Brockenhurst College je velmi prestižní britská střední škola, která se pyšní bezkonkureční polohou v srdci nadhérného New Forest National Park v hrabství Hampshire. Škola má více jak stoletou historii a nabízí mnoho A Level kurzů a kurzů vyššího vzdělání. Na škole studuje okolo 3 000 studentů, z čehož je 5 % mezinárodních. Brockenhurst College je tak ideální volbou, pokud chcete zažít pravou atmosféru britské college. Studenti se také každoročně dostávají na nejlepší světové univerzity.

 

PODMÍNKY PROGRAMU
Věk studenta 16 –18 let
Znalost angličtiny komunikativní znalost
Délka a termíny programu Term 1: září-prosinec Term 2: leden-březen Term 3: duben-červenec
Uzávěrka přihlášek minimálně 3 měsíce před plánovaným odletem
Školní rok září–červenec

Zodpovědná osoba: Ales Barta, e-mail: ales.barta@alfa-agency.cz, telefon: +420 777 778 990Brockenhurst College je velmi prestižní britská střední škola, která se pyšní bezkonkureční polohou v srdci nádherného New Forest National Park v hrabství Hampshire. Škola má více jak stoletou historii a nabízí mnoho A Level kurzů a kurzů vyššího vzdělání. Na škole studuje okolo 3 000 studentů, z čehož je 5 % mezinárodních. Brockenhurst College je tak ideální volbou, pokud chcete zažít pravou atmosféru britské college. Studenti se také každoročně dostávají na nejlepší světové univerzity. Škola Vám navíc zajistí pro pohodlnou dopravu lístek na veřejnou dopravu po celou dobu studia (kromě prvního informačního týdne), studenti většinou jezdí do školy od hostitelské rodiny místním autobusem nebo vlakem. 

Nabídka vyučovacích předmětů

Brockenhurst College nabízí kromě klasických akademických předmětů i celou řadu odborných předmětů, ze kterých si mohou studenti vybírat dle jejich zájmů či budoucího kariérního zaměření. Volitelných předmětů nabízí škola více jak 50, jedná se např. o účetnictví, archeologii, business, počítačové vědy, ekonomiku, geologii, filmová studia, media studies, filozofii či technologii textilu. Z této široké nabídky si tak rozhodně vybere každý. Student si zvolí 3 akademické předměty + 2 volitelné předměty (tzv. enrichment classes), a podle odstudovaných let angličtinu a matematiku. Zaměstnanci školy jsou studentům neustále k dispozici a snaží se sestavit studijní plán ušitý přímo na míru, tak aby byl akademický přínos pro studenta co největší. Od prvního dne má student přiděleného tutora, který studenta podporuje a sleduje jeho akademický progress. Každé dva týdny absolvují studenti tutorials s mezinárodními koordinátory. Rodiče také mají k dispozici portál, na kterém mohou najít informace o výsledcích svých dětí a mohou se školou přímo komunikovat. Taktéž je jim k dispozici slovensky hovořící koordinátor, který je součástí mezinárodního týmu školy.

Umístění a vybavení školy

Umístění v srdci New Forest National Park nabízí jak živá města tak i nádherný britský venkov s volně se pohybujícími koňmi a osly. Brockenhurst College se nachází v 36-akrovém areálu, který zaručuje přátelské a především bezpečné prostředí. Kampus má veškeré moderní vybavení - od sportovního centra, technologického centra až po Hard Brock Café.

Ubytování

Mezinárodní studenti jsou umisťování do hostitelských rodin, kde mají jedinečnou příležitost zažít britskou atmosféru. Všechny rodiny jsou pečlivě vybírány a pravidelně kontrolovány, tak aby splňovaly vysoké britské standardy. Studenti mají vždy jednolůžkové pokoje, polopenzi (plnou penzi o víkendech), internetové připojení a stávají se plnohodnotnými členy rodiny. 

Naše hodnocení

Brockenhurst College může Alfa Agency jednoznačně doporučit. Se školou udržujeme dlouhodobě přátelské vztahy. O studenty je výborně postaráno, mají k dispozici velmi moderní areál školy, je kladen velký důraz na výběr hostitelských rodin. Třešničkou na dortu je poloha v nádherném prostředí, kde je možné navštívit řadu měst ale i podniknout výlety do přírody.

 

Kontaktujte nás pro konkrétní cenovou nabídku. 

Jiné školy ve stejné destinaci

Státní střední školy - Velká Británie

Státní střední školy - Velká Británie

Cena za rok od: 15 150 GBP/

Cena za semestr od: 8 300 GBP

Detail školy

Soukromé střední školy - Velká Británie

Soukromé střední školy - Velká Británie

Cena za rok od: 45 000 GBP/

Cena za semestr od: 25 000 GBP

Detail školy

Poslední navštívené školy

Brockenhurst College

Brockenhurst College

Cena za rok od: 18 650 GBP/

Cena za semestr od: 12 350 GBP

Detail školy

Ales Barta

Ales Barta
specialista na tento program

+420 777 778 990