Jazyková škola EC English situovaná v okouzlujícím turistickém resortu v části St. Julian´s v blízké vzdálenosti od místního zálivu. Tradice školy se rozběhla již v roce 1991 a je ideální volbou pro dospělé studenty, kteří chtějí svou výuku maximálně zacílit na praktické využití jazyka či se zdokonalit v Business English. Zároveň si můžete maximálně užít veškeré zábavy díky lokalitě kousek od centra dění denního i nočního života na Maltě! K odpočinku či studiu určitě využijte luxusní terasu přímo na vrcholu výškové budovy s nádherným výhledem po okolí.

Název školy: EC English

Národnostní složení: Rusko, Libye, Francie, Turecko, Japonsko, Itálie, Švýcarsko, Brázilie, Kolumbie

Nejnižší věk studenta: 16

Maximum studentů ve třídě: 12

Průměrně studentů ve třídě: 10

Délka lekce: 45 min.

GE levels: A1 - C1

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 26,10 Kč


KURZ2 týdny4 týdny
Obecná angličtina
(20 lekcí/týden), ubytování v rezidenci, bez stravy, cena od
1 275 EUR
32 831 Kč
2 465 EUR
63 474 Kč

Ceny zahrnují: daný jazykový kurz, ubytování. 

Další typy kurzů a druhy ubytování na vyžádání v kanceláři. 

 

Ostrov Malta je úžasným místem ve spojení studia angličtiny a odpočinku, navíc s moderní a profesionální školou EC English je studium příjemnou zábavou se zaručeným výsledkem! 

Škola se nachází v části St. Julian´s, odkud je to kousek jak na pláž, tak do centra dění. Příjemným zpestřením v době studia bude jistě střešní terasa, kde si můžete odpočinout na příjemné pohovce a přitom se kochat úžasným výhledem na okolní krásy Malty! 

V rámci studia můžete ve škole využít širokou nabídku kurzů, pokud chcete spíše zdokonalit každodenní používání jazyka, doporučujeme klasickou výuku obecné nebo intenzivní angličtiny. 

Nebaví vás celý den sedět ve třídě a chcete si studium oživit výukou v ulicích, na pláži či v parku? Zvolte si kurz English in the city a užijte si tak maximální komfort studia na čerstvém vzduchu a vychutnejte si úžasné maltské prostředí již během výuky!

Pokud plánujete absolvovat zkoušku Cambridge či IELTS, tato škola vás na ni perfektně připraví! Samozřejmostí je také možnost absolvovat zkoušku přímo zde.