Jako všechny novozélandské školy, tak i Mount Maunganui College klade velký důraz na kvalitu vzdělání.  Škola se navíc nachází v nádherném, klidném a bezpečném prostředí v blízkosti oceánu. Tato poloha proto vybízí k vyzkoušení neobvyklých aktivit jako je surfing, plachtění, kite-surfing nebo potápění.Samozřejmostí je pestrá škála předmětů a volnočasových aktivit, ze kterých si mohou studenti vybírat.

PODMÍNKY PROGRAMU
Věk studenta 14 –18 let
Znalost angličtiny komunikativní znalost
Délka a termíny programu Term 1: 1.2. – 13.4. Term 2: 1.5. – 7. 7. Term 3: 24. 7. – 29. 9. Term 4: 16. 10. – 7. 12.
Uzávěrka přihlášek minimálně 3 měsíce před plánovaným odletem
Školní rok únor–prosinecJako všechny novozélandské školy, tak i Mount Maunganui College klade velký důraz na kvalitu vzdělání. Škola se navíc nachází v nádherném, klidném a bezpečném prostředí v blízkosti oceánu. Tato poloha proto vybízí k vyzkoušení neobvyklých aktivit jako je surfing, plachtění, kite-surfing nebo potápění. Samozřejmostí je pestrá škála předmětů a volnočasových aktivit, ze kterých si mohou studenti vybírat.

 

 

Nabídka vyučovacích předmětů

Studenti si mohou vybírat z široké nabídky předmětů, tak aby byl jejich zážitek a přínos ze zahraničního pobytu co největší. Základem většinou bývá angličtina, matematika a v závislosti na ročníku další volitelné předměty. Mohou si vybírat jak klasické předměty jako biologie, historie, chemie, fyzika ale i pro nás více neobvyklé jako počítačová grafika, účetnictví, digitální film, food technology, tanec, drama či kresba.

Samozřejmostí je pestrá nabídka sportovních aktivit, ze kterých si každý vybere něco zajímavého. Naleznete zde např. atletiku, badminton, cricket, cyklistiku, ale i rugby, squash nebo vodní pólo.

Mezinárodní studenti

Mezinárodní studenti jsou zapisovány do ročníků 9 až 13. Na škole celkem studuje 1 350 studentů a z toho je zhruba 60 mezinárodních. Škola vždy dbá na to, aby byl národnostní mix vyrovnaný a žádné národnosti extrémně nepřevládaly. 

Znalost angličtiny

Studenti by měli ovládat angličtinu na komunikativní úrovni, aby byli schopni studovat v cizím jazyce. Z našich zkušeností se ovšem na místě studenti vždy tzv. "rozmluví" a nemají žádný problém. Před začátkem školního roku je možné zlepšit jazykové schopnosti na jazykové škole, kterou vám rádi na přání pomůžeme vybrat.

Naše hodnocení

Vysoká kvalita vzdělání je u Mount Maunganui College samozřejmostí. Škola se odlišuje svojí velmi atraktivní přímořskou polohou, která je ideální k tomu, aby studenti vyzkoušeli aktivity, které nejsou v České republice tak obvyklé. 

Kontaktujte nás pro konkrétní cenovou nabídku. 

Dobry den, tak jsem tu uz skoro mesic a nemohlo by to byt lepsi (tedy mohlo, kdybych neměla sadru). Rodina je skvela, pratelska a citim se tu opravdu dobre. Skola je hodne jina nez v Cesku, ale to se dalo ocekavat. Libi se mi v ni, ucitele jsou pratelsti - lide celkove maji uplne jiny pristup, nez v Evrope. Uceni je jednoduche, zvolila jsem si 6 predmetu. Po 14 dnech jsem dva menila, hudebku a matematiku, kvuli naplni a obtížnosti, ale nemeli problem se zmenou a vysli vstric, takze ted uz jsem spokojena se vsemi. Krome anglictiny, ta nebyla volitelna, je jen pro internationals a je moc jednoducha. Snad se to postupne zlepsi, ale zatim se v ni naucim nejmene anglicky ze vsech predmetu. Je tu tedy uplne jiny system uceni, ale je to zajimave, i kdyz se v tom jeste uplne nevyznam. I co se tyce nabidky sportu a celkovemu motivovani studentu k zapojovani se do aktivit. Lide ve skole, kteří maji na starosti mezinarodni studenty, jsou vsichni mili a nemaji problem poradit. Skola pro nas ma pripravene vylety a poskytla nam nabidky na Jizni ostrov a kdyz jsem se bavila se studenty z jinych skol, tak tento program je opravdu dobry. A jako bonus je to tady vazne krasne, mam to 2 min. na plaz a rodina se me snazi brat na vylety, abych toho videla co nejvic. Tak ted uz jen aby mi konecne sundali sadru, abych mohla surfovat a delat vsechny ty fun things (chtela bych se napr. prihlasit na rugby) a bude to perfektni! Mejte se hezky!

Viktorka, Mt. Maunganui College