Seznam nabízených jazykových kurzů podle města

Kaplan International English Fenway, Boston

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Budovy škol se nachází většinou v centru měst v příjemném prostředí vysokoškolských kampusů. Boston leží na východním pobřeží USA a je to jedno z nejstarších a kulturně nejvýznamnějších měst Spojených států, středisko vysokoškolského vzdělávání, zdravotnictví a kulturního života.  

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English FenwayInternational House, Boston

Zdokonalte se v jazyce obchodu a v tématech jako jsou finance, marketing či právo, a přidejte k tomu zlepšení v obchodních komunikačních dovednostech při mítinzích, na prezentacích, při jednáních apod. To vše, ale také klasické kurzy obecné angličtiny, vám nabízí IH Boston. Váš lektor vám navrhne program, který bude odpovídat přímo vašim jazykovým potřebám.

Přejít na podrobné informace o International HouseKaplan International English Harvard Square, Boston

Síť škol Kaplan vám nabízí studium v mnoha destinacích po celém světe. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Nabízí širokou škálu kurzů v nejrůznějších koutech USA, kde si vybere opravdu každý. Budovy škol se nachází většinou v centru měst v příjemném prostředí vysokoškolských kampusů.Boston leží na východním pobřeží USA a je to jedno z nejstarších a kulturně nejvýznamnějších měst Spojených států, středisko vysokoškolského vzdělávání, zdravotnictví a kulturního života. 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International English Harvard SquareSprachcaffe, Boston

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Budova školy se nachází v centru Bostonu, v pěší vzdálenosti stanice metra T a v blízkosti známé nákupní čtvrti Downtown Crossing. V blízkém okolí můžete navštívit mnoho historických památek, jako je Old South Meeting House nebo třeba baseballové hřiště ve Fenway Parku, či mnoho restaurací  a kaváren, kde můžete procvičovat konverzaci s rodilými mluvčími.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeOISE, Boston

Jazyková škola OISE je mezinárodní špičková škola zejména pro manažerské kurzy v anglickém jazyce. Vyberte si místo, které se vám nejlépe zamlouvá, a OISE už udělá vše proto, abyste ze svého jazykového pobytu vytěžili maximum. V každé destinaci na vás čekají moderně vybavené prostory uzpůsobené na míru jazykové škole, která se specializuje na kurzy pro manažery a nabízí velmi kvalitní jazykové vzdělání, které vás bezesporu posune dál ve vašem byznysu.

Přejít na podrobné informace o OISELaL language centres, Boston

Síť škol LAL má mnoholetou působnost hned v několika zemích a disponuje řadou certifikátů, které dokazují vysokou kvalitu. Budova školy se nachází v srdci Bostonu ve čtvrti West End, která patří studentům, proto se volném čase jistě nebudete nudit. Můžete navštívit muzeum, galerii nebo jít procházkou k nedaleké řece Charles River. Boston je také  městem sportu a zábvy, proto si jistě nenechejte ujít prvoligový hokejový nebo basketbalový zápas či koncert nebo jen posezení v příjemné restauraci.

 

Přejít na podrobné informace o LaL language centres