Chtějí si Vaše děti zlepšit angličtinu již v útlém věku a zároveň zažít i báječné léto v prostředí Irska? Dublin je tím pravým místem! Letos máme v nabídce rovnou dvě varianty - individuální kurz nebo speciální skupinový kurz pro děti již od 12 let, a to i se zajištěným doprovodem naší společnosti. Bohaté hlavní město Dublin na Vás dýchne příjemnou a přátelskou atmosférou na každém kroku. Kromě poznávání kultury a studia se lze zaměřit i na sportovní aktivity jako jsou rugby (4 odpoledne týdně) nebo golf (3 odpoledne týdně).

Název školy: CES - Kurz pro juniory

Národnostní složení: Japonsko, Polsko, Švýcarsko, Rakousko, Česká Republika, Kazachstán, Francie, Itálie, Rusko, Německo, Maďarsko, Čína, Španělsko

Nejnižší věk studenta: 14

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45 min.

GE levels: 6

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 25,05 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Priebojová, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ2 TÝDNY
3 TÝDNY
Junioři - individuální, letní sezóna, obecná angličtina (20 lekcí/týd.)
(20 lekcí/týden, hostitelská rodina, plná penze)
1 320 EUR
32 630 Kč
1 880 EUR
46 474 Kč
Junioři - kurz s doprovodem (30.6-13.7.2019)
(20 lekcí/týden, ubytování v hostitelské rodině, plná penze, odpolední program)
1 188 EUR
29 367 Kč
-

Ceny zahrnují: daný jazykový kurz, rozřazovací test, orientační tour školy, ubytování v rodině, plnou penzi, studijní materiály, aktivity a víkendová exkurze, certifikát o zakončení kurzu a vyzvednutí na letišti Dublin.

Ostatní možné poplatky: kurz zaměřený na Rugby, Golf nebo tzv. CES Fame Academy (zaměření na muzikál) - ceny na vyžádání v kanceláři 

Nástupní termíny:  jazykové kurzy začínají každé pondělí.

 
 

Letní sezóna: 17.6. - 16.8.2019

Na školu také pořádáme skupinový pobyt s doprovodem v termínu 30.6. - 13.7.2019!

Dohled supervizora Alfa Agency po celou dobu pobytu.

 

 

 

Centre of English Studies je rodinná škola s dlouholetou tradicí a zcela oddaným personálem. Studentům se věnují s nadšením a pozorností, která se musí odrazit ve Vašem zážitku z jejich škol. Dublin je vůbec první město, kde byla CES založena. Nádherné město, které v sobě kombinuje přátelskou irskou atmosféru s jedinečnou historií a nábojem moderního velkoměsta. I přes velikost si město udrželo svoji útulnost a je ideálním místem pro mladé studenty, kteří chtějí objevovat život velkého města v bezpečném prostředí.

Juniorský letní program pořádá CES na místní střední škole, která je kousek od centra Dublinu. Škola hostí přes léto juniory z celého světa a poskytuje jim své bohaté zázemí. Kromě kurzů angličtiny tady CES pořádá aktivity a společenský program. Budova školy má mimo jiné také speciální umělecké učebny a hudebnu, stejně jako sportoviště. Chcete si vyzkoušet stále populárnější rugby? Tohle je rozhodně to pravé místo!

V průběhu hodin se lektoři u mladších studentů soustředí hlavně na mluvení a poslech jako základní komunikační pilíře. Děti se učí nejen pomocí tradiční práce s učebnicí, ale také prostřednictvím projektů, prezentací a scének. Český doprovod se věnuje dětem od setkání na letišti až po opětovné předání rodičům po návratu. Studenti jsou ubytováni s dětmi z jiných zemí, aby pokud možno co nejvíce mluvili anglicky. Je tu ale vždy někdo, kdo jim na vše odpoví v češtině a na koho se mohou s čímkoliv obrátit.

Školy v Dublinu     

 

Mercy College - ideální pro dívky, menší škola s okolím zelených zahrad, učebny výtvarné i hudební výchovy 

St. Paul´s - velká škola, perfektní sportovní zázemí pro kluky - 6 hřišť na fotbal a rugby

Mount Temple - nebjlíže centru Dublinu, hřiště na hokej i rugby, studovali zde zpěváci kapely U2 :)   

 

 

Ukázka programu

 

Letní pobyt pro mládež 14 - 17 let s doprovodem
Termín 30.6 - 13.7.2019

Chce Vaše dítě vyrazit do světa za výukou angličtiny, ale Vy máte obavy pustit jej samotné, protože samo ještě nikde nebylo? Potom bude skupinový kurz s doprovodem tou správnou volbou pro něj i pro Vás, starostlivé rodiče. Vaše dítě tak vyrazí na pobyt se skupinkou podobně starých dětí, a to navíc s českým doporovodem! Škola Centre of English Studies umožňuje tento pobyt dětem ve věku 14 - 17 let. Počet míst je omezen, rezervujte si proto své místo včas!

Cena: 1188 EUR (cca 31 490 Kč)

Cena zahrnuje:

  • 20 lekcí angličtiny týdně, pondělí - pátek (1 lekce = 45 minut)  
  • studijní materiály, certifikát o zakončení kurzu
  • ubytování v hostitelské rodině, sdílený pokoj, plná penze
  • vyzvednutí a odvoz na letiště v Dublinu
  • doprovodné aktivity a program (sportovní aktivity, lokální výlety, společenské aktivity)

Dvoutýdenní skupinový kurz navíc zahrnuje dohled supervizora Alfa Agency po celou dobu kurzu.

Cena nezahrnuje:

  • dopravu Praha - Dublin (cena cca 6000; pomůžeme zajistit)
  • kapesné, pojištění

Leták v PDF ke stažení.

Pro více informací kontaktujte Šárku, koordinátorku pro pobyt v Dublinu:

Šárka Štufková, 777 778 994, sarka.stufkova@alfa-agency.cz

Jazykový kurz pro juniory

Prázdniny strávené ve společnosti mezinárodních kamarádů a v prostředí přímořského irského městečka? Ideální plán na letošní léto, jak si zdokonalit jazykové znalosti! Škola Centre of English Studies je rodinnou školou s dlouholetými zkušenostmi, kde se budou Vašim dětem věnovat s veškerou péčí. Dopoledne se děti zaměří na studium, odpoledne a navečer je pro ně připraveno spoustu nejrůznějších aktivit jako výlety do okolí, sportovní či kulturní aktivity a o víkendu jednodenní exkurze! Kurz je určen pro studenty ve věku 12 až 17 let. Základní balíček obsahuje 20 lekcí výuky angličtiny týdně (pondělí - pátek), studijní materiály, certifikát o zakončení kurzu, ubytování v hostitelské rodině po dvou nebo po třech s dalšími mezinárodními studenty, plná penze, vyzvednutí a odvoz na letiště a všechny registrační poplatky škole.

 

Navíc nabízíme další speciální kurzy!

V centru Mount Temple máte možnost využít zaměření na rugby (4 odpoledne týdně) nebo na golf (3 odpoledne týdně).

V centru Mercy College je možnost zajistit tzv. CES Fame Academy (3 odpoledne týdně) - zaměřeno na muzikálový program.

 

 Ceny těchto programů na vyžádání v kanceláři.

 

Jana Priebojová

Jana Priebojová
specialista na tento program

+420 777 778 990