdělání v oblasti jazyka i německé kultury. Spojte studium s cestováním po Německu a nakombinujte si kurzy třeba ve všech čtyřech nabízených městech!

Přejít na podrobné informace o DID Deutsch - institutCLIC - Sevilla, Španělsko - Sevilla

Na této škole s osobním přístupem se považuje za samozřejmé, že vás vedle výuky španělštiny zasvětí také do španělské kultury. Salsu, přípravu  španělských specialit či návštěvu divadla, to vše a mnohé další můžete v rámci výuky vyzkoušet. V Seville, andaluském hlavním městě, neopomeňte také navštívit například muzeum flamenca či královský maurský paláč Alcazar.

Přejít na podrobné informace o CLIC - SevillaInternational House, Španělsko - Barcelona

International House Barcelona patří právem do skupiny škol nesoucích certifikaci kvality IH. Škola nabízí zajímavý doprovodný program, učitele s vysokou kvalifikací a velmi širokou škálu ubytovacích možností napříč krásnou Barcelonou. Moderně vybavená budova přímo v centru města plná mezinárodních i místních studentů je skvělým motivujícím prosředím pro učení.

Přejít na podrobné informace o International HouseSevernvale Academy, V. Británie - Shrewsbury

Severnvale Academy je rodinnou školou, kterou nejlépe vystihují slova profesionalita, flexibilita a osobní přístup. Je ideální pro zájemce o seriózní studium angličtiny. Škola je schopna navrhnout individuální plán studentům všech úrovní znalosti jazyka. Shrewbury je město situované mimo hlavní proud turismu, atraktivní, klidné, kompaktní, jako stvořené pro poctivé studium. 

Přejít na podrobné informace o Severnvale AcademyInternational House, Itálie - Florencie

Studujte italšťinu ve městě, jehož uličkami se procházeli velikáni jako Michelangelo Buonarroti či Giovanni Boccaccio. At' prozkoumáváte památky nebo bloudíte jen tak bez cíle florentskými uličkami, všude narazíte na kus historie. Škola Centro Fiorenza se pyšní přátelskou atmosférou a výborným lektorským týmem. Nebuďte ve Florencii jen turisty, vytěžte ze své návštěvy maximum!

Přejít na podrobné informace o International HouseDebla, Španělsko - Malaga

Školu Debla naleznete na kopci Gibralfaro v jedné z nejzeleněších částí Malagy. Pláže jsou od školy jen pět minut chůze a krásné historické centrum 15 minut. Čekají zde na vás kreativní španělští učitelé, kteří vás s lehkostí provedou výukou. Bydlet můžete v rodině, apartmánu či přímo v rezidenci školy. Debla je rodinná škola, která má své vlastní učební materiály a velmi kreativní programy. Je to menší jazyková škola, kde dbají na to, aby všechny své studenty znali jménem a měli s nimi dobrý vztah a osobní kontakt.

Přejít na podrobné informace o DeblaDID Deutsch - institut Frankfurt, -

DID nabízí kurzy německého jazyka ve čtyřech významných německých městech, a sice v Berlíně, Frankfurtu, Hamburgu a Mnichově. Od roku 1970 se tato jazyková škola věnuje studentům a poskytuje jim vzdělání v oblasti jazyka i německé kultury. Spojte studium s cestováním po Německu a nakombinujte si kurzy třeba ve všech čtyřech nabízených městech!

Přejít na podrobné informace o DID Deutsch - institut FrankfurtDID Deutsch - Institut, Německo - Frankfurt

DID nabízí kurzy německého jazyka ve čtyřech významných německých městech, a sice v Berlíně, Frankfurtu, Hamburgu a Mnichově. Od roku 1970 se tato jazyková škola věnuje studentům a poskytuje jim vzdělání v oblasti jazyka i německé kultury. Spojte studium s cestováním po Německu a nakombinujte si kurzy třeba ve všech čtyřech nabízených městech!

Přejít na podrobné informace o DID Deutsch - InstitutDID Deutsch - institut, Německo - Berlin

DID nabízí kurzy německého jazyka ve čtyřech významných německých městech, a sice v Berlíně, Frankfurtu, Hamburgu a Mnichově. Od roku 1970 se tato jazyková škola věnuje studentům a poskytuje jim vzdělání v oblasti jazyka i německé kultury. Spojte studium s cestováním po Německu a nakombinujte si kurzy třeba ve všech čtyřech nabízených městech!

Přejít na podrobné informace o DID Deutsch - institutOISE, V. Británie - Cambridge

Jazyková škola OISE nabízí ve Velké Británii kurzy v někoka destinacích. Vyberte si místo, které se vám nejlépe zamlouvá, a OISE už udělá vše proto, abyste ze svého jazykového pobytu vytěžili maximum. V každé destinaci na vás čekají moderně vybavené prostory uzpůsobené na míru jazykové škole, která se specializuje na kurzy pro manažery a nabízí velmi kvalitní jazykové vzdělání, které vás posune dál ve vašem byznysu.

Přejít na podrobné informace o OISEOISE, V. Británie - Londýn

Jazyková škola OISE nabízí ve Velké Británii kurzy v někoka destinacích. Vyberte si místo, které se vám nejlépe zamlouvá, a OISE už udělá vše proto, abyste ze svého jazykového pobytu vytěžili maximum. V každé destinaci na vás čekají moderně vybavené prostory uzpůsobené na míru jazykové škole, která se specializuje na kurzy pro manažery a nabízí velmi kvalitní jazykové vzdělání, které vás posune dál ve vašem byznysu.

Přejít na podrobné informace o OISEOISE, V. Británie - Oxford

Jazyková škola OISE nabízí ve Velké Británii kurzy v někoka destinacích. Vyberte si místo, které se vám nejlépe zamlouvá, a OISE už udělá vše proto, abyste ze svého jazykového pobytu vytěžili maximum. V každé destinaci na vás čekají moderně vybavené prostory uzpůsobené na míru jazykové škole, která se specializuje na kurzy pro manažery a nabízí velmi kvalitní jazykové vzdělání, které vás posune dál ve vašem byznysu.

Přejít na podrobné informace o OISEOISE, V. Británie - Bristol

Jazyková škola OISE nabízí ve Velké Británii kurzy v někoka destinacích. Vyberte si místo, které se vám nejlépe zamlouvá, a OISE už udělá vše proto, abyste ze svého jazykového pobytu vytěžili maximum. V každé destinaci na vás čekají moderně vybavené prostory uzpůsobené na míru jazykové škole, která se specializuje na kurzy pro manažery a nabízí velmi kvalitní jazykové vzdělání, které vás posune dál ve vašem byznysu.

Přejít na podrobné informace o OISEKaplan International English, Nový Zéland - Auckland

Síť škol Kaplan International Colleges funguje již více jak pětatřicet let. Nabízí kvalitní studium v mnoha anglicky mluvících destinacích, včetně jedné z nejkrásnějších zemí světa – Novém Zélandu. S Kaplanem zde můžete studovat na Severním ostrově ve městě Aukland. Toto centrum je akreditováné vládou a je členem English New Zealand. Budova školy se nachází v elegantní historické budově mezi dvěma krásnými přístavy, Waitemata a Manukau na hranicích malebného veřejného parku. 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishNew Horizon College of English, Nový Zéland - Napier

New Horizon je malá butique škola s osobní, jedi- nečnou atmosférou. Školu si oblíbili studenti z mnoha koutů světa – z Asie, stř. Východu, z Evropy i Jižní Ameriky. O všechny studenty je zde excelentně postaráno, tak aby se cítili jako doma. Pozitivní zpětné vazby našich studentů tento fakt jen potvrzují. Budova školy se nachází v centru města v moderních prostorách a v blízkosti veškerým obchodům, restauracím a kavárnám. Napier je ideální místo pro relaxaci a outdoorové aktivity.

