Menší rodinná škola Debla je perfektním místem, kde Vás s nadšením uvítá majitelka Kirsten a o veškerý chod pobytu se postará její syn Miguel. Budova školy se nachází na menším kopečku s parádními balkony v každém patře, kde často probíhá také výuka. A u toho se můžete kochat nádherným výhledem na moře. V odpoledních hodinách je o zábavu postaráno na terásce či zahrádce školy a velkou zkušeností bude ubytování v rodinách vzdálených v dostupné vzdálenosti od školy. 

Název školy: Debla Málaga - Kurz pro juniory

Nejnižší věk studenta: 15

Maximum studentů ve třídě: 10

Průměrně studentů ve třídě: 8

Délka lekce: 50

GE levels: záčatečníci až pokročilí

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 24.72 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Priebojová, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ1 týden2 týdny
Letní juniorský pobyt (14 - 17 let)
20 lekcí/týden, ubytování v hostitelské rodině, plná penze, aktivity
647 EUR
15 994 Kč
1 281 EUR
31 666 Kč

Jazykové kurzy pro juniory probíhají v červenci v délce jednoho nebo dvou týdnů. Pro konkrétní termíny a více detailů nás kontaktujte. 

Pokud studujete španělštinu a chcete se zdokonalit v tom nejpřátelštějším a zároveň v rodinném prostředí, Debla vám tuto představu splní. Menší městečko Málaga v Andalusii vás uchvátí nádhernou písečnou pláží, obřím vyhlídkovým kolem typu London Eye a překrásné výhledy z kopce Gibralfaro na celé centrum města včetně antického Teatro romano. 

Co Vás vše čeká během pobytu v Deble?

Dopoledne strávíte kurzem jazyka, každý den 4 hodiny, kdy se budete věnovat všem jazykovým aspektům - gramatice, konverzaci, čtení i poslechu. Kromě běžné výuky v učebnách vás čeká občasná hodina na pohodlných balkonech školy s nádherným výhledem na moře. Po obědě je připraven bohatý volnočasový program sestavený ze sportovních, společenských i kulturních akcí. Mezi nejobíbenější patří kurzy flamenca na školní terásce, odpolední barbecue na zahrádce, vyzkoušíte si oblíbený Paddle sport a nebo si zahrajete oblíbené hry o hledání pokladu. Vše je maximálně interaktivní s cílem získat si sebevědomí hlavně v komunikaci a čekají vás také zábavné úkoly v ulicích úchvatné slunečné Málagy. O víkendech jsou připraveny celodenní výlety, můžete se těšit třeba na exkurzi do Sevilly, Granady nebo Córdoby.

Kde budete ubytováni?

Pravou španělskou kulturu a místní andaluský život vám osvětlí také vaše hostitelská rodina, pečlivě vybíraná sympatickým koordinátorem Miguelem, synem majitelky školy. Všechny rodiny bydlí v dostupné vzdálenosti od školy, maximálně 20 minut pěšky od školy. Díky rodině tak poznáte, jaké mají zvyky a seznámí vás každé ráno a večer s typickou španělskou stravou, kterou si zamilujete. Svůj pokoj budete sdílet s dalším mezinárodním studentem a samozřejmostí je Wifi. 

 

Jana Priebojová

Jana Priebojová
specialista na tento program

+420 777 778 990