Maximo Nivel je rodinnou organizací založenou v roce 2003 Giovannou Nakamine (Peru) a jejím maželem Kenem Jonesem (USA). Rodina vlastní a spolu se svým teamem provozuje čtyři nádherné školy ve třech nejpůvabnějších zemích Latinské Ameriky: v Costa Rice, Guatemale a Peru.

Maximo Nivel je leader v oblasti mezinárodního vzdělávání, studia v zahraničí, cestování a zahraničních pracovních programů. 

Název školy: Máximo Nivel

Nejnižší věk studenta: 13

Maximum studentů ve třídě: 6

Průměrně studentů ve třídě: 0

Délka lekce: 60 min.

Měna: USD

Aktuální kurz 1 USD = 24,04 KčInstitut Maxima Nivel se nachází v San Pedro - univerzitní čtvrti San Jose. Tato čtvrť nabízí skvělou studentskou atmosféru a je obklopena restauracemi, tělocvičnami a nákupními středisky, stejně jako skvělý noční život s živou hudbou a tancem. Institut je jen 10 minut jízdy autobusem od centra San Jose, který nabízí veškeré vybavení velkého hlavního města, včetně muzeí, parků, trhů, plaz a divadel, stejně jako spousta nakupování.

Ústav má velmi pěkné vnitřní a venkovní studijní prostory a slouží jako místo setkání pro naše mezinárodní klienty, kteří studují španělsky i místní studenti angličtiny. Je to skvělá domácí základna, jak poznat ostatní lidi, naplánovat aktivity a cvičit jazykové dovednosti. S 15 učebnami, počítačovou laboratoří a barem na otevřeném vzduchu můžete získat vzdělání, které hledáte, se zařízením pro zajištění vašeho pohodlí. 

Pro cenovou nabídku nás kontaktujte.