Internátní školy neboli Boarding Schools jsou velmi oblíbenou variantou studentů, kteří chtějí strávit svůj středoškolský pobyt mezi ostatními studenty a bydlet přímo v kampusu školy. Mezinárodním studentům je umožněno semestrální, roční či víceleté studium i s možností zakončení maturitou. Tyto školy mají vždy velmi vysokou úroveň vzdělání a většina absolventů pak pokračuje na prestižních amerických univerzitách. 

PODMÍNKY PROGRAMU
Věk studenta 14–18 let (při nástupu na školu méně než 19 let)
Znalost angličtiny komunikativní pokročilá znalost AJ, interview, motivační esej
Délka a termíny programu semestr (cca 4 -5 měs.): srpen–prosinec/leden; leden–květen/červen školní rok (cca 9 -10 měs.): srpen–květen/červen
Uzávěrka přihlášek cca 4–5 měsíců před začátkem programu
Školní rok srpen–květen/červen

Zodpovědná osoba: Ales Barta, e-mail: ales.barta@alfa-agency.cz, telefon: +420 777 778 990Internátní školy neboli Boarding Schools jsou velmi oblíbenou variantou studentů, kteří chtějí strávit svůj středoškolský pobyt mezi ostatními studenty a bydlet přímo v kampusu školy. Mezinárodním studentům je umožněno semestrální, roční či víceleté studium i s možností zakončení maturitou. Tyto školy mají vždy velmi vysokou úroveň vzdělání a většina absolventů pak pokračuje na prestižních amerických univerzitách.

 

Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte. 

Tato internátní škola založena v roce 1926 se nachází ve státě Connecticut, v blízké dostupnosti k úchvatnému New Yorku a oslnivému Bostonu. Jedná se o menší rodinou školu o celkovém počtu cca 400 studentů, která má ke svým studentům zcela individuální   

a profesionální přístup. Škole je pro dívky i chlapce a nabízí ročníky 9 - 12. Mezinárodní studenti jsou ze 40 zemí světa. V rámci svého studia si můžete vybrat nejen vysoce akademické Honor a AP předměty, na výběr máte až 100 volitelných předmětů! Takto si každý student sestaví svůj studijní program sám a bude se věnovat jen tomu, co ho doopravdy baví a kam se hodlá ubírat ve své budoucnosti. Kromě toho je k dispozici 40 různých debatních klubů a volnočasových aktivit včetně možnosti zapojit se do jednoho ze 40 atletických týmů.

Ubytování školy je rozděleno do několika menších rezidencí, všechny velmi moderně vybaveny s veškerým zázemím, které studenti potřebují k životu. Studentům jsou k dipsozici domečky ve stylu typické americké vysokoškolské koleje, útulná vilka viktoriánského typu či velmi autentická podoba Bílého domu!

Škola nabízí možnosti pro studenty i co se týče sportů a oblasti umění. 

Pro bližší představu o studiu na škole se podívejte na následující VIDEA

Studium v Marianapolis

Sportovní život v Marianapolis

Studentský život v Marianapolis

 

Ceny na vyžádání v kanceláři.

Chcete zažít úplně jiný styl výuky v rámci tradičních boarding schools? Nabídka soukromých internátních škol je opravdu velmi široká. Záleží, zda se chcete akademicky profilovat určitým směrem nebo vás baví nějaký specifický sport.

V každém případě vám pomůžeme najít školu, která bude splňovat všechny vaše požadavky!

A jaké školy máme například v nabídce?

Umělecky orientované školy

 

Sportovně orientované školy

 

Neváhejte se na nás obrátit a společně začneme přeměňovat vaše sny ve skutečnost!

 

 

Jiné školy ve stejné destinaci

Program BridgeUSA (dříve J1 Exchange)

Program BridgeUSA (dříve J1 Exchange)

Cena za rok od: 8 000 USD/

Cena za semestr od: 8 000 USD

Detail školy

Státní střední školy - program F1

Státní střední školy - program F1

Cena za rok od: 17 380 USD/

Cena za semestr od: 14 700 USD

Detail školy

Studium umění v Los Angeles

Studium umění v Los Angeles

Cena za rok od: 29 490 USD/

Cena za semestr od: 17 490 USD

Detail školy

Poslední navštívené školy

F1 - Soukromé internátní školy

F1 - Soukromé internátní školy

Cena za rok od: 28 790 USD/

Cena za semestr od: 15 590 USD

Detail školy

Ales Barta

Ales Barta
specialista na tento program

+420 777 778 990