Pokud se rozhodnete poslat své děti na juniorský kurz do Anglie, je škola Centre of English Studies tou správnou volbou. V nabídce lze vybrat mezi individuálním kurzem pro juniory a máme také skupinový kurz pro nejmenší, s neustálým dohledem supervizora, a to již od 12 let věku! Oba typy kurzu kombinují výuku v rozsahu 20 vyučovacích hodin týdně i s odpoledními aktivitami, kterými například jsou různé sporty, talentová soutěž a jiné. V první části kladou lektoři důraz na gramatiku a psané dovednosti, v části druhé si studenti zlepšují poslech a mluvení v anglickém jazyce. 

Název školy: CES - Kurz pro Juniory

Nejnižší věk studenta: 12

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45 min.

GE levels: 6

Měna: GBP

Aktuální kurz 1 GBP = 29,86 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Priebojová, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ2 TÝDNY
Junioři - individuální, letní sezóna, obecná angličtina (20 lekcí/týd.)
(20 lekcí/týden, hostitelská rodina, plná penze)
1 133 GBP
32 676 Kč
Junioři - kurz s doprovodem (28.7.-10.8.2019) - cena 28 850 Kč - obecná angličtina (20 lekcí/týd.)
(20 lekcí/týden, hostitelská rodina, plná penze)

Výše uvedené ceny závisí na kapacitě školy a ubytování. Prosím ověřte si aktuální nabídku a termíny se zástupcem Alfa Agency.

 

Ceny zahrnují: daný jazykový kurz, zápisné na školu, rozřazovací test, ubytování v rodině, plnou penzi, studijní materiály, aktivity a víkendová exkurze, certifikát o  zakončení kurzu a vyzvednutí na letišti Gatwick.

Ostatní možné poplatky: vyzvednutí na jiném letišti, pojištění, příplatek za speciální dietu

Nástupní termíny:  jazykové kurzy začínají každé pondělí.

Letní sezóna: 17.6.-16.8.2019

 

Na školu také pořádáme SKUPINOVÝ POBYT S DOPROVODEM v termínu 28.7.-10.8.2019!

Dohled supervizora Alfa Agency po celou dobu kurzu v přátelské škole na pobřeží jižní Anglie.

Skupinový pobyt pro juniory najdete zde.

 

 

 

 

 

.

Pokud se rozhodnete poslat své děti na juniorský kurz do Anglie, je škola Centre of English Studies tou správnou volbou. Navíc máme nyní i zcela nový typ skupinového kurzu pro nejmenší, s neustálým dohledem supervizora, a to již od 12 let věku!  Letní jazykový kurz kombinuje výuku v rozsahu 20 vyučovacích hodin týdne i s odpoledními aktivitami. V prvníčásti kladou lektoři důraz na gramatiku a psané dovednosti, v části druhé si studenti zlepšují poslech a mluvení v anglickém jazyce. Studenti jsou ubytovaní v hostitelských rodinách po dvou nebo po třech s dalšími mezinárodními studenty a mají tak možnost poznat jak místní, tak cizí kulturu.  

Worthing je kouzelné přímořské městečko, které spojuje jedinečný charakter Anglie a kouzlo moře. Je oblíbenou destinací pro samotné Angličany. Nachází se jen 20 minut od živého Brightonu. Co se týče aktivit a zážitků, má městečko opravdu co nabídnout a zároveň je dostatečně klidné a malé, abyste se tu snadno zabydleli. Proto je to i ideální místo pro Vaše děti, které si ho rozhodně užijí a zároveň budou v bezpečném prostředí.

Centre of English Studies je rodinná škola s dlouholetou tradicí a zcela oddaným personálem. Studentům se věnují s nadšením a pozorností, která se musí odrazit ve Vašem zážitku z jejich škol. Juniroský letní program se odehrává na místní Worthing College. Škola, která během roku funguje jako střední, hostí přes léto juniory z celého světa a poskytuje jim své bohaté zázemí. Kromě kurzů angličtiny tady CES pořádá aktivity a společenský program. Škola má nespočetná sportoviště (basketbal, fotbal, tenis..), stejně jako divadlo a taneční studio.

Doprovod se věnuje dětem od setkání na letišti až po opětovné předání rodičům po návratu. Studenti jsou ubytováni s dětmi z jiných zemí, aby pokud možno co nejvíce mluvili anglicky. Je tu ale vždy někdo, kdo jim na vše odpoví v češtině a na koho se mohou s čímkoliv obrátit.

 

Více informací najdete v brožurce.     

 

Zde najdete fotografie a videa z jazykové školy.

 

 

 

Jazykový kurz pro juniory - individuální

Prázdniny strávené ve společnosti mezinárodních kamarádů a v prostředí přímořského anglického městečka? Ideální plán na letošní léto, jak si zdokonalit jazykové znalosti! Škola Centre of english studies je rodinnou školou s dlouholetými zkušenostmi, kde se budou Vašim dětem věnovat s veškerou péčí. Dopoledne se děti zaměří na studium, odpoledne a navečer je pro ně připraveno spoustu nejrůznějších aktivit jako výlety do okolí, sportovní či kulturní aktivity a o víkendu jednodenní exkurze! Kurz je určen pro studenty ve věku 12 až 17 let. Základní balíček obsahuje 20 lekcí výuky angličtiny týdně (pondělí - pátek), studijní materiály, certifikát o zakončení kurzu, ubytování v hostitelské rodině po dvou nebo po třech s dalšími mezinárodními studenty, plná penze, vyzvednutí a odvoz na letiště a všechny registrační poplatky škole.

Podrobné info o ceně naleznete zde.

Letní pobyt pro juniory s doprovodem (12 - 17 let)

Termín 28.7. - 10.8. 2019

 

Pokud chcete své ratolesti poslat do tradiční Anglie, aby okusili pravou britskou angličtinu a zároveň je nechcete ochudit o možnost vykoupat se v moři,doporučujeme Vám město Worthing, které se nachází na jihu Anglie . Do tohoto města jezdím pravidelně a všichni naši studenti jsou vždy velmi spokojeni!

Cena: 28 850 Kč 

 

Cena zahrnuje:                                                                                                                                           

  • 20 lekcí týdně, pondělí - pátek (1 lekce - 45 min.)
  • studijní materiály, certifikát o zakončení kurzu
  • ubytování v hostitelské rodině, sdílený pokoj, plná penze
  • vyzvednutí a odvoz na letiště
  • doprovodný program a exkurze - sportovní aktivity, lokální výlety, společenské aktivity 

Dvoutýdenní skupinový kurz navíc zahrnuje doprovod Alfa Agency po celou dobu kurzu.

Cena nezahrnuje:

  • letenku Brno - Londýn (cena cca 6.000 Kč)
  • kapesné, pojištění

 

Letáček v PDF ke stažení

 

Pro více informací kontaktujte Pavlínu, ráda Vám se vším poradí.

Pavlína Vlčková, Alfa Agency, Praha


+420 608 561 888 P +420 511 110 662
pavlina.vlckova@alfa-agency.cz
Skype: alfa-pavlina-vlckova FB/alfa.pavlina.vlckova

 

Jiné školy ve stejné destinaci

Poslední navštívené školy

Jana Priebojová

Jana Priebojová
specialista na tento program

+420 777 778 990