Junior kempy na škole DID Deutsch-Institu patří přes léto k vlajkovým programům a  děti tak můžou propojit studium německého jazyka v celé škále dalších mezinárodních studentů o příjemné odpolední programy a víkendové výlety po pokolí. Škola vznikla již v roce 1970 a jejich přístup je tak vysoce profesionální.  Berlín je ideální místo, kam vyrazit za studiem němčiny. Děti si užijí spoustu aktivit a zážitků, zlepší si svoje jazykové dovednosti a poznají toto úžasné město!

Název školy: DID - Kurz pro Juniory

Nejnižší věk studenta: 14

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45 min

GE levels: A1 - C1

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 24.72 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Richterová, e-mail: brno@alfa-agency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ1 týden
2 týdny
3 týdny
4 týdny
Letní juniorský pobyt (14 - 17 let)
20 lekcí/týden, ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí
950 EUR
23 484 Kč
1 700 EUR
42 024 Kč
2 550 EUR
63 036 Kč
3 400 EUR
84 048 Kč

Ceny zahrnují: 20 lekcí němčiny týdně, studijní materiály, rozřazovací test, certifikát o zakončení kurzu, ubytování v hostitelské rodině, plnou penzi, aktivity (4x týdně, 1x celodenní exkurze o víkendu), místní kartička na městskou hromadnou dopravu.

Cena nezahrnuje: dopravu, kapesné, pojištění, vyzvednutí na letišti.

Kurzy probíhají přes léto (červenec a srpen). Konkrétní termíny na vyžádání. 

Kurz spojený s ubytováním v rezidenci je ideální volbou pro ty, kteří chtějí strávit co nejvíce času se svými kamarády a spolužáky. V tomto kompletním balíčku se můžete těšit na odpoledne plné sportovních a kulturních aktivit. Po celou dobu je přítomen místní koordinátor, který má přehled o dětech, dohlíží na ně a zároveň je jim oporou naprosto ve všem. Důležité pro něj vždy je, aby se student cítil jako doma a mohl si tak kromě studia jazyka užít i volné chvíle v cizí zemi. Zároveň tak samozřejmě načerpá spoustu nových místních zvyků a seznámí se mimo to i s kulturou svých mezinárodních spolužáků. Berlín je úžasné město, které všechny láká svojí historií. Toto krásné místo se spoustou památek je opravdu nezapomenutelné.

Proč vyrazit na školu DID do Berlína?

Spousta různých programů, aktivit a zážitků. Taková je škola DID v Berlíně. Budete mít možnost navázat nové a většinu trvalé kontakty s novými kamarády z celého světa, díky ubytování v rezidenci s ostatními studenty. Čekají na vás různé odpolední aktivity, sport a společenské výlety. Je zde nespočet možností, jak se zdokonalit v německém jazyce v několika úrovních.

Neexistuje lepší místo, kde se učit němčinu, než právě v Berlíně. Je to velká světová metropole, takže zde budete mít šanci poznat lidi z celého světa. Z rezidence, kde budete ubytovaní se do centra hlavního dění dostanete pohodlně pěšky maximálně za 15 minut. Pokud budete chtít cestovat po Berlíně - není to žádný problém, přímo vedle rezidence máte vlakové nádraží a budete se moci dostat naprosto kamkoliv.

Program kurzu si můžete prohlédnout zde 

 

 

alfa_agency_did_berlin

Jana Richterová

Jana Richterová
specialista na tento program

+420 777 778 990