Škola Centre of English Studies s tradicí od roku 1979 nabízí v centru Dublinu jazykové kurzy ve dvou budovách, které jsou jen pár minut vzdálené od Trinity College či Dublin Castle. Čeká na vás kvalitní výuka, příjemný personál a výborné vybavení školy s dlouholetou tradicí.  V okolí naleznete nesčetné množství historických památek, obchodů, restaurací a kulturních atrakcí. Dublin je moderním multikulturním městem, ve kterém se rozhodně nebudete nudit..

Název školy: Centre of English Studies

Národnostní složení: celkem 50 národností, Itálie 15 %, Španělsko 12 %, Saúdská Arábie 12 %, Brazílie 10 %, Kuwait 10 %, Francie 9 %

Nejnižší věk studenta: 16

Maximum studentů ve třídě: 14

Průměrně studentů ve třídě: 10

Délka lekce: 55 min

GE levels: 8

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 25,69 Kč


KURZ2 týdny
4 týdny
Obecná angličtina (20 lekcí/týden)
Ubytování v hostitelské rodině, polopenze, cena od
1 246 EUR
30 801 Kč
2 322 EUR
57 400 Kč

Ceny zahrnují: daný kurz, ubytování, uvedenou stravu a veškeré reg. poplatky školy. Není zahrnuta doprava ani kapesné.

Další typy kurzů a druhy ubytování na vyžádání v kanceláři. 

Irsko je přenádherná země plná parků, nádherných historických budov, usměvavých lidí a neustálé pozitivní nálady.

A ač je Dublin hlavní město, díky úchvatným nízkým budovám s barevnými vlajkami kam se podíváte se nikdy nebudete cítit jako v rušném velkoměstě. V každém obchůdku si s Vámi popovídá prodavač, kolemjdoucí se Vás zeptá, jak se máte a prohodí pár vtipných vět na počasí - jen v Irsku můžete zažít čtyři roční období v jedno dni!

Vydejte se za studiem právě sem, nechte se nakazit irským vtipem, zatancujte si pravý keltský tanec, dejte si pivo Guiness nebo pravou whiskey v Temple Bar. Přes den se určitě podívejte do proslulé Trinity College a po setmění stojí za to procházka přes romanticky osvětlený Happeny Bridge. 

A rozhodně se zajeďte podívat k místnímu majáku na pobřeží v příjemném městečku Howth vzdáleném jen 30 minut vlakem. Pohodové Irsko Vás zaručeně nadchne a nebudete chtít zpět!