Hledáte kurz v kouzelném velkoměstě, přitom ale výuku v menších skupinkách do 10 studentů? Zdokonalte svou angličtinu ve skotském Edinburghu a rodinné škole CES! Objevte druhé nejnavštěvovanější město Británie a nechte se unést úchvatnou skotskou historií i přírodou v blízkosti pobřeží! 

Název školy: CES - Kurz pro Juniory

Nejnižší věk studenta: 12

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45 min.

Měna: GBP

Aktuální kurz 1 GBP = 29.87 Kč


KURZ2 TÝDNY
3 TÝDNY
Junioři - individuální, letní sezóna, obecná angličtina (20 lekcí/týd.)
(20 lekcí/týden, hostitelská rodina, plná penze)
968 GBP
28 914 Kč
1 440 GBP
43 013 Kč

Ceny zahrnují: 20 lekcí AJ týdně, studijní materiály, rozřazovací test, certifikát o zakončení kurzu, ubytování v hostitelské rodině, plnou penzi, aktivity a exkurze, letištní transfery (Edinburgh).

Ostatní možné poplatky: veganská a vegetariánská strava.

Nástupní termíny:  jazykové kurzy začínají každé pondělí.

Letní sezóna: 25.6. - 29.7.2017

Škola

Edinburgh, hlavním městem Skotska, nabízí neobvyklou kombinaci starověku a moderny. Obdivovat zde můžete krásy středověkého Starého města či elegantního Nového Města s pohádkovými zahradami. Edinburgh je skvělé studentské místo pro všechny věkové kategorie s nespočtem možností pro kulturní vyžití. Škola CES je umístěna v samotném centru města, kousek od Princes Street, jen pár minut od chůze od obchodů, restaurací a kulturních památek. 

Ubytování 

Získejte ze skotského prostředí co nejvíce díky ubytování v hostitelských rodinách. Budete vtaženi do jejich přátelské a vřelé kultury při společných snídaních a večeřích, o víkendu vám rádi ukážou malebná místa, o jakých se vám doposud ani nesnilo. Většina rodin je v blízkosti do 20 minut cesty od školy a svůj pokoj budete sdílet s dalším mezinárodním studentem. Kdo by odolal letnímu pobytu v multikulturním prostředí? Hurá objevovat Skotsko! 

Aktivity

Sportovní vyžití (v blízkosti hřiště na fotbal), skotský tanec Ceilidh, filmové večery, diskotéka, fotografické odpoledne, bowling, barbecue večer.

Exkurze

Edinburgh, Glasgow, muzea a galerie, výlet na nejvyšší horu Arthur‘s Seat, celodenní exkurze do města St. Andrews, pláž Portobello.

Více info zde