Přejít na podrobné informace o New Horizon College of EnglishSouthern Lakes English College – Queenstown, -

Southern Lakes English College (SLEC) představuje poměrně malou, exkluzivní jazykovou školu na Jižním ostrově ve městě Christchurch. Škola je akreditována u „New Zealand Qualification Authority“ a zároveň je členem profesní jazykové asociace „English New Zealand“. 

Přejít na podrobné informace o Southern Lakes English College – QueenstownSouthern Lakes English College, Nový Zéland - Queenstown

Southern Lakes English College (SLEC) představuje poměrně malou, exkluzivní jazykovou školu na Jižním ostrově ve městě Christchurch. Škola je akreditována u „New Zealand Qualification Authority“ a zároveň je členem profesní jazykové asociace „English New Zealand“. Budova školy se nachází v centru Queenstownu, který leží u velkého jezera a je obklopeno alpským masivem. Proslulé lyžařské středisko Coronet Peak je vzdálené pouhých 20 minut jízdy. 

Přejít na podrobné informace o Southern Lakes English CollegeCentre of English Studies, V. Británie - Edinburgh

Centre of English studies (CES) byla založena v roce 1979 a patří mezi nejprestižnější školy v Evropě. V roce 2014 byla vyhlášena školou roku a má několik akreditací. Škola se nachází pouhých pár minut chůze od proslulé Princes Street, která je centrem nákupů a zábavy. Edinburgh je město kontrastů kombinujících nakupování, historické památky, zahrady a spousty restaurací a kaváren. Edinburgh se právem řadí mezi nejvíce vzrušující a kulturně krásná města na světě.

Přejít na podrobné informace o Centre of English StudiesKaplan International English - Leicester Square, V. Británie - Londýn

Síť škol Kaplan International English patří mezi špičku v oblasti výuky cizých jazyků. Obě londýnské školy jsou výborně situovány. Modernější na Leicester najdete v bezprostřední blízkosti Trafalgar Square. Škola na Covent Garden sídlí v budově z 18. století uprostřed umělecké čtvrti stejného názvu. Kaplan používá vlastní učebnice a neustále investuje do nových technologií. Londýn je historické a zároveň kosmopolitní město ve kterém si užijete každý krok!

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English - Leicester SquareKaplan International English Empire state, USA - New York

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Budova škol se nachází většinou v centru měst v příjemném prostředí vysokoškolských kampusů. Studium v New Yorku, v jedné z největších metropolí na světě, a výhled z Empire State Building, bude pro vás jistě nezapomenutelným zážitkem! 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English Empire stateKaplan International English Harvard Square, USA - Boston

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Budovy škol se nachází většinou v centru měst v příjemném prostředí vysokoškolských kampusů.Boston leží na východním pobřeží USA a je to jedno z nejstarších a kulturně nejvýznamnějších měst Spojených států, středisko vysokoškolského vzdělávání, zdravotnictví a kulturního života. 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English Harvard SquareKaplan International English, USA - Washington

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Budovy škol se nachází většinou v centru měst v příjemném prostředí vysokoškolských kampusů.Na území D. C. nenajdeme mrakodrapy, které jsou v jiných městech USA typické, ale pouze ve Washingtonu najdete Bílý dům a mnoho jiných historických budov, restaurací a muzeí.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishLAS, V. Británie - Londýn

LAS London nabízí unikátní program spojující vynikající kurzy angličtiny v moderních prostorách a současně ubytování v nově vybavených rezidencích a to vše pod jednou střechou! Z nabízených programů si jistě každý vybere ten, který mu bude nejvíce vyhovovat a díky škole, která zajistí vše co potřebujete, si jistě užijete také největší historickou metropoly Velké Británie. Akademie se nachází v centru města, v okolí můžete navštívit Victoria park, či některé z muzeí nebo typické  hospůdky.

Přejít na podrobné informace o LASKaplan International English - IIT, USA - Chicago

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Kaplan se nachází v areálu  Illinois Institute of Technology, která je špičkovou technickou univerzitou. Studenti mohou plně využívat volný vstup do knihovny, bazénu, posilovny, bowling a sportovních zařízení. Chicago díky velkému množství parků se městu přezdívá City in a Garden.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English - IITKaplan International English, USA - Seattle

Kaplan International Colleges zaručuje kvalitu svých služeb více jak 35letými zkušenostmi. Škola nabízí širokou škálu kurzů od úplných začátečníků po pokročilé. V případě USA si můžete vybrat hned z několika destinací, kam byste se chtěli podívat, a spojit tak studium s poznávací cestou či pobytem u moře. Budova školy se nachází v univerzitní čtvrti v centru města. Okolní krajina je nádherná, navíc můžete zažít výlety do divočiny či horské lyžování!

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English Portland, -

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Škola se nachází v centru města, které je obklopeno lesy, majestátnými horami a lyžařskými středisky. Portland je módní a kosmopolitní město s rušnou hudební scénou, spoustou klubů, barů, ale především jedním z nejnižších životních nákladů v USA.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English PortlandKaplan International English Portland, -

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Škola se nachází v centru města, které je obklopeno lesy, majestátnými horami a lyžařskými středisky. Portland je módní a kosmopolitní město s rušnou hudební scénou, spoustou klubů, barů, ale především jedním z nejnižších životních nákladů v USA.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English PortlandKaplan International English Portland, -

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Škola se nachází v centru města, které je obklopeno lesy, majestátnými horami a lyžařskými středisky. Portland je módní a kosmopolitní město s rušnou hudební scénou, spoustou klubů, barů, ale především jedním z nejnižších životních nákladů v USA.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English PortlandKaplan International English, USA - Portland

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Škola se nachází v centru města, které je obklopeno lesy, majestátnými horami a lyžařskými středisky. Portland je módní a kosmopolitní město s rušnou hudební scénou, spoustou klubů, barů, ale především městem s jedním z nejnižších životních nákladů v USA.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English City College, USA - Santa Barbara

Kaplan International Colleges zaručuje kvalitu svých služeb více jak 35-letými zkušenostmi. Škola nabízí širokou škálu kurzů od úplných začátečníků po pokročilé. V případě USA si můžete vybrat hned z několika destinací, kam byste se chtěli podívat, a spojit tak studium s poznávací cestou či pobytem u moře. Budova školy má krásný výhled na moře a jednu z nejkrásnějších pláží přímo na dostah! Santa Barbara je pokládána za hlavní město tzv. "Americké riviéry".

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English City CollegeKaplan International English Whittier College, USA - Los Angeles

Kaplan International Colleges zaručuje kvalitu svých služeb více jak 35letými zkušenostmi. Škola nabízí širokou škálu kurzů od úplných začátečníků po pokročilé. V případě USA si můžete vybrat hned z několika destinací, kam byste se chtěli podívat, a spojit tak studium s poznávací cestou či pobytem u moře. Škola se nachází v kampusu americké univerzity Whittier College. Škola kromě kvalitní výuky a vybavení nabízí také výborné sportní zázemí a hřiště. LA je ideálním místem pro spojení studia a zábavy!

