Internátní školy neboli Boarding Schools jsou velmi oblíbenou variantou studentů, kteří chtějí strávit svůj středoškolský pobyt mezi ostatními studenty a bydlet přímo v kampusu školy. Mezinárodním studentům je umožněno semestrální, roční či víceleté studium i s možností zakončení maturitou. Tyto školy mají vždy velmi vysokou úroveň vzdělání a většina absolventů pak pokračuje na prestižních amerických univerzitách. 

PODMÍNKY PROGRAMU
Věk studenta 14–18 let (při nástupu na školu méně než 19 let)
Znalost angličtiny komunikativní pokročilá znalost AJ, interview, motivační esej
Délka a termíny programu semestr (cca 4 -5 měs.): srpen–prosinec/leden; leden–květen/červen školní rok (cca 9 -10 měs.): srpen–květen/červen
Uzávěrka přihlášek cca 4–5 měsíců před začátkem programu
Školní rok srpen–květen/červen

Zodpovědná osoba: Jana Richterová, e-mail: jana.richterova@alfa-agency.cz, telefon: +420 774 493 222Internátní školy neboli Boarding Schools jsou velmi oblíbenou variantou studentů, kteří chtějí strávit svůj středoškolský pobyt mezi ostatními studenty a bydlet přímo v kampusu školy. Mezinárodním studentům je umožněno semestrální, roční či víceleté studium i s možností zakončení maturitou. Tyto školy mají vždy velmi vysokou úroveň vzdělání a většina absolventů pak pokračuje na prestižních amerických univerzitách.

Tato internátní škola založena v roce 1926 se nachází ve státě Connecticut, v blízké dostupnosti k úchvatnému New Yorku a oslnivýme Bostonu. Jedná se o menší rodinou školu o celkovém počtu cca 400 studentů, která má ke svým studentům zcela individuální   

a profesionální přístup. Na škole jsou jak dívky, tak chlapci a je možno studium absolvovat všechny 4 ročníky, od 9th Grade až do maturitního 12th Grade. V Marianapolis studuje na 40 různých národností, průměrná velikost třídy je pouhách 12 studentů! V rámci svého studia si můžete vybrat nejen vysoce akademické Honor a AP předměty, na výběr máte až ze 100 volitelných předmětů! Takto si každý student sestaví svůj studijní program sám a bude se věnovat jen tomu, co ho doopravdy baví a kam se hodlá ubírat ve své budoucnosti. Kromě toho je k dispozici 40 různých debatních klubů a volnočasových aktivit včetně možnosti zapojit se do jednoho ze 40 atletických týmů.

Ubytování školy je rozděleno do několika menších vilek, všechny velmi moderně vybaveny s veškerým zázemím, které studenti potřebují k životu. Studentům jsou k dipsozici domečky ve stylu typické americké vysokoškolské koleje, útulná vilka Viktoriánského typu či velmi autentická podoba Bílého domu!

A jakým sportům se můžete věnovat? Škola se pyšní exkluzivním plaveckým týmem, který sbírá ocenění na nejprestižnějších závodech v USA. A na své si přijdou také fotbalisti, basketbalisti či volejbalisti.

Kromě sportů se můžete rozvíjet také v oblasti umění, ať už se bude jednat o to múzické spojené s tancem a divadlem nebo výtvarné, jednoduše, každý si zde přijde na své!

Pro bližší představu o studiu na škole se podívejte na následující VIDEA

Studium v Marianapolis

Sportovní život v Marianapolis

Studentský život v Marianapolis

 

Ceny na vyžádání v kanceláři.

Naše partnerská škola na Hawaii je kvalitní soukromá škola, jejíž studenti se pravidelně dostávají na ty nejlepší americké univerzity. A kromě stimulujícího akademického prostředí nabízí studium a život v tropickém ráji! Snili jste bydlet 5 minut od pláže s výhledem na oceán a trávit přestávku na pláži? Pak je tato menší rodinná škola tou nejlepší volbou pro vaše studium se všemi nevšedními zážitky! Těště se na outdoor výuku v krásném areálu školy a spoustu vodních sportů, včetně surfování či pádlování. 

Pro naše studenty nabízí Maui Preparatory jedinečnou slevu na školném 16 750 USD za rok studia! Pojďte s námi studovat v ráji! Čeká vás ještě posledních pár volných míst pro studium ve školním roce 2017/18! Máte zájem zažít příští rok něco neopakovatelného? Tak přijďte do Alfy a my vám pomůžete dostat se na Hawaii! Maui Prep na vás čeká už teď a nebo od začátku druhého semestru na půlroční zkušenost!

   

 

 

Chcete zažít úplně jiný styl výuky v rámci tradičních boarding schools? Nabídka soukromých internátních škol je opravdu velmi široká. Záleží, zda se chcete akademicky profilovat určitým směrem nebo vás baví nějaký specifický sport.

V každém případě vám pomůžeme najít školu, která bude splňovat všechny vaše požadavky!

A jaké školy máme například v nabídce?

Umělecky orientované školy

 

Sportovně orientované školy

 

Neváhejte se na nás obrátit a společně začneme přeměňovat vaše sny ve skutečnost!

 

 

Jiné školy ve stejné destinaci

Program J1 Exchange

Program J1 Exchange

Cena za rok od: 7 310 USD/

Cena za semestr od: 6 810 USD

Detail školy

Státní střední školy - program F1

Státní střední školy - program F1

Cena za rok od: 17 380 USD/

Cena za semestr od: 14 700 USD

Detail školy

Studium umění v Los Angeles

Studium umění v Los Angeles

Cena za rok od: 29 490 USD/

Cena za semestr od: 17 490 USD

Detail školy

Poslední navštívené školy

F1 - Soukromé internátní školy

F1 - Soukromé internátní školy

Cena za rok od: 28 790 USD/

Cena za semestr od: 15 590 USD

Detail školy

Jana Richterová

Jana Richterová
specialista na tento program

+420 774 493 222