Seznam nabízených jazykových kurzů podle města

Debla, Malaga

Školu Debla naleznete na kopci Gibralfaro v jedné z nejzeleněších částí Malagy. Pláže jsou od školy jen pět minut chůze a krásné historické centrum 15 minut. Jde o malou školu s kapacitou do 100 studentů. Čekají zde na vás kreativní španělští učitelé, kteří vás s lehkostí provedou výukou plnou procházek a zajímavostí. Bydlet můžete v rodině, apartmánu či přímo v rezidenci školy.

Přejít na podrobné informace o DeblaSprachcaffe, Malaga

Síť škol Sprachcaffe nabízí výbornou kvalitu osvědčenou mnoha certifikáty, kterou také dokazují zkušenosti našich studentů. Budova školy se nachází v originální Andaluzské vile jen 2 km od centra města. Krátkou procházkou se dostanete na pláž, po cestě můžete navštívit jednu z typických restaurací a ochutnat mořské speciality. Studenti mohou ve volném čase využít také beach club "LaTortuga" nebo si užít středomořskou historii města.

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe Málaga - Kurz pro Juniory, Malaga

Španělština patří mezi nejrozšířenější jazyky na světě a ač se to na první pohled nezdá, s angličtinou má spoustu společného. Pojeďte se o tom přesvědčit do přívětivé Andaluzie ke Středozemnímu moři, Málaga je domovem tradiční španělské hudby a nadšence o umění potěší Picasso Art Gallery! O úžasný zážitek se postará nejen moře, ale také nejrůznější výlety do blízké Granady, Seville nebo dokonce Maroka!

Přejít na podrobné informace o Sprachcaffe Málaga - Kurz pro Juniory