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English Whittier CollegeKaplan International English Golden West College, USA - Los Angeles

Kaplan International Colleges zaručuje kvalitu svých služeb více jak 35letými zkušenostmi. Škola nabízí širokou škálu kurzů od úplných začátečníků po pokročilé. V případě USA si můžete vybrat hned z několika destinací, kam byste se chtěli podívat, a spojit tak studium s poznávací cestou či pobytem u moře. Škola se nachází v areálu americké vysoké školy Golden West, můžete si tak vyzkoušet život přímo v kampusu a využít i plně její vybavení a veškeré aktivity. 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English Golden West CollegeKaplan International English, Kanada - Vancouver

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. V roce 2014 byla vyhlášena jazykovou školou roku a má několik akreditací. Kaplan  Vancouver se otevřel v roce 1988; školní areál se nachází v samém srdci rušného centra města a také jen jeden blok od prvotřídních obchodů na Robson Street a 15 minut chůze od pláže a Stanley Parku. Vancouver díky krásám přírody patří k nejkrásnějších přístavních městúm na světě.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English Vancouver, -

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. V roce 2014 byla vyhlášena jazykovou školou roku a má několik akreditací. Kaplan International Vancouver se otevřel v roce 1988; školní areál se nachází v samém srdci rušného centra města a také jen jeden blok od prvotřídních obchodů na Robson Street a 15 minut chůze od pláže a Stanley Parku.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English VancouverKaplan International English, Kanada - Toronto

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. V roce 2014 byla vyhlášena jazykovou školou roku a má několik akreditací. Kampus se nachází v centru města s výbornou dopravní dostupností, nabízí výborné vybavení a zkušené lektory. Toronto je skvělou volbou pro ty co vyhledávají rušný městský život, nabízí hudební kluby, festivaly, sportní zápasy, nákupy a restaurace. 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan International English City, Austrálie - Sydney

Kaplan je mezinárodní síť škol s  výborným vybavením, příjemnými prostory a pečlivou organizaci kurzů angličtiny. Výhodou studia na Kaplanu je i ta skutečnost, že organizace má své sesterské školy v Perthu, Brisbane, Melbourne, Adelaide a Cairns. Studenti tak mohou v průběhu svého pobytu v Austrálii pohodlně změnit svou studijní destinaci! Budova školy se nachází přímo v rušném centru, nabízí tak nespočet nákupních příležitostí, kaváren, nočních klubů a zábavy všeho durhu, V Sydney si užijete každý krok!

 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English CityFCE příprava CAE příprava Intenzivní kurz Obecný kurz

Sprachcaffe, V. Británie - Brighton

Škola Sprachcaffe Brighton nabízí výbornou kvalitu, kterou dokazuje akreditací Britské rady. Budova školy je velmi dobře vybavena a nachází se pouhých 5 minut od krásné pláže, kde můžete mimo koupání zkusit i řadu vodních sportů. Brighton je takzvanou riviérou, kde vládne příjemná atmosféra a díky komfortnímu klimatu tak nabízí výborné příležitosti k odpolednímu relaxování. Brighton je dokonalým spojením městského života a uvolněného prostředí u moře, tak vyrazte studovat a získat nezapomenutelné zážitky!

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, V. Británie - Londýn

Sprachcaffe London nabízí výbornou kvalitu, kterou dokazuje akreditací Britské rady a členstvím v English UK. Budova školy ve viktoriánském stylu se nachází na typickém anglickém předměstí Ealing, pouhých 20 minut od centra města. V okolí školy se nachází spousta typických anglických hospůdek a restaurací, kde si můžete procvič anglickou konverzaci s rodilými mluvčími! Londýn je kolébkou historie a zároveň jedno z největších kosmopolitních  Evropy, ideální místo pro studium angličtiny.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, USA - New York

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. New York představuje jedno z nejmodernějších měst na světě. Historii města představuje budova školy, která se nachází v  samém centru města, ve čtvrti Midtown - Manhattan. Ve volném čase Vám New York nabídne všechno, famozní mrakodrapy, restaurace, galerie, muzea, sportovní zápasy, diskotéky i klidný Central Park.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, USA - Boston

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Budova školy se nachází v centru Bostonu, v pěší vzdálenosti stanice metra T a v blízkosti známé nákupní čtvrti Downtown Crossing. V blízkém okolí můžete navštívit mnoho historických památek, jako je Old South Meeting House nebo třeba baseballové hřiště ve Fenway Parku, či mnoho restaurací  a kaváren, kde můžete procvičovat konverzaci s rodilými mluvčími.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, USA - Los Angeles

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Kampus se nachází v krásném přímořském předměstí jen 30 minut od centra města a v blízkosti krásných pláží Santa Monici. V okolí školy můžete navštívit nákupní centra, mnoho restaurací a kaváren. Los Angeles nabízí nespočet zábavních aktivit,  zavítejte do Hollywoodu, Beverly Hills, Hermosa Beach, Laguna Beach, Rodeo Drive, Melrose Avenue nebo třeba Disneyland!

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Kanada - Vancouver

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Budova Kampusu ve Vancouveru se nachází v samém centru města, ve výborné dopravní dostupnosti a v blízkosti  přírodní rezervace Stanley Park. Jako bonus si můžete přímo ze školy užívat nádherný výhled na hory a oceán. Škola má výborné vybavení, mnoho zajímavých mimoškolních aktivit a výletů do okolní přírody a za historií. 

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Kanada - Victoria

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Budova školy se nachází na hlavní ulici v centru města. V pěší dostupnosti můžete zajít do nákupního centra, kavárny, restaurace či do slavného Royal British Columbia Muzea. Ve volném čase zajděte na kurz Golfu nebo jeden z kulturních festivalů. Victorie je obklopena krásnou přírodou, najdete zde parky, jezera nebo třeba jeden z nejkrásnějších přístavů na světě Inner Harbour.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Kanada - Ottawa

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Nově zrekonstruovaná budova školy se nachází v samém srdci města, nedaleko můžete navštívit řadu muzeí, galerií nebo třeba otevřeného tržiště ByWard Market, které je známé pro svou různorodou škálu místních i mezinárodních restaurací. Užijte si procházky hlavním městem, kde můžete také zahlédnou přehlídku kanadské jízdní policie

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Kanada - Toronto

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Budova školy se nachází v "Old Town Toronto" čtvrti, která je nedaleko od centra města. Jen pár minut od školy se nachází slavná Yonge Street, která je zapsána v Guinessově knize světových rekordů jako nejdelší ulice na světě. Ve volném čase můžete zavítat do některé z místních kaváren, restaurací, obchodů nebo nějaký druh vodního sportu či zimní lyžování.

 

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Kanada - Calgary

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Budova školy se nachází v moderní budově přímo v centru Calgary, kromě kvalitní výuky a lektorů se můžete těšit na mnoho mimoškolních aktivit, navštivte národní park Banff,  jezero Louse nebo fascinující Rocky Mountains. Na vyznavače sportu  čeká například lyžování, jízda na kole nebo třeba adrenalinový rafting. V okolí školy se nachází také kino, mnoho restaurací a věhlasná University of Calgary.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Kanada - Montreal

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Škola se nachází v moderní výškové budově s krásným výhledem na město, díky výborné poloze v centru města můžeta každé odpoledne trávit procházkami po městě, navštívit některou s výborných restaurací nebo blízké muzeum výtvarných umění, obchodní dům Holt Renfrew či městské lázně St.James.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Francie - Nice

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Škola se nachází velmi blízko pláže, kde můžete příjemně trávit odpoledne nebo navštívit některou z vyhlášených restaurací či jít na procházku po slavné Promenade des Anglais. Nice je město slunce, kultury, nočního života a filmových festivalů. Přijeďte si zdokonalit francouzštinu a užít si spoustu nezapomenutelnách zážitků!

