Academic summer je letní škola, která se soustředí na studium dětí a juniorů během letních měsíců. Nabízí kurzy pro děti již od 7 roků, avšak největší zastoupení na škole tvoří junioři ve věku od 13 do 18 roků. Studenti si mohou zdokonalit jazyk studiem pouze angličtiny pod zkratkou CLIL, nebo pro zdatnější a ambicióznější je možnost studovat kurzy s přípravou IELTS s možností zakončení zkouškou, nebo přípravu A-levels s možností volby předmětů. Předností Academic summer není pouze kvalita výuky, ale také možsnost volby destinace. Kromě Londýna si studenti mohou zvolit ještě z menších měst Cambridge a Bristol. 

Název školy: Academic summer

Nejnižší věk studenta: 7

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 10

Měna: GBP

Aktuální kurz 1 GBP = 29,86 Kč

Zodpovědná osoba: Pavlína Vlčková, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ2 TÝDNY
Junioři - individuální, letní sezóna, pobyt v Bristol
(30 lekcí/týden, rezidence, plná penze) dostupné 6.7.-17.8.
2 300 GBP
66 332 Kč
Junioři - individuální, letní sezóna, pobyt v Cambridge
(30 lekcí/týden, rezidence, plná penze) dostupné 29.6.-10.8.
2 900 GBP
83 636 Kč
Junioři - individuální, letní sezóna, pobyt v Londýně
(30 lekcí/týden, rezidence, plná penze) dostupné 29.6.-24.8.
2 900 GBP
83 636 Kč

Výše uvedené ceny závisí na kapacitě školy a ubytování. Prosím ověřte si aktuální nabídku a termíny se zástupcem Alfa Agency.

 

Ceny zahrnují: daný jazykový kurz (30 lekcí/týden), zápisné na školu, rozřazovací test, ubytování v rezidenci, plnou penzi, studijní materiály, pojištění, aktivity a víkendová exkurze, certifikát o zakončení kurzu a vyzvednutí na letišti.

Nástupní termíny: každou sobotu během letní sezóny

Letní sezóna: Bristol - 6.7.-17.8.2019, Cambridge 29.6.-10.8.2019 a Londýn - 29.6.-24.8.2019

Vyzvednutí na letišti: Gatwick nebo Heathrow, přílety v sobotu mezi 06 - 18 hod, odlety v sobotu 08 - 20 hod. Ostatní letiště či jiné termíny za příplatek.

Možné varianty pobytu: medicínský program (40 lekcí/týden), příprava na zkoušky IELTS, sportovní programy (Business / Science / Psychology in Sport)

 

První dva zájemci získají slevu 540 GBP!!!

Více informací v brožuře zde.

Pokud hledáte něco víc než běžný jazykový kurz pro své děti a kromě angličtiny oceníte také výuku akademických předmětů, pak je Academic Summer to pravé. 

Academic Summer má celkem 3 školy a je tak i na Vaší volbě , zda si zvolíte pobyt v Londýně, Cambridge či Bristolu. A naprosto exkluzivní je kombinace více míst, co tak týden v Bristol a druhý týden v Londýně?

Nejen že si děti zdokonalí své jazykové schopnosti, ale také si mohou oživit své znalosti z předmětů jako biologie, chemie, historie, ale i třeba mediální studia, designe, business a mnohé další. Předměty si vyberete přesně podle svojí představy, a to online ještě před svým odjezdem do místa pobytu. Dopředu budete tak znát svůj denní rozvrh a dáme Vám tak nejlepší doporučení, která škola je pro Vás tou pravou.

Academic Summer PLUS

Medical Studies (Londýn) - pro nadšence medicíny ideální 2týdenní kurz se 40hod týdně

IELTS (Londýn) - ideální pro ty, co plánují zkoušku IELTS - intenzivní kurz zakončený zkouškou

Academic Sport (Bristol) - sportovci mohou proniknout do sportovního prostředí z hlediska Business, Science nebo Psychology

 

A jak bude vypadat Váš denní program? 

 

 

 

 

Jiné školy ve stejné destinaci

Poslední navštívené školy

Pavlína Vlčková

Pavlína Vlčková
specialista na tento program

+420 777 778 990