Seznam nabízených jazykových kurzů podle města

Good Hope Studies, Kapské město

Obě pobočky Good Hope Studies jsou v atraktivních lokalitách Kapského města. Jednu naleznete v bezpečné rezidenční čtvrti Newlands, druhou pak více v centru. Obě budovy jsou moderně vybaveny, osloví vás velmi přátelskou atmosférou, malými studijními skupinkami a zajímavými stmelovacími aktivitami pro studenty. Jihoafrická republika patří k nejvyspělejším státům Afriky a nabízí mix moderního města, exotické přírody a kultury.

Přejít na podrobné informace o Good Hope StudiesLaL language centres, Kapské město

Síť škol LAL má mnoholetou působnost hned v několika zemích a disponuje řadou certifikátů, které dokazují vysokou kvalitu. Budova školy v pobočce Kapského města je v srdci Sea Point, které se nachází mezi horou Signal Hill a oceánem. Škola je moderní a disponuje výborným vybavením, barem a bazénem. K oceánu je to pěší procházkou pouhých 600 m, můžete se také zúčastnit napříkat safari výuky nebo výletu, které škola hojně pořádá. Vyrazte studovat a procvičovat angličtinu do exotické Afriky!

Přejít na podrobné informace o LaL language centresInternational House, Kapské město

Jazyková škola International House Cape Town je součástí celosvětové sítě jazykových škol, které se nacházejí ve více než 50 zemích světa. To zaručuje tu nejvyšší kvalitu vzdělávání a nejmodernější přístupy k výuce jazyka. Kapské město je označováno jako jedno z nejvíce multikulturních na světě a řadí se mezi nejoblíbenější destinace celé Afriky. Nádherná příroda, dobré klima a nekonečné pláže? - To vše nabízí Kapské město!

Přejít na podrobné informace o International House