 

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Španělsko - Malaga

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Budova školy se nachází v originální Andaluzské vile jen 2 km od centra města. Krátkou procházkou se dostanete na pláž, po cestě můžete navštívit jednu z typických restaurací a ochutnat mořské speciality. Studenti mohou ve volném čase využít také beach club "LaTortuga" nebo si užít středomořskou historii města.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Španělsko - Madrid

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Budova školy se nachází  ve starém městském domě v centru Calle Arenal, nedaleko Puerta del Sol, tato oblast je jednou z nejoblíbenějších oblastí ve městě. Škola má dvě terasy, které nabízejí nádherný výhled na město. Madrid nabízí řadu atrakcí, například si zajděte do módních kaváren nebo na operu, do  Královského paláce či na procházku historickými uličkami. 

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Španělsko - Barcelona

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Budova školy se nachází v samém srdci živé a vrušující Barcelony. Věhlasné nákupní centrum Rambla je nedaleko, stejně tak mnoho památek či krásná městská pláž. Barcelona kombinuje středomořské podnebí, pláže s jemným pískem, mnoho barů a hospůdek, je město kde se nebudete nikdy nudit!

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeInternational House, Mexico - Playa del Carmen

Škola International House funguje v oblíbené lokalitě Playa del Carmen již od roku 2004. Výuka probíhá v klimatizovaných učebnách a relaxovat můžete v místní kavárničce nebo krásné tropické zahradě. Škola se nachází v centru Playa del Carmen, jen kousek od moře. Užijte si studium v exotice, na pláži s průzračně modrým mořem, ochutnejte výborné jídlo a poznejte mexickou kulturu. Procvičujte španělštinu na každém kroku s místními obyvatli, kteří Vás překvapí svoji vlídnou povahou.

Přejít na podrobné informace o International HouseSprachcaffe, Kuba - Havana

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Škola má klimatizované a prostorné učebny a nachází se v krásné oblasti zvané Marimar, která patří k prestižním čtvrtím. V okolí se nachází řada příjemných salsa klubů, hotely, restaurace a celé to podtrhuje krásný výhled na Karibskou vodu. Havana je známá pro svou koloniální architekturu a neuvěřitelnou krajinu, je také na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pojďte studovat španělštinu za exotikou!

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Německo - Frankfurt

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Moderní budova školy se nachází v krásné čvrťi Sachsenhausen, disponuje výborným studijním vybavením a příjemnou kavárnou. Procházkou přes známý most Eiserner Steg se dostanete do centra města, kde se nachází řada muzeí, galerií, kina, divadla, ale i řada moderních restaurací a kaváren. Pojďte studovat a procvičovat němčinu do bízkého Frankfurtu.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Německo - Mnichov

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Budova škola je stavěna v klasické německé architektuře, vybavena moderním desingovým nábytkem a nachází se v půvabné čtvrti Schwabing. V docházkové vzdálenosti se nachází kina, restaurace, bary, ale také velký městský park zvaný Englischer Garten. Díky výborné dopravní dostupnosti se můžete vydat na okružní cestu městem a poznávat půvaby hlavního města Bavorska.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Itálie - Florencie

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Budova školy se nachází v samém srdci historického centra Florencie, nabízí klimatizované učebny, moderní vybavení a střešní terasu. Nedaleko školy se nachází krásné náměstí s katedrálou Duomo a mnoho dalších historických staveb. Studium a romantické večerní procházky s příjemným posezením v italských restauracích se pro Vás stanou jistě nezapomenutelnými zážitky.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Itálie - Kalábrie

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Škola se nachází v klasické italské vile s dechberoucím výhledem na moře v půvabné vesničce Santa Domenica. Výuka probíhá i ve stínu zahrady na čistém přímořském vzduchu, mezi studenty velmi oblíbené. V pěší vzdálenosti 10-ti minut se nachází krásná písečná pláž, celá oblast je velmi klidná a obklopená zahradami s olivovníky a oleandry. Italský venkov si jistě užijete!

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe, Čína - Peking

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Budova školy nese typické prvky čínské architektury a originální výzdobu. Nachází se v císařských zahradách Wen Hua Gong, jedná se oblast tzv. Zakázaného města, která patří k nejkrásnějším místům Pekingu. Jistě Vás uchvátí stovky let staré stromy a stezky kolem paláce. Nedaleko školy se nachází i stanice metra, můžete tak zavítat do centra města či do nejznámějšího nákupní zóny Wangfujing.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeOISE, USA - Boston

Jazyková škola OISE je mezinárodní špičková škola zejména pro manažerské kurzy v anglickém jazyce. Vyberte si místo, které se vám nejlépe zamlouvá, a OISE už udělá vše proto, abyste ze svého jazykového pobytu vytěžili maximum. V každé destinaci na vás čekají moderně vybavené prostory uzpůsobené na míru jazykové škole, která se specializuje na kurzy pro manažery a nabízí velmi kvalitní jazykové vzdělání, které vás bezesporu posune dál ve vašem byznysu.

Přejít na podrobné informace o OISEUnique New Zealand, Nový Zéland - Auckland - Browns Bay

Unique New Zealand byla založena v roce 1989 je akreditovaná kategorií NZQA Category 1, což umožňuje studentům pracovat 20 hodin týdně při studiu. Škola se nachází na krásném rekreačním předměstí Browns Bay, pouhých 25 minut od Aucklandu. Škola má dva kampusy (vzdálené cca 2 minuty od sebe), oba jsou naproti pláži a v blízkosti obchodů a restaurací. Škola nabízí také zajímavé mimoškolní aktivity jako lekce surfingu, rafting, jízdu na horských kolech a tour po krásách Zealandu.

Přejít na podrobné informace o Unique New ZealandNZLC, Nový Zéland - Auckland

New Zealand Language Centres byla založena již v roce 1984, je  akreditace novozélandskou vládou a spadá do kategorie 1, což umožňuje studentům při jazykovém kurzu delším než 12 týdnů pracovat až 20 hodin týdně. Budova školy se nachází v modernizovaném komplexu v centru města, nedaleko nákupní čtvrti Queen Street a pár minut od malebného nábřeží. Díky výborné dopravní dostupnosti se dostanete do všech koutů fascinujícho Aucklandu.

Přejít na podrobné informace o NZLCNZLC, Nový Zéland - Wellington

New Zealand Language Centres byla založena již v roce 1984, je  akreditace novozélandskou vládou a spadá do kategorie 1, což umožňuje studentům při jazykovém kurzu delším než 12 týdnů pracovat až 20 hodin týdně. Kampus se nachází v centru města,  nabízí rodinnou atmosféru a individuální přístup, který jistě oceníte.Ve volném čase můžete navštívit Národní Novozélandské Muzeum Te Papa nebo některé z dalších muzeí či galerií. Wellington můžete příjemnou procházkou obejít, neboť má na délku pouhé 2 km.

Přejít na podrobné informace o NZLCCastle School of English, V. Británie - Brighton

Castle school of english Brighton je měnší rodinná škola s velmi přátelskou atmosférou, která nabízí mimo kvalitní výuky a velmi příznivé ceny. Škola se nachází v docházkové chůzi od nákupního centra Churchill Square, vlakového nádraží a městského parku a  pláže. Brighton je dokonalým spojením městského života a uvolněného prostředí u moře, tak vyrazte studovat a získat nezapomenutelné zážitky!

Přejít na podrobné informace o Castle School of EnglishThe Stay Academy, V. Británie - Londýn

The Stay Academy je velmi moderní škola, která je akreditovaná British Council což dokazuje kvalitu, kterou studentům chceme nabídnout. Škola nabízí výhodné balíčky kurzů a ubytování ze kterých si jistě každý vybere. Budova školy se nachází v klidnější čtvrti, v blízkosti se nachází supermarket, ZOO a také populární park Primrose Hill, kde můžete trávit čas příjemnými procházkami. Nebo zajděte do  jedné z typických londýnských hospůdek a můžete si procvičit konverzaci s rodilými mluvčími.

Přejít na podrobné informace o The Stay AcademyLaL language centres, V. Británie - Londýn

Síť škol LAL má mnoholetou působnost hned v několika zemích a disponuje řadou certifikátů, které dokazují vysokou kvalitu výuky. Budova školy se nachází na klidnějším předměstí Londýna ve čtvrti Twickenham, které je součástí londýnské čtvrti Richmond-upon-Thames. V okolí se nachází napříkal jeden z největšíchc Richmond park. Díky vlakovému spojení se do centra dostanete za pouhých 30 minut a navštívit tak řadu muzení, galerií či některou anglickou hospůdku.

Přejít na podrobné informace o LaL language centresLaL language centres, V. Británie - Torbay

Síť škol LAL má mnoholetou působnost hned v několika zemích a disponuje řadou certifikátů, které dokazují vysokou kvalitu výuky. Navíc pobočka v Torbay Škola se nachází v krásné oblasti zvané  Paignton, která je známá jako anglická riviéra, kde se schází angličané na dovolenou. Můžete se těšit na zelené parky, přímořské klima a pohodovou atmosféru. Ve volném čase můžete jít se spolužáky konverzovat na pláž, která je v docházkové vzdálenosti.

Přejít na podrobné informace o LaL language centresLaL language centres, Malta - Sliema

Síť škol LAL má mnoholetou působnost hned v několika zemích a disponuje řadou certifikátů, které dokazují vysokou kvalitu výuky. Budova školy se nachází přímo v centru městské částli Sliemy, je klimatizovaná a velmi moderně zařízená. V docházkové vzdálenosti se nachází krásná promenáda a studenty velmi oblíbená  pláž. Do krásné historické Vallety je to pouhých 20 min autobusem. Malta je velmi oblíbená mezi studenty pro příjemné prostředí a kvalití výuku.

Přejít na podrobné informace o LaL language centresLaL language centres, Malta - Gozo

Síť škol LAL má mnoholetou působnost hned v několika zemích a disponuje řadou certifikátů, které dokazují vysokou kvalitu. Budova školy je moderně zařízená a nachází se ve čtvrti Ghajnsielem, v blízkosti hlavního přístavu Mgarr, který spojuje dopravu s hlavní ostrovem Malta. Ostrov Gozo je zelenější a klidnější v porovnání s hlavním ostrovem Malta, můžete se tak těšit na typickou maltskou architekturu, krásné moře, klidné a přátelské prostředí, pro které je Gozo proslulé. 

Přejít na podrobné informace o LaL language centresLaL language centres, JAR - Kapské město

Síť škol LAL má mnoholetou působnost hned v několika zemích a disponuje řadou certifikátů, které dokazují vysokou kvalitu. Budova školy v pobočce Kapského města je v srdci Sea Point, které se nachází mezi horou Signal Hill a oceánem. Škola je moderní a disponuje výborným vybavením, barem a bazénem. K oceánu je to pěší procházkou pouhých 600 m, můžete se také zúčastnit napříkat safari výuky nebo výletu, které škola hojně pořádá. Vyrazte studovat a procvičovat angličtinu do exotické Afriky!

Přejít na podrobné informace o LaL language centresLaL language centres, USA - Boston

Síť škol LAL má mnoholetou působnost hned v několika zemích a disponuje řadou certifikátů, které dokazují vysokou kvalitu. Budova školy se nachází v srdci Bostonu ve čtvrti West End, která patří studentům, proto se volném čase jistě nebudete nudit. Můžete navštívit muzeum, galerii nebo jít procházkou k nedaleké řece Charles River. Boston je také  městem sportu a zábvy, proto si jistě nenechejte ujít prvoligový hokejový nebo basketbalový zápas či koncert nebo jen posezení v příjemné restauraci.

 

Přejít na podrobné informace o LaL language centresLaL language centres, USA - Fort Lauderdale

Síť škol LAL má mnoholetou působnost hned v několika zemích a disponuje řadou certifikátů, které dokazují vysokou kvalitu. Pobočka na slunné Floridě patří mezi studenty k velmi oblíbeným. Kampus školy sídlí v areálu La Quinta Inn, ve které se studenti také mohou pohodlně ubytovat. Ve školním areálu se nachází  bazén, fit centrum a venkovní terasa, kde si můžete užívat volno s ostatními studenty. V okolí jsou také příjemné restaurace nebo si procházkou můžete zajít na krásnou floridskou pláž.

Přejít na podrobné informace o LaL language centresPhoenix Academy, Austrálie - Perth

Phoenix Academy je škola s mnoha certifikáty, která se řadí mezi nejlepší školy Austrálie. Nabídne studentům kvalitní výuku od obecné angličtiny, cambridge kurzy, přípravu pro učitele (CELTA, DELTA, TKT) až k odborným vysokoškolským kurzům jako  Diploma of Business. Kampus se nachází v krásné zahradě městské části Leederville, která je pouhých 10 minut od centra města. Perth je největší město západní Austrálie a druhé nejslunečnější město na světě, proto ve volných chvílích jistě oceníte neustávající krásné počasí.

Přejít na podrobné informace o Phoenix AcademyNavitas Bondi, Austrálie - Sydney

Navitas je akreditovaná škola s dlouholetou tradicí a patří mezi špičku, také proto může v Sydney nabídnout hned 3 kampusy s moderním vybavením a vysokou kvalitou výuky. Škola pravidelně připravuje studenty na všechny úrovně zkoušek Cambridge i IELTS. Budovy Navitas jsou skvěle vybavené, školní club pořádá až čtyřikrát týdně mimoškolní program pro studenty. Těm, kteří chtějí vyzkoušet studium ve dvou destinacích, nabízí škola tzv. „Navitas Air Link“ – program, kdy studentům zaplatí přelet mezi dvěma australskými městy!

Přejít na podrobné informace o Navitas BondiNavitas Manly, Austrálie - Sydney

Navitas je akreditovaná škola s dlouholetou tradicí a patří mezi špičku, také proto může v Sydney nabídnout hned 3 kampusy s moderním vybavením a vysokou kvalitou výuky. Škola pravidelně připravuje studenty na všechny úrovně zkoušek Cambridge i IELTS. Budovy Navitas jsou skvěle vybavené, školní club pořádá až čtyřikrát týdně mimoškolní program pro studenty. Těm, kteří chtějí vyzkoušet studium ve dvou destinacích, nabízí škola tzv. „Navitas Air Link“ – program, kdy studentům zaplatí přelet mezi dvěma australskými městy!

Přejít na podrobné informace o Navitas ManlyImpact English College, Austrálie - Brisbane

Impact English College sídlí v Golden Triangle, jen kousek od Queen Street. Kampus je supermoderní a nabízí širokou škálu jazykových kurzů – obecnou angličtinu, obchodní angličtiny, Cambridge kurzy, IELTS, ale také specializované Barista/Café English kurzy, které ocení ti, kteří plánují nalézt práci v této oblasti pracovního trhu. Škola používá velmi moderní a pokrokové způsoby výuky, vše podpořeno vysoce kvalifikovanými lektory. Brisbane díky rychlému růstu nabízí výborné pracovní příležitosti!

Přejít na podrobné informace o Impact English CollegeAbility English, Austrálie - Sydney

Ability English Sydney se pyšní několika oceněními za inovativní kurzy a výbornou kvalitu, současně je díky cenové dostupnosti se řadí mezi nejoblíbenější školy v Sydney. Budova školy se nachází nedaleko nákupního centra Paddy´s Market a vlakové stanice. Celé zázemí je velmi moderní a desingové. V okolí se nachází řada obchodů a restaurací, výborná příležitost k získání práce či trávení volného času. Pokud hledáte kvalitní a dynamickou výuku, tak Ability English můžeme jen doporučit!

Přejít na podrobné informace o Ability EnglishAbility English, Austrálie - Melbourne

Ability English Sydney se pyšní několika oceněními za inovativní kurzy a výbornou kvalitu, současně je díky cenové dostupnosti se řadí mezi nejoblíbenější školy také v Melbourne. Kampus Ability Melbourne se nacházející  v obchodním centru  v blízkosti obchodů, restaurací, barů a zábavy. Výborná poloha pro hledání práce, trávení volného času a také dopravní dostupnosti. Studenti Ability mají vysokou úspěšnost u Cambridge zkouškách a díky snaživému kolektivu školy můžeme jen doporučit!

Přejít na podrobné informace o Ability EnglishBrowns English Language School, Austrálie - Gold Coast

BROWNS English Language School patří na Gold Coast k nejprestižnějším školám, v roce 2010 získala prestižní cenu časopisu Language Travel magazine, jako nejlepší jazyková škola na jižní polokouli. Dokonce v roce 2015 byla vyhodnocena Japanese Ryugaku jako nejlepší jazyková škola. Škola si zakládá na přátelském a profesionálním přístupu a maximálního efektu výuku. Škola působí skutečně prestižním dojmem, a přesto si zachovává příznivou cenu kurzovného. Kampus se nachází v městské části Southport, nedaleko nákupního centra.

Přejít na podrobné informace o Browns English Language SchoolBrowns English Language School, Austrálie - Brisbane

BROWNS English Language School patří k nejprestižnějším školám Austrálie, v roce 2010 získala prestižní cenu časopisu Language Travel magazine, jako nejlepší jazyková škola na jižní polokouli. Dokonce v roce 2015 byla vyhodnocena Japanese Ryugaku jako nejlepší jazyková škola. Škola si zakládá na přátelském a profesionálním přístupu a maximálního efektu výuku. Škola působí skutečně prestižním dojmem, a přesto si zachovává příznivou cenu kurzovného a přátelský přístup. Škola se nachází v centru města naproti Muzeu.

Přejít na podrobné informace o Browns English Language SchoolGreen & Gold College, Austrálie - Gold Coast

Green & Gold Day Night College je škola rodinného typu, která nabízí akreditované kurzy obecné angličtiny, přípavné kurzy IELTS, který nabízí jako jedna z mála i ve večerní formě. Pro zájemce o učitelský kurz, školal pořádá také kurz TOEIC. Škola pod vedením Japonského ředitele Hashimoto si zakládá především na kvalitě výuky a příjemném a relaxačním prostředí pro studenty. Pořádá řadu aktivit a díky poloze kampusu, který je nedaleko Surfers Paradise studentům skutečně nabízí skvělé prostředí pro studium.

Přejít na podrobné informace o Green & Gold CollegeImagine Education, Austrálie - Gold Coast

Imagine Education nabízí kurzy obecné angličtiny, IELTS a mnoha odborných kurzů z oblasti Business, Automotive, Hospitality, Children´s Services a Hairdressing. Studenti oceňují kromě kvalitní výuky také flexibilní rozvrh, řadu školních aktivit a asistenci při hledání práce. Budovy obou kampusů se nacházejí v městké části Southport, která je označována jako Surfing Paradise s nejkrásnějšími plážemi Gold Coastu. Tak neváhejte a vyrazte studovat do surfařského ráje!

Přejít na podrobné informace o Imagine EducationSwan Institute Australia, Austrálie - Perth

Swan Institute Australia nabízí obecné i odborné kurzy a současně aprobuje nabízet bakalářské studijní programy ve spolupráci s Federation University Australia, která patří  mezi nejuznávanější univerzity v Perthu. Škola má pestrý mix zahraničních i místních studentů a pořádá mnoho volnočasových aktivit pro studenty. Velkou výhodou je možnost navázat na některý z odborných kurzů a získat titul Diploma. Kampus školy se nachází na jedné z hlavních tepen Perthu a umožňuje Vám výbornou dopravní dostupnost do nedalekého centra.

 

Přejít na podrobné informace o Swan Institute AustraliaILSC, Austrálie - Sydney

Školy ILSC mají více než dvacetiletou tradici ve výuce angličtiny, která si pyšní nejedním oceněním za kvalitu a inovativní metody výuky. Díky širokové nabídce kurzů můžete začít studovat obecnou angličtinu, Cambridge kurzy nebo některý z odborných kurzů. Budovu školy nalezneme v samotném centru města, ve vyhlášené historické čtvrti The Rocks, kousek od přístaviště Circular Quay. Studenti tak mají na dosah dvě největší turistické atrakce Sydney - proslulé stavby Opera House a Sydney Harbour Bridge.

Přejít na podrobné informace o ILSCILSC, Austrálie - Brisbane

Školy ILSC mají více než dvacetiletou tradici ve výuce angličtiny, která si pyšní nejedním oceněním za kvalitu a inovativní metody výuky. Díky širokové nabídce kurzů můžete začít studovat obecnou angličtinu, Cambridge kurzy nebo některý z odborných kurzů. Budova školy se nachází poblíž překrásného městského parku, pouhé dvě minutky od hlavní železniční stanice Central Railway Station. Vedle moderního a velmi bohatého vybavení školních prostor a učeben mohou studenti využívat prostornou venkovní terasu.

Přejít na podrobné informace o ILSCILSC, Kanada - Toronto

Školy ILSC mají více než dvacetiletou tradici ve výuce angličtiny, která si pyšní nejedním oceněním za kvalitu a inovativní metody výuky. Díky širokové nabídce kurzů můžete začít studovat obecnou angličtinu, Cambridge kurzy nebo některý z odborných kurzů. Moderně vybavená budova situovaná v centru města nabízí nádherný panoramatický výhled na jezero Ontario. V docházkové vzdálenosti je metro, přístav, Queen's Park a Galerie umění. Škola pořádá výlety na Niagarské vodopády, rafting či snowboarding.

Přejít na podrobné informace o ILSCILSC, Kanada - Vancouver

Školy ILSC mají více než dvacetiletou tradici ve výuce angličtiny, která si pyšní nejedním oceněním za kvalitu a inovativní metody výuky. Díky širokové nabídce kurzů můžete začít studovat obecnou angličtinu, Cambridge kurzy nebo některý z odborných kurzů. ILSC Vancouver patří s pěti budovami k největšímu ve Vancouveru. Všechny kampusy se nacházejí v atraktivních lokalitách a současně v docházkové vzdálenosti. Škola disponuje velmi moderním vybavením a profesionálním přístupem.

Přejít na podrobné informace o ILSCILSC, Kanada - Montreal

Školy ILSC mají více než dvacetiletou tradici ve výuce angličtiny, která si pyšní nejedním oceněním za kvalitu a inovativní metody výuky. Díky širokové nabídce kurzů můžete začít studovat obecnou angličtinu, Cambridge kurzy nebo některý z odborných kurzů. Budova školy se nachází v centru starého Montrealu, v blízkosti přístavu, metra, basiliky Notre Dame a mnoha restaurací a obchodů. Ve volném čase můžete navštívit třeba proslulý hokejový zápas nebo jeden ze stovky historických kostelů.

Přejít na podrobné informace o ILSCKingsway Institute, Austrálie - Sydney

Kingsway Institute has a fine reputation as an exciting and innovative centre of learning English and is conveniently located in the centre of Sydney CBD. Kingsway Institute staff members are specially selected for their experience, qualifications and demonstrated success with students to give students a practical and pleasant learning advantage. Kingsway Institute provides multi-level General English, IELTS Preparation and English for Academic Purposes (EAP) programs focused on tertiary studies, vocational, business and management courses for students wishing to be job-ready.

Přejít na podrobné informace o Kingsway InstituteSevernvale Academy - kurzy pro juniory, V. Británie - Shrewsbury

Další příjemnou variantou pro mládež je Severnvale Academy, příjemná menší škola ve střední části Anglie situována mimo hlavní proud turismu. Tato škola je jedinou akreditovanou školou ve 100tisícovém městě Shrewsbury a spolupracuje jen s léty prověřenými rodinami. Potkáte zde až 90 studentů z 20 různých zemí a zdejší kampus je velmi dobře vybaven. Místní doprava je zajištěna pronajatými autobusy, díky čemuž je pohyb velmi bezpečný a také pohodlný. Můžete si zvolit ze dvou programů odpovídající věku studenta. 

Přejít na podrobné informace o Severnvale Academy - kurzy pro junioryETI - Executive Training Institute, Malta - St. Julian's

ETI - Executive Training Institute Malta je špičková jazyková škola, která se specializuje na kruzy pro manažery a učitele angličtiny. Její perfektní lokalita v srdci města St. Julian's v blízkosti obchůdků, kaváren a všeho dění nabízí spojení kvalitní výuky pro náročné klienty spolu s dovolenkovým odpočinkem! 

Přejít na podrobné informace o ETI - Executive Training InstituteInternational House, Malta - St. Julian's

International House je menší škola nacházející se v klidné části ostrova St. Julian´s, přesto je to do centra St. Julian´s pouze 5 minut pěšky. Díky mnohaletým zkušenostem a mezinárodně kvalifikovaným učitelům studentům poskytuje zcela individuální přístup šitý přímo na míru. Navíc vám jako speciální bonus bude ke každému kurzu poskytnuta jedna individuální hodina zdarma. Pro příjemné studijní prostředí můžete využít i útulnou venkovní zahrádku či střešní terasu. 

Přejít na podrobné informace o International HouseEC English, Malta - St. Julian's

Jazyková škola EC English situovaná v okouzlujícím turistickém resortu v části St. Julian´s v blízké vzdálenosti od místního zálivu. Tradice školy se rozběhla již v roce 1991 a je ideální volbou pro dospělé studenty, kteří chtějí svou výuku maximálně zacílit na praktické využití jazyka či se zdokonalit v Business English. Zároveň si můžete maximálně užít veškeré zábavy díky lokalitě kousek od centra dění denního i nočního života na Maltě! K odpočinku či studiu určitě využijte luxusní terasu přímo na vrcholu výškové budovy s nádherným výhledem po okolí.

Přejít na podrobné informace o EC EnglishGV Malta, Malta - St Paul's Bay

Tato škola nacházející se v St Paul's Bay se vyznačuje příjemným prostředím, širokým výběrem jazykových kurzů a hlavně perfektní profesionalitou. Díky své poloze Vám GV Malta umožní si mimo vyučování užít moře a klid. A přitom je to odsud jen kousek hromadnou dopravou za krásami a lákadly Malty.

Přejít na podrobné informace o GV MaltaEducation Centre Durbe, Lotyšsko - Riga

Russian Language Academy Durde je škola s více než 20-ti letou tradicí a zaručuje aktuální výukové trendy s nevyšší možnou kvalitou. Je situována v samém centru Rigy (hlavní město Lotyšska), v blízkosti hlavní autobusové a vlakové zastávky, nakupního centra nebo Národního Domu Opery. Heslem školy je "Can Do" a zaměřuje se na interakci mezi studentem a profesorem.

Přejít na podrobné informace o Education Centre DurbeActiLingua Academy, Rakousko - Vídeň

Jazyková škola ActiLingua Academy se pyšní mnohaletými zkušenostmi, přičemž právě výuce němčiny se věnuje již od roku 1988. Filozofií školy je, že při výuce nelze opomíjet žádnou stránku jazyka. Při hodinách proto dochází i rozvoji komunikačních a poslechových znalosti, a není tak důraz pouze na gramatiku, jak se často stává. Škola má navíc krásnou polohu v diplomatické čtvrti a nachází se v typicky vídeňské budově stylu Art Nouveau.

Přejít na podrobné informace o ActiLingua AcademyInternational House, JAR - Kapské město

Jazyková škola International House Cape Town je součástí celosvětové sítě jazykových škol, které se nacházejí ve více než 50 zemích světa. To zaručuje tu nejvyšší kvalitu vzdělávání a nejmodernější přístupy k výuce jazyka. Kapské město je označováno jako jedno z nejvíce multikulturních na světě a řadí se mezi nejoblíbenější destinace celé Afriky. Nádherná příroda, dobré klima a nekonečné pláže? - To vše nabízí Kapské město!

Přejít na podrobné informace o International HouseInternational House, Austrálie - Darwin

International House je ověřená a kvalitní síť jazykových škol, která patří mezi naše nejoblíbenější! V roce 2017 otevřela v Austrálii další pobočku, a to v Darwinu. Můžete se proto těšit na novou budovu s veškerým moderním vybavením, a to navíc přímo v samotném centru Darwinu. Northern Territory je také ideálním místem pro poznávání té pravé Austrálie!

Přejít na podrobné informace o International HouseBarton International College, Austrálie - Sydney

Barton International College je poměrně nová jazyková škola, která má standardní nabídku kurzů. Tedy obecnou angličtinu, Cambridge přípravu, IELTS přípravu a akademickou angličtinu. Pro některé studenty může být výhodou, že jazykové kurzy probíhají oproti jiným školám pouze od pondělí do čtvrtka a tak mají více volného času. Díky tomu jsou kurzy i levnější a tak Barton řadíme jako ideální low cost variantu.

Přejít na podrobné informace o Barton International CollegeEnglish Unlimited, Austrálie - Brisbane

English Unlimited je dynamická instituce zaměřená na vylepšení komunikačních dovedností svých zahraničních studentů. Škola nabízí celou řadu ELICOS kurzůvyučovaných vyškolenými a zkušenými učiteli. Studenti si mohou vybrat z kurzů obecné angličtiny (general english), přípravy na Cambridge/IELTS nebo TOEFL kurzů. Kampus školy se nachází v centru města Brisbane a škola nabízí svým studentům spousty možností, jak trávit svůj volný čas. Budova je v pěší vzdálenosti od mnoha turistických atrakcí.

Přejít na podrobné informace o English UnlimitedCairns College of English and Business, Austrálie - Cairns

Cairns College of English and Business je vyšší doborná škola vhodná pro mladé a aktivní studenty. Škola má pouze jeden kampus, proto si studenti mohou být jisti příjemným prostředím, moderním vybavením, Wi-Fi ve všech prostorách a kvalitním a osobním přístupem učitelů. Mimo výuku si každý může vybrat ze široké nabídky mimoškolních aktivit. 

Přejít na podrobné informace o Cairns College of English and BusinessMalaca Instituto, Španělsko - Malaga

Škola Malaca Instituto je vysoce profesionální zejména díky své dlouholeté tradici a svým vlastním výukovým metodám je jeji přístup zcela individulání. Školu najdete na kopci s nádherným výhledem na okolí s úžasným zázemím včetně bazénu. Můžete si vybrat mezi pobyty pro děti i dospělé, studovat klasickou španělštinu či s nejrůznějšími odbornějšími kurzy a velkou výhodou je ubytování přímo v rezidenci školy, která je součástí stejné budovy. 

Přejít na podrobné informace o Malaca InstitutoEnglish Sunny School of Cyprus, Kypr - Limassol

Pobyt na Kypru, třetím největším ostrově ve Středozemním moři, vám zajistí nevšední atmosféru pro studium jazyka. Škola Sunny school nabízí programy nejen pro naše nejmladší, ale také je atraktivním místem právě pro celé rodiny, Ideální spojení výuky jazyka a dovolené u moře, kdy můžete poznat řeckou kulturu a tamní život. 

Přejít na podrobné informace o English Sunny School of CyprusCCEL College of English, Nový Zéland - Auckland

Základním motem školy je kvalitní vzdělávání + inspirace.
CCEL je jednou z předních anglických jazykových škol na Novém Zélandu s kampusy ve dvou nejvýznamnějších místech na Novém Zélandu: Aucklandu a Christchurch. Škola nabízí řada kurzů, z nichž si můžete vybrat ten pravý. Tisíce studentů z celého světa studují na škole CCEL od roku 1991.

Přejít na podrobné informace o CCEL College of EnglishCCEL College of English, Nový Zéland - Christchurch

Základním motem školy je kvalitní vzdělávání + inspirace.
CCEL je jednou z předních anglických jazykových škol na Novém Zélandu s kampusy ve dvou nejvýznamnějších místech na Novém Zélandu: Aucklandu a Christchurch. Škola nabízí řada kurzů, z nichž si můžete vybrat ten pravý. Tisíce studentů z celého světa studují na škole CCEL od roku 1991.

Přejít na podrobné informace o CCEL College of EnglishILSC, Austrálie - Melbourne

Školy ILSC mají více než dvacetiletou tradici ve výuce angličtiny, která si pyšní nejedním oceněním za kvalitu a inovativní metody výuky. Díky širokové nabídce kurzů můžete začít studovat obecnou angličtinu, Cambridge kurzy nebo některý z odborných kurzů. Budovu školy nalezneme v samotném centru města, ve vyhlášené historické čtvrti The Rocks, kousek od přístaviště Circular Quay. Studenti tak mají na dosah dvě největší turistické atrakce Sydney - proslulé stavby Opera House a Sydney Harbour Bridge.

Přejít na podrobné informace o ILSCEnglish Unlimited, Austrálie - Melbourne

English Unlimited je dynamická instituce zaměřená na vylepšení komunikačních dovedností svých zahraničních studentů. Škola nabízí celou řadu ELICOS kurzůvyučovaných vyškolenými a zkušenými učiteli. Studenti si mohou vybrat z kurzů obecné angličtiny (general english), přípravy na Cambridge/IELTS nebo TOEFL kurzů. Kampus školy se nachází v centru města Brisbane a škola nabízí svým studentům spousty možností, jak trávit svůj volný čas. Budova je v pěší vzdálenosti od mnoha turistických atrakcí.

Přejít na podrobné informace o English UnlimitedKIWI English Academy, Nový Zéland - Auckland

Vítejte na anglické akademii Kiwi English, specializované jazykové škole, která byla založena v roce 1991 nabízí kvalitní výuku angličtiny jak mladým, tak dospělým. Již více než 25 let pomáhá Kiwi tisícům studentů z celého světa dosáhnout cílů anglického jazyka. Zveme vás, abyste se připojili k naší mezinárodní rodině a studovali angličtinu v srdci Newmarketu v Aucklandu.

Přejít na podrobné informace o KIWI English AcademyEnglish Unlimited, Austrálie - Sydney

English Unlimited je dynamická instituce zaměřená na vylepšení komunikačních dovedností svých zahraničních studentů. Škola nabízí celou řadu ELICOS kurzůvyučovaných vyškolenými a zkušenými učiteli. Studenti si mohou vybrat z kurzů obecné angličtiny (general english), přípravy na Cambridge/IELTS nebo TOEFL kurzů. Kampus školy se nachází v centru města Brisbane a škola nabízí svým studentům spousty možností, jak trávit svůj volný čas. Budova je v pěší vzdálenosti od mnoha turistických atrakcí.

Přejít na podrobné informace o English UnlimitedCentre of English Studies, Kanada - Toronto

Centre of English studies (CES) byla založena v roce 1979 a patří mezi nejprestižnější školy v Evropě. V roce 2014 byla vyhlášena  školou roku a má několik akreditací. Toronto lze označit za jedno z nejkosmopolitnějších měst na světě.  Přestože se město vyznačuje rozsáhlou zástavbou výškových budov, je zde překvapivě mnoho zeleně, o čemž ostatně svědčí jedno z rozšířených přízvisek Toronta „město v parku“.Na torontských ostrovech, ležících poblíž centra města, najdeme turistické stezky, rybníky, menší letiště, zahrady, pláže, zábavní park Centreville a místa vhodná k piknikování.

 

 

Přejít na podrobné informace o Centre of English StudiesMáximo Nivel, Guatemala - Antigua

Maximo Nivel je rodinnou organizací založenou v roce 2003 Giovannou Nakamine (Peru) a jejím maželem Kenem Jonesem (USA). Rodina vlastní a spolu se svým teamem provozuje čtyři nádherné školy ve třech nejpůvabnějších zemích Latinské Ameriky: v Costa Rice, Guatemale a Peru.

Maximo Nivel je leader v oblasti mezinárodního vzdělávání, studia v zahraničí, cestování a zahraničních pracovních programů. 

Přejít na podrobné informace o Máximo NivelMáximo Nivel, Peru - Cusco

Maximo Nivel je rodinnou organizací založenou v roce 2003 Giovannou Nakamine (Peru) a jejím maželem Kenem Jonesem (USA). Rodina vlastní a spolu se svým teamem provozuje čtyři nádherné školy ve třech nejpůvabnějších zemích Latinské Ameriky: v Costa Rice, Guatemale a Peru.

Maximo Nivel je leader v oblasti mezinárodního vzdělávání, studia v zahraničí, cestování a zahraničních pracovních programů.

Přejít na podrobné informace o Máximo NivelMáximo Nivel, Costa Rica - San José

Maximo Nivel je rodinnou organizací založenou v roce 2003 Giovannou Nakamine (Peru) a jejím maželem Kenem Jonesem (USA). Rodina vlastní a spolu se svým teamem provozuje čtyři nádherné školy ve třech nejpůvabnějších zemích Latinské Ameriky: v Costa Rice, Guatemale a Peru.

Maximo Nivel je leader v oblasti mezinárodního vzdělávání, studia v zahraničí, cestování a zahraničních pracovních programů. 

Přejít na podrobné informace o Máximo Nivel