Seznam nabízených jazykových kurzů podle města

Kaplan International English, Auckland

Síť škol Kaplan International Colleges funguje již více jak pětatřicet let. Nabízí kvalitní studium v mnoha anglicky mluvících destinacích, včetně jedné z nejkrásnějších zemí světa – Novém Zélandu. S Kaplanem zde můžete studovat na Severním ostrově ve městě Aukland. Toto centrum je akreditováné vládou a je členem English New Zealand. Budova školy se nachází v elegantní historické budově mezi dvěma krásnými přístavy, Waitemata a Manukau na hranicích malebného veřejného parku. 

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishNZLC, Auckland

New Zealand Language Centres byla založena již v roce 1984, je  akreditace novozélandskou vládou a spadá do kategorie 1, což umožňuje studentům při jazykovém kurzu delším než 12 týdnů pracovat až 20 hodin týdně. Budova školy se nachází v modernizovaném komplexu v centru města, nedaleko nákupní čtvrti Queen Street a pár minut od malebného nábřeží. Díky výborné dopravní dostupnosti se dostanete do všech koutů fascinujícho Aucklandu.

Přejít na podrobné informace o NZLCSAE Institute, Auckland

SAE Institute je mezinárodní síť odborných škol, která ve 28 zemích již od  roku 1976 poskytuje špičkové vzdělání v moderních a tvůrčích oborech z oblasti animation, audio, design, film, games a web & mobile. SAE je synonymem pro pro kreativitu a uměleckou nezávistost v nových technologiích a médiích. V diploma a bachelor kurzech připravuje absolventy pro moderní průmysl a přibližuje je tak ke splnění jejich profesních snů. Kampus Auckland nabízí další špičkové vzdělávací středisko a nachází se kousek o centra.

Přejít na podrobné informace o SAE InstituteCCEL College of English, Auckland

Základním motem školy je kvalitní vzdělávání + inspirace.
CCEL je jednou z předních anglických jazykových škol na Novém Zélandu s kampusy ve dvou nejvýznamnějších místech na Novém Zélandu: Aucklandu a Christchurch. Škola nabízí řada kurzů, z nichž si můžete vybrat ten pravý. Tisíce studentů z celého světa studují na škole CCEL od roku 1991.

Přejít na podrobné informace o CCEL College of EnglishKIWI English Academy, Auckland

Vítejte na anglické akademii Kiwi English, specializované jazykové škole, která byla založena v roce 1991 nabízí kvalitní výuku angličtiny jak mladým, tak dospělým. Již více než 25 let pomáhá Kiwi tisícům studentů z celého světa dosáhnout cílů anglického jazyka. Zveme vás, abyste se připojili k naší mezinárodní rodině a studovali angličtinu v srdci Newmarketu v Aucklandu.

Přejít na podrobné informace o KIWI English Academy