Jazyková škola International House Cape Town je součástí celosvětové sítě jazykových škol, které se nacházejí ve více než 50 zemích světa. To zaručuje tu nejvyšší kvalitu vzdělávání a nejmodernější přístupy k výuce jazyka. Kapské město je označováno jako jedno z nejvíce multikulturních na světě a řadí se mezi nejoblíbenější destinace celé Afriky. Nádherná příroda, dobré klima a nekonečné pláže? - To vše nabízí Kapské město!

Název školy: International House

Národnostní složení: Afrika 24%, západní Evropa 16%, východní Evropa 5%, Asie 5%, Jižní Amerika 24%, Blízký Východ 26%

Nejnižší věk studenta: 16

Maximum studentů ve třídě: 12

Průměrně studentů ve třídě: 10

Délka lekce: 50

Měna: ZAR

Aktuální kurz 1 ZAR = 1,33 KčSíť jazykových škol International House (IH) se může pyšnit dlouholetou historií, kdy byla založena již v roce 1953 s cílem poskytovat vzdělávání inovativní formou. Proaktivní a velmi moderní přístup k výuce škole zůstal, a proto se při hodinách rozhodně nebudete nudit!

Kapské město bývá často označováno za neoficiální hlavní město celé Jihoafrické republiky. Jedná se o pulzující a multikulturní metropoli, kterou si každý musí jednoduše zamilovat. Ať už si budete užívat nekonečné pláže, výhled na majestátní Table Mountain nebo podniknete výstup na Lion´s Head, vždy budete unešeni nádherou tohoto jihoafrického města.

Nabídka kurzů

Velkou výhodou IH Cape Town je široká nabídka různých variant kurzů, kdy nabídka rozhodně nekončí u standardní angličtiny. Pro rychlejší pokrok v jazyce určitě doporučujeme intenzivní kurz, kdy je možné zařídit i individuální hodiny. 

Potřebujete si zlepšit vaši obchodní angličtinu, a zvýšit tak šance u vašeho dalšího pohovoru? International House je tou správnou volbou! Můžete si vybrat hodiny s důrazem na Business English, kde si zlepšíte znalosti v rámci obchodní korespondence, telefonování, vedení meetingů, prezentací a negociací.

Zajímavou variantu a velké oživení ve výuce představuje spojení angličtiny s výukou surfování nebo s návštěvou safari v Kruger Park.

Pokud si potřebujete zlepšit vaši odbornou angličtinu, tak IH Cape Town nabízí jedinečnou English for specific purposes. Ať už pracujete v administrativě, energetice, zdravotnictví nebo v letectví, tak právě Kapské město je tou správnou destinací!

Ubytování

Jako ve většině destinací, tak i v Kapském městě si můžete vybrat ze dvou základních typů ubytování - hostitelská rodina či rezidence. 

Hostitelská rodina je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zažít opravdovou tvář Jihoafrické republiky. Studenti si mohou vybrat jedno- nebo dvoulůžkové pokoje. International House vždy dbá na to, aby na základě informací o studentovi vybrali co nejvhodnější rodinu.

Kdo chce být maximálně nezávislý, tak můžeme jednoznačně doporučit rezidenci. IH Cape Town vlastní několik rezidencí ať už Economy nebo Superior, přičemž všechny jsou v docházkové vzdálenosti od školy.

Dobrovolnictví

Ne všichni mají takové štěstí žít vyspělý život jako my v Evropě. Pokud se chcete zlepšit v angličtině, ale zároveň udělat něco prospěšného pro společnost a prostředí kolem nás, tak právě pro vás jsou ideální dobrovolnické programy od International House. Tyto programy trvají minimálně dva týdny a můžete si vybrat z mnoha programů buď přímo v Kapském městě nebo v jiných částech Jihoafrické republiky.