Seznam nabízených jazykových kurzů podle města

Inlingua, Sliema

Inligu School of Languages se nachází ve městě Sliema, obchodním a rezidenčním městečku. Škola je velmi moderně vybavená stejně jako její rezidence. Inlingua se může pochlubit svým osobitým způsobem výuky, individuálním přístupem a rozmanitou nabídkou kurzů a ubytování pro mládež, dospělé a rodiny s dětmi. 

Přejít na podrobné informace o InlinguaLaL language centres, Sliema

Síť škol LAL má mnoholetou působnost hned v několika zemích a disponuje řadou certifikátů, které dokazují vysokou kvalitu výuky. Budova školy se nachází přímo v centru městské částli Sliemy, je klimatizovaná a velmi moderně zařízená. V docházkové vzdálenosti se nachází krásná promenáda a studenty velmi oblíbená  pláž. Do krásné historické Vallety je to pouhých 20 min autobusem. Malta je velmi oblíbená mezi studenty pro příjemné prostředí a kvalití výuku.

Přejít na podrobné informace o LaL language centresInlingua - kurz pro juniory, Sliema

Inlingua Mlata je škola s více než 35letou tradicí a zkušeností. Nalézá se v zátoce v městečku Sliema na ostrově Malta. Nabízí jazykové kurzy jak pro teenagery tak zvlášť pro mladší děti. Jazykový kurz pro mladé studenty má za cíl vybudovat základní porozumění jazyka a schopnost nejběžnější komunikace.

Přejít na podrobné informace o Inlingua - kurz pro juniory