Seznam nabízených středních škol podle země

Program J1 Exchange

Program je určený pro studenty od 15 do 18 a půl let, kteří se rozhodnou poznat život v USA prostřednictvím studia na střední škole. Studenti jsou ubytovaní v dobrovolnických hostitelských rodinách po celém území USA. 

Cena za rok od: 5890 USD

Přejít na podrobné informace o Program J1 ExchangeStátní a soukromé střední školy - program F1

Kromě programu J1 vám můžeme nabídnout také placenou variantu středoškolských pobytů, a sice program F1. V rámci tohoto programu můžete studovat na konkrétní státní nebo soukromé střední škole. Ubytování lze volit v hostitelské rodině nebo na školním internátě.

Přejít na podrobné informace o Státní a soukromé střední školy - program F1Studium umění v Los Angeles

Naše partnerská organizace v Los Angeles nabízí skvělou možnost studia střední školy v prosluněném L.A. Hlavní cílová skupina jsou studenti s uměleckým nadáním (tanec, zpěv, hudba, herectví, výtvarné umění, film..), kteří se chtějí těmto oborům věnovat.

 

 

 

Cena za rok od: 29 490 USD/Cena za semestr od: 17 490 USD

Přejít na podrobné informace o Studium umění v Los AngelesF1 - Soukromé internátní školy

Internátní školy neboli Boarding Schools jsou velmi oblíbenou variantou studentů, kteří chtějí strávit svůj středoškolský pobyt mezi ostatními studenty a bydlet přímo v kampusu školy. Mezinárodním studentům je umožněno semestrální, roční či víceleté studium i s možností zakončení maturitou. Tyto školy mají vždy velmi vysokou úroveň vzdělání a většina absolventů pak pokračuje na prestižních amerických univerzitách. 

Cena za rok od: 28 790 USD/Cena za semestr od: 15 590 USD

Přejít na podrobné informace o F1 - Soukromé internátní školy