Škola Malaca Instituto je vysoce profesionální zejména díky své dlouholeté tradici a svým vlastním výukovým metodám je jeji přístup zcela individuální. Málaga je menší městečko v Andalusii v přímořské oblasti a zaručuje hlavně v létě krásné slunné počasí. Školu najdete na kopci s nádherným výhledem na okolí a s úžasným zázemím včetně bazénu. Naši nejmenší studenti se můžou těšit na profesionální výuku i s odpoledními aktivitami a velkou výhodou je ubytování přímo v rezidenci školy, která je součástí stejné budovy. 

Název školy: Malaca Instituto - Kurz pro juniory

Nejnižší věk studenta: 15

Maximum studentů ve třídě: 10

Průměrně studentů ve třídě: 8

GE levels: 4

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 24.72 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Priebojová, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ2 týdny4 týdny
Letní juniorský pobyt (15 - 20 let)
15 lekcí/týden, ubytování v hostitelské rodině, plná penze, aktivity
1 219 EUR
30 134 Kč
2 403 EUR
59 402 Kč
Letní juniorský pobyt (16 - 20 let)
15 lekcí/týden, ubytování rezidenci, plná penze, aktivity
1 437 EUR
35 523 Kč
2 829 EUR
69 933 Kč

Jazykové kurzy probíhají od června do srpna v délce 2, 4 a 6 týdnů. Pro více informací a konkrétní data nás kontaktujte. 

Pokud hledáte větší školu ve Málaze, která má na jednom místě opravdu všechno, Malaca Instituto je to pravou volbou. Výuka i ubytování jsou v jedné budově, není potřeba niikde přecházet. Pro volný čas máte spoustu věcí na výběr - místní bazén, posilovnu nebo taneční sál! Škola se nachází v kopci s nádherným výhledem na blízkou horu. A pokud byste chtěli vzít i rodiče, ubytování v hotelovém stylu vám zajistí úžasnou letní dovolenou. 

Jak výuka probíhá?

Pokud školu navštívíte v jarních měsících, výuak bude dopoledne, aktivity odpoledne. V letních měsích je to pak přesně naopak. Máte možnost zvolit si 20 lekcí týdně ve skupině nebo k tomu přidat ještě individuální výuku 4 soukromé lekce s lektorem, kde se zaměříte na zdokonalení se v těch problematických věcí. 

Co vás čeká ve volném čase? 

Můžete se těšit na poznávání Málagy, jejího úchvatného centra včetně atraktivního přístavu nebo výšlap na hradní zříceninu Gibralfaro s fascinujícím výhledem na celé město. O víkendu si pak můžete zajistit i celodenní výlety navíc podle svého gusta, určitě stojí za to podívat se do blízké Sevilly nebo zajet do Granady. Ze sportu se těšte na plážový volejbal nebo taneční lekce flamenca. Spoustu času můžete také strávit v bazénu a vodním dováděním přímo v areálu. O zábavu nebude nouze! 

Jana Priebojová

Jana Priebojová
specialista na tento program

+420 777 